Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Mar 2018 16:02 

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 102
Loty: 160
Kilometry: 168 863
Witam,

Wybieram się z żoną i dwójką dzieci (około 2,5 roku i 11 miesięcy) na Maltę w maju.

W którym rejonie Malty polecacie się zatrzymać? Zależy nam żeby było w miarę blisko plaży i komunikacji miejskiej. Jakiś spożywczy też by się przydał. Gozo chyba odpada z racji wydłużonego transferu z i na lotnisko (przylot w nocy).

Jak jest z transferami z i na lotnisko?

Noclegu będziemy szukać przez Airbnb.

Z góry dzięki za pomoc
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 24 Mar 2018 18:21, edytowano w sumie 1 raz
Mam wrażenie że nie czytaliscie działu Noclegi (dokąd mam post przenoszę) ani Dojazd na lotnisko (?)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 24 Mar 2018 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
Raven napisał(a):
Noclegu będziemy szukać przez Airbnb.


Szukajcie, a znajdziecie
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Mar 2018 21:09 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Wszystko dokładnie opisane na forum. Żeby każdy region był tak rozpracowany pod względem porad i wskazówek byłoby świetnie.

Może tylko zawężę poszukiwania autorki do dwóch moim zdaniem miejscowości gdzie jest w miarę fajna plaża, co wbrew pozorom na Malcie nie jest standardem. Szukaj noclegów w Mellieha albo St. Julian’s.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 25 Mar 2018 09:01 

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 102
Loty: 160
Kilometry: 168 863
Sz@lony napisał(a):
Raven napisał(a):
Noclegu będziemy szukać przez Airbnb.


Szukajcie, a znajdziecie

To znaczy? Jest nadal sporo lokali do wynajęcia, więc nie rozumiem co autor ma na myśli?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Mar 2018 13:04 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
Choć nie szukasz hotelu podpowiem rozwiązanie do rozważenia (okolica/atrakcje itp).
Nie jest to stety/niestety wyjazd z małymi dziećmi, bo nasze już dorosły.

Paradise Bay Hotel z opcją free transport z lotniska do hotelu (wieczorny przylot z Warszawy).Pierwszy raz skorzystamy,choć w Galahotels już noclegi kupowaliśmy.
Paradise Bay, MLH 9068 Mellieħa Malta / Malta

W planach, po noclegu objazd Gozo i powrót na nocleg, a potem kolejne noclegi w Gzira.
Wy możecie oczywiście pozostać w Mellieħa,jak poczytasz czy spełnia to miejsce Wasze oczekiwania.
Z tak małymi dziećmi szukałbym właśnie czegoś podobnego (hotel ze śniadaniem) i jakiś piasek między skałkami, kamyczki, możliwość spaceru z wózkiem, szum fal, wypływające promy, samochody (jeśli 2 latek to chłopiec) itp, nieduża plaża.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Mar 2018 13:53, edytowano w sumie 1 raz
,
Góra
 Profil Relacje PM off
Raven uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 25 Mar 2018 14:08 

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 102
Loty: 160
Kilometry: 168 863
Dzięki za info. Wielokrotnie już korzystałem z Airbnb więc raczej zostanę przy tej opcji, zwłaszcza że z dziećmi potrzebuję kuchni czy pralki.

Tak się właśnie zastanawiam nad Mellieħą, w okolicach Mellieħa Bay.

Zastanawiam się tylko czy nie jest to trochę zbyt oddalona od innych miejsc na wyspie lokalizacja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Mar 2018 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 186
Loty: 6
Kilometry: 7 056
niebieski
Ja mogę polecić Marsaskalę. Jest kawałek od centrum, więc do Valletty trzeba dojechać autobusem (trochę ponad pół godziny). Ale dla dzieciaków całkiem wygodne miejsce. Jeśli wystarczy wam niewielka (25 metrów) plaża to jest w St. Thomas Bay.

W centrum plac zabaw, drugi, bardzo duży, jakieś 500 metrów od centrum. Poza tym bardzo przyjemna promenada z masą knajpek. A tylko kilka niewielkich hoteli.

Oprócz dojazdów do Valletty i konieczności przesiadki w Valletcie przy wyprawach bardziej na zachód. To z Marsaskali bezpośredni na lotnisko, do Marsaxlokk czy do Trójmiasta (Birgu, Bormla, Isla).

Z własnego doświadczenia (chodzenie z małymi dziećmi na plażę) polecam szukać noclegu gdzieś w połowie drogi między St. Thomas a centrum. U nas się sprawdza.
_________________
Paweł Choiński
Blog - http://www.moja-malta.pl i przewodnik - http://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Mar 2018 22:53 

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 102
Loty: 160
Kilometry: 168 863
Dzięki za pomoc!

Zdecydowałem się jednak na Mellieħę.

Dam znać jak było po powrocie jakby ktoś również szukał podobnego wątku.

Host proponuje transfer z lotniska za 25E. Trzech dorosłych i dwójka dzieci + wózek i bagaże. Jak myślicie, opłaca się? Przylot po 22.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group