Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Malta w (maju)
#1 PostWysłany: 04 Paź 2014 13:35 

Rejestracja: 23 Lut 2014
Posty: 23
Witajcie, jak wyglada pogoda w tym miesiącu? Czy spotkany kogoś opadającego się na płazy i pluskajacego w wodzie? Jaki klimat w tym miesiącu?

Czy kudsuja lodzie na Comino na blue lagun w tym okresie?
_________________
Using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Malta w (maju)
#2 PostWysłany: 04 Paź 2014 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Dosc duzo ludzi sie kapie, pluska. Ja nie wychodzilem z wody na paradise bay. Wszystko bylo otwarte. Lodki jak i prom kursuja.
Jezeli chodzi o klimat to krotkie spodnie i koszulka, jeansy tylko na kolacje ubieralem zeby jakos wygladac :-)

Wysłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malta w (maju)
#3 PostWysłany: 11 Lut 2015 17:34 

Rejestracja: 29 Sty 2015
Posty: 6
Znajdziesz wielu amatorów kąpieli w maju (szczególnie Golden Bay). Powinno być ciepło lub bardzo ciepło. My trafilismy na początku maja na "słabą" pogodę (tak twierdzili miejscowi), w dzień ok. 20-23 stopni, w nocy kilkanascie, dosyć wietrznie. Promy na BlueLagun kursowały regularnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Malta w (maju)
#4 PostWysłany: 07 Cze 2015 10:54 

Rejestracja: 27 Paź 2014
Posty: 88
bylismy w polowie maja
woda zimna, na comino lodowata ale się kąpałam bo było ok 40 stopni
na golden bay itp tez zimna
no Bałtyk to nie jest wiadomo ale chłodnawa ok 20 stopni
jednak da się przeżyc spokojnie :) z kazdym dniem byla cieplejsza
kiedy bylismy bylo akurat załamanie pogody bo tydzien wczesniej woda dobijała juz do 22 stopni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malta w (maju)
#5 PostWysłany: 06 Lip 2015 14:49 

Rejestracja: 14 Gru 2012
Posty: 100
Zbanowany
My byliśmy na początku maja. Woda była zimna, mocno wiało. Generalnie ciepło, ale przez większość dni pogoda nie na plażowanie. Zapraszam do naszych wpisów z Malty na blogu: http://www.tuitam.net/category/malta/ .
Pozdrowienia :)
_________________
nasz blog: http://www.tuitam.net
załóż bloga z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malta w (maju)
#6 PostWysłany: 06 Lip 2015 15:11 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 10
Ja byłam na początku maja i pogodę mieliśmy wyśmienitą. Było bardzo, ale to bardzo ciepło, do tego stopnia, że cała skóra mi zeszła od opalania. Łodzie pływają, ludzie się kąpią. Co prawda na Malcie woda była dosyć chłodna, ale na Blue Lagoon było idealnie. Poza tym warto udać się na Maltę przed sezonem, jak nie ma jeszcze masy turystów. Moża podziwiać np. uroki Blue Lagoon, która nie jest wtedy okupowana przez rzeszę turystów. Jak zobaczyłam zdjęcia znajomych z pobytu na Malcie w lipcu, to zdecydowanie cieszę się, że pojechaliśmy przed sezonem. Na Blue Lagoon jest tyle ludzi, że nie ma gdzie się na tej malutkiej plażyczce położyć, traci przez to dużo ze swojego uroku. Poza tym ceny były mega niskie i udało się nam za 6 noclegów zapłacić 127 zł/os. w hotelu z basenem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malta w (maju)
#7 PostWysłany: 06 Lip 2015 15:25 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
dream.big napisał(a):
Ja byłam na początku maja i pogodę mieliśmy wyśmienitą. Było bardzo, ale to bardzo ciepło, do tego stopnia, że cała skóra mi zeszła od opalania.

To ja tak samo miałem w kwietniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group