Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Malezja w lipcu.
#1 PostWysłany: 20 Maj 2018 12:51 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
Skąd
  • Warszawa / Berlin

Dokąd
  • Malezja

Data wylotu
  • 30.06.2018

Data powrotu
  • 18.07.2018

Długość pobytu
  • 14-18 dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 3

Sam znalazłem
  • 2600 zł

Dodatkowe informacje
  • Cześć. Szukam biletów do Malezji na kilkanaście dni w lipcu tego roku. Dwójka dorosłych i trzylatek. Jesteśmy z Poznania więc wylot najlepiej z Berlina bądź Warszawy aby nie tracić zbyt dużo cennego czasu na dojazd na lotnisko. Mamy do dyspozycji urlop pomiędzy 30.06 a 18.07 i chcielibyśmy wykorzystać go maksymalnie tzn. pobyć jak najdłużej na miejscu. Przeglądając expedie/momondo/kayak/flipo najtaniej znalazłem BER - KUL za 2600zł/os. Za wszelkie info w granicach 2000zł będę wdzięczny. Na chwilę obecną w tej cenie znalazłem tylko BKK.

    Pozdrawiam
    remik
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: Malezja w lipcu.
#2 PostWysłany: 21 Maj 2018 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Późno, późno @rmk. 2-3 miesiące temu były za 700-1200 txl-sin na na start połączeń scoot. Teraz najtaniej waw-hkg za ok. 1800 + 500pln do kul. Albo 2100 txl-bkk +ok. 300pln bkk-kul. W sumie daje to niewiele mniej niż znalezione 2600 a więcej jest zachodu z przesiadką. Sprawdzone na szybko. Ale ciężko będzie taniej...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malezja w lipcu.
#3 PostWysłany: 21 Maj 2018 18:30 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
Wiem jaco, że późno ale dopiero teraz mam klepnięty urlop na 100% w tym terminie i dlatego wyszło jak wyszło. Jak Malezja będzie dalej w tej cenie to kupię BKK a później gdzieś dalej w poszukiwaniu jak najmniejszej ilości deszczu i pięknej przyrody.
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malezja w lipcu.
#4 PostWysłany: 23 Maj 2018 21:03 

Rejestracja: 19 Lut 2017
Posty: 27
Loty: 46
Kilometry: 96 465
WAW - HKT np. 4-20 lipca 1960zł ale jest kilka dat jeszcze
Góra
 Profil Relacje PM off
jar188 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Malezja w lipcu.
#5 PostWysłany: 23 Maj 2018 21:10 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
No dobra Marcin, dzięki za wpis. Tylko jak się on ma do moich poszukiwań?
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malezja w lipcu.
#6 PostWysłany: 23 Maj 2018 21:36 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2139
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Z jednej strony chcesz wykorzystać maksymalnie urlop a z drugiej jak najtaniej lecieć i to na "ostatnią chwilę", słabo to idzie w parze. Lepiej chyba dołożyć i lecieć na dłużej.
Nikt ci nic nie wyczaruje w tak bliskich terminach +- 300złotych coś znajdziesz i twoja decyzja czy chcesz lecieć Scootem na dłużnej czy Qatarem na krócej, czy do KUL, PEN, SIN czy do BKK i może przesiadka.
TXL-SIN Scootem znajdziesz za 2200 inne loty innymi liniami +- 300zł ale kto może wiedzieć co ci będzie pasować a co nie ????
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malezja w lipcu.
#7 PostWysłany: 23 Maj 2018 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@rmk Pomysl Marcina wcale nie jest taki glupi...z WAW do HKT Qatar'em z przesiadka w DOH za okolo 2050PLN wlasciwie w dowolnej dacie w czerwcu i lipcu - bardzo duzy wybor opcji i pozniej w zaleznosci gdzie lecisz w Malezji KUL za okolo 180 lub PEN za 230 w dogodnych datach. Calosc ok. 2200-2300. Kilka stow urwane ale przesiadki i dlugi stopover w DOH, chyba ze dobierzesz odpowiednio dni wylotu. Wiec jesli kasa jest wazniejsza, to tysiak na 3 biletach urwany...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malezja w lipcu.
#8 PostWysłany: 23 Maj 2018 21:49 

Rejestracja: 23 Maj 2018
Posty: 2
Przepraszam za offtop.

Nie wiem jak zainteresowani eksplorowali już Azję i nie znam preferencji,
ale można odwiedzić ciekawsze kraje niż Malezja, gdzie prócz wysp Perhentain i Cameron Island,
jest mocno zachodnio pod pewnymi względami, a do tego islam mocno zamyka tamtejszą otwartość ludzi.

Polecam rozważyć Tajlandię albo Wietnam, ale to tylko moja opinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malezja w lipcu.
#9 PostWysłany: 23 Maj 2018 21:51 

Rejestracja: 19 Lut 2017
Posty: 27
Loty: 46
Kilometry: 96 465
Myśle, że warto zrezygnować z 2 dni kosztem 500zł różnicy, a z Phuket do np. Penang, Langawi, Kuala Lumpur łatwo sie dostać samolotem. Sam właśnie rozważam taką opcje, dlatego tutaj Ci ją podesłałem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malezja w lipcu.
#10 PostWysłany: 23 Maj 2018 22:09 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2139
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Bierz te WAW-HKT co ci @Marcin Jurkiewicz 1 podpowiedział, loty po 16h i w twoich datach 30.06-18.07 za 2001 PLN na G2G. Lepiej nic nie znajdziesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malezja w lipcu.
#11 PostWysłany: 23 Maj 2018 22:17 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
Planuję Malezję bo pogodowo w lipcu tam raczej najkorzystniej, pomijając Indonezję. 30.06 - 18.07 urlop mam sztywne daty i w nich muszę się zmieścić. Jednak ten HKT zaczyna wyglądać sensownie, dzięki za info.
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group