Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Cze 2015 08:33 

Rejestracja: 01 Kwi 2015
Posty: 11
Pytanie jest takie.
Z tego co się zorientowałem wszystkie ceny ulgowe i karty oraz bilety T20 T40 dotyczą mieszkańców wyspy a nie turystów. I teraz: Nigdzie nie mogę znaleźć info jak jest z dziećmi. Czy to 4 lat jadą za darmo?? i Jak sprawdzany jet wiek dziecka (skończył mi 4 lata 1 czerwca :)))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 30 Cze 2015 08:49 

Rejestracja: 15 Lis 2011
Posty: 56
Do 5 lat za darmo.
http://www.mallorca-now.com/bus-train-routes.html
Tam nie Polska, jak powiesz ze ma 4 lata, to ma 4 lata:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Cze 2015 08:53 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 118
Z tego co ja się doszukalam ulga na dzieci do 5 lat tylko w miejskich w Palmie, na międzymiastowych już nie. Ale mam nadzieję że się mylę bo też mam 4-latka ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Lip 2015 15:00 

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 25
Loty: 5
Kilometry: 7 434
Niestety dzieci powyżej 5, czy 6 roku życia nie mają żadnych zniżek autobusowych. Sami się o tym przekonaliśmy w czerwcu tego roku. Wszystkie bilety kupowałam dla córek (8 i 10 lat) w normalnych cenach, jak dla dorosłych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Maj 2017 13:57 

Rejestracja: 24 Sty 2017
Posty: 8
Jak mogę dostać się z lotniska do Alcudii transportem publicznym?.

Przylot mam z Krakowa 23:15, czy są jakieś nocne linie autobusowe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Maj 2017 18:57 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
W nocy nie ma transportu publicznego. Taksówka albo hoppa ew coś podobnego.
Góra
 Profil Relacje PM off
szachmistrz uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 19 Maj 2017 13:03 

Rejestracja: 24 Sty 2017
Posty: 8
A korzystał ktoś z tego https://www.shuttledirect.com/pl/lotnisko/pmi.html

Najlepsza cena jaką znalazłem około 9 e za kurs lotnisko Alcudia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Maj 2017 14:20 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
Na Majorce nie, ale ogólnie tak. Poziom obsługi porównywalny do hoppa. Tylko, że zazwyczaj byli drożsi.
Góra
 Profil Relacje PM off
szachmistrz uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 15 Sie 2019 21:13 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 42
Loty: 2
Kilometry: 2 746
Korzystał ktoś z T20?
https://www.tib.org/es/web/ctm/bitllets-i-abonaments

Zastanawiam się czy może na tym bilecie jechać kilka osób.
Widziałam, że są podejrzenia, iż jest to taryfa tylko dla lokalsów, ale nigdzie nie ma takiej informacji na ich stronie, a ponadto można taki bilet kupić w automacie, który pewnie tego nie zweryfikuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Sie 2019 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
margaritaPL napisał(a):
https://www.tib.org/es/web/ctm/bitllets-i-abonaments

Zastanawiam się czy może na tym bilecie jechać kilka osób.
Widziałam, że są podejrzenia, iż jest to taryfa tylko dla lokalsów, ale nigdzie nie ma takiej informacji na ich stronie


dokładnie jest to napisane na stronie którą podałaś, że tylko dla posiadaczy tarejta intermodal, a pod kolejnym linkiem masz ładnie wyjaśnione co to jest tarjeta intermodal

uy margarita margarita, aprendete idiomas!
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Sie 2019 18:11 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 42
Loty: 2
Kilometry: 2 746
No to się popisałam, rzeczywiście jest jak wół. :? :oops: To jedno zdanie jakoś wczoraj w ogóle nie było dla mnie widoczne.
Samo tarjeta intermodal bez wyjaśnienia, już mi mówi wszystko, a tu taka vergüenza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Wrz 2019 19:34 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 42
Loty: 2
Kilometry: 2 746
Wróciłam i w skrócie, może się komuś przyda:
Na T10 (10 przejzdów za 10 eur z wyłączeniem transferów lotniskowych) komunikacji miejskiej można dojechać na obrzeża Palmy. Zdaje się, że nie ma na tym przewoźniku żadnych stref.
W El Arenal można kupić taką kartę w sklepie papierniczym Olivier czy jakoś tak. Jest ponoć jeszcze jeden punkt, ale nie zdołaliśmy go znaleźć.
Linie np. 23, mają czasami na wyświetlaczu np. 23a lub 23b, nie zbadaliśmy tego dokładnie, ale wydaje mi się, że to oznacza linie skrócone.

Autobusy podmiejskie TIB - będąc turystą jesteśmy skazani na bilety jednorazowe kupowane u kierowcy. Na Estacio Intermodal w Palmie są automaty, ale tam też nie kupuje się jednorazowych biletów.

Blisko stacji Intermodal jest stacja pociągowa, z której jedzie się do Soller - Ferrocaril de Soller.
Bilety na tramwaj z Soller do Port de Soller (jeśli ktoś nie wykupi sobie pakietu pociąg+tramwaj) kupuje się w tramwaju. Zajmujemy miejsce siedzące, a w trakcie kursu przyjdą sprzedać nam bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group