Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Maj 2017 17:09 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 50
Na Teneryfie czy Gran Canarii różnice między północą a południem były dośc wyraźne, na korzyść południa. Na Gran Canarii w grudniu, w rejonie Las Palmas padał deszcz a w Puerto Rico opalaliśmy się przy 23*C.
Obecnie szukam noclegu na Majorce na przełom sierpnia/września i zastanawiam sie czy tam tez występuje taka zależnośc ? Odrazu dodam że jade zwiedzac, w towarzystwie 5 letniego syna więc "imprezownia" odpada:/
Góra
 Profil Relacje PM off
sansibear lubi ten post.
 
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
#2 PostWysłany: 05 Maj 2017 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
Sam wybieram się na Majorkę w drugiej połowie września także również będę wyczekiwał odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Maj 2017 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Byłem na dole (okolice El Arenal) sierpien/wrzesien 2016, autem wybraliśmy się na północ i nie zauważyłem jakiejś różnicy.
Odczuwalna była np. na Teneryfie, ale w przypadku Balearów nie wydaje mi się.
Poszukaj kamer online z dwóch skrajnych miejscowosci to sobie odpowiesz :D


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Maj 2017 21:55, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
sansibear uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 07 Maj 2017 19:30 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 71
Loty: 76
Kilometry: 167 601
Nie powinieneś się spodziewać znaczących różnic. Byłem w lipcu, objechałem sporą część wyspy, więc bez obaw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Maj 2017 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Ja byłam w czerwcu i również nie zauważyłam żadnej różnicy. Przez cały wyjazd (mieszkałam w 5 miejscach) była idealna, słoneczna pogoda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Maj 2017 08:39 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Byłem w drugiej połowie maja. Brak znaczących różnic. Wydaje mi się że różnice tylko ze względu na wysokość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Maj 2017 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 69
Byłam w kwietniu, jak również we wrześniu. Nie dało się odczuć różnicy temperatur między południowym, a północnym krańcem wyspy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Maj 2017 17:08 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 50
Super, bardzo dziekuję !

Tzn że spokojnie moge szukac czegoś w rejonach Santa Ponsa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group