Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 350 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 29 Lip 2018 16:25 

Rejestracja: 29 Lip 2018
Posty: 3
casper.slonina

lecę za parę dni na Majorkę- polecisz jakieś spokojne miejsca na rozbicie namiotu na dzikusa?

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#302 PostWysłany: 29 Lip 2018 20:36 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 411
-- 29 Lip 2018 19:49 --

O tej porze roku wystarczy śpiwór. Miejsce spokojnie wybrać w dzień, takie żeby nikt w nocy tam nie chodził i nas nie widział.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 30 Lip 2018 01:33 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 410
niebieski
-- 30 Lip 2018 01:33 --

kopernikeasyrider napisał(a):
casper.slonina

lecę za parę dni na Majorkę- polecisz jakieś spokojne miejsca na rozbicie namiotu na dzikusa?

pozdrawiam


My bylismy w pazdzierniku wiec mielismy absolutny spokoj, ale wnioskuje ze w sezonie jest nieco bardziej tloczno.
Mirador Sa Foradada - sporo fajnych miejsc na wzdluz szlaku,
Cala Boquer - do zachodu bylo sporo ludzi, ale wszyscy wracali do hoteli po zmroku - zostalismy tylko my i lokalni wedkarze (bardzo przyjazni)
Camping przy klasztorze w Lluc - oczywscie brak plazy w okolicy, ale za 5 euro od osoby mielismy do dyspozycji pole na namiot, drewno na ognisko i mozliwosc umycia sie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#304 PostWysłany: 08 Sie 2018 17:49 

Rejestracja: 29 Lip 2018
Posty: 3
Właśnie siedzę na Majorce. Spanie tylko i wyłącznie na. Plażach. Polecam. Spalismy na leżakach hotelowych w alcudia, w Playa muro obok alcudia, a dzisiaj w sa callobra-chociaz tam ciężko z tanim jedzeniem bo kilka knajpek na krzyż i zero sklepów spożywczych. Ceny w knajpach wyższe niż np. W alcudia czy Polenca. Po drodze spotkaliśmy trochę innych plazowiczow nocnych. W lluc obok klasztoru jest basen, mega fajny pomysł. W cenie biletu basen gratis.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#305 PostWysłany: 06 Wrz 2018 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Planuję podzielić wyspę na 2 części. Jeden nocleg na północnym wschodzie, drugi na południowym zachodzie. Poczytałem nieco o atrakcjach. Jak radzicie podzielić proporcje pomiędzy jednym a drugim, jeśli chodzi o zwiedzanie wyspy za pomocą auta. Czy lepiej podzielić na 3 dni przy pierwszym noclegu, 2 przy drugim, czy odwrotnie?
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 30 Paź 2018 19:16 

Rejestracja: 14 Wrz 2018
Posty: 3
Czy ktoś wie czy bliskość lotniska PMI do hoteli na Playa de Palma jest bardzo uciążliwe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#307 PostWysłany: 28 Lis 2018 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
@Michał Brze - ja spalem raz w Can PAstilla, bo mialem wylot wczesnie rano, i wiem ze juz nigdy przenigdy nie bede tam spal. Tzn nie ze sie nie da spac, ale jesli po aktywnym dniu kladziesz sie i slyszysz startujace / ladujace samoloty.... to nie idzie w zgodzie z moim wyobrazeniem o wypoczynku. Natomiast gdy juz zasnalem, bylo ok, ale ja tak mam ze moge spac w dowolnych prawie warunkach.

Natomiast napisalem o tym kiedys tutaj na forum, i zostalem przez paru userow skrytykowany, ze tam to w zasadzie nic prawie nie slychac, a ktos nawet napisal ze "przeciez te samoloty tam to świetna atrakcja". (poszukaj hasła Can Pastilla w moich postach i pewnie znajdziesz tę dyskusję).

także, co kto lubi, ale ja nie lubię : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#308 PostWysłany: 28 Lis 2018 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Ja spałem dwukrotnie w Fontanellas Playa, tuż obok Palma Aquarium w Can Pastilla i "hałas" zupełnie mi nie przeszkadzał. Tak jak napisał @rw30 co kto lubi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#309 PostWysłany: 09 Gru 2018 11:00 

Rejestracja: 16 Lis 2018
Posty: 6
@skrzat o, będę tam za miesiąc na 2 noce. Kojarzysz czy na recepcji cały czas ktoś jest? Będziemy dopiero przed 23 w hotelu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#310 PostWysłany: 09 Gru 2018 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Z tego co pamiętam, to tak, bo mieli taki pokoik/biuro na tyłach recepcji i jak nikogo nie było z gości , to tam sobie ktoś zawsze siedział. Ale teraz mieli lub jeszcze mają duży remont więc może coś się zmienić. Zapytaj ich mailowo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#311 PostWysłany: 31 Sty 2019 16:39 

Rejestracja: 31 Sty 2019
Posty: 6
Dzień dobry , mam prośbę czy macie może jakieś namiary na w mirę tanie i dobre noclegi dla 4osobowej rodziny na okres około 10 dni , interesuje mnie Majorka północna , szukałem na bookingu ale ceny powalają , pozdrawiam .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#312 PostWysłany: 31 Sty 2019 17:03 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Ceny na Majorce zawsze powalają :lol: Teraz spokojnie się zastanów kiedy te 10 dni? Luty? Marzec? Kwiecień? a może pełnia sezonu? :mrgreen: Taniej będzie w listopadzie :P Przemysl to koniecznie
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#313 PostWysłany: 01 Lut 2019 14:51 

Rejestracja: 31 Sty 2019
Posty: 6
Celowałem w sierpień ale chyba odpuszczę ceny noclegów zabijają .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#314 PostWysłany: 28 Mar 2019 09:48 

Rejestracja: 31 Sty 2019
Posty: 6
Mam jeszcze jedno pytanie , czy to normalne że większość miejsc noclegowych chce 100% przedpłaty za pobyt , czy znacie jakieś spoko noclegownie gdzie można zarezerwować sobie noclegi i nie blokować całej kwoty na karcie ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#315 PostWysłany: 28 Mar 2019 10:04 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
W Hiszpanii to już prawie standard. Poprzez Booking ok 70-80% chce całej opłaty natychmiast. Taki business :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#316 PostWysłany: 29 Mar 2019 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012
Posty: 137
Loty: 44
Kilometry: 113 359
Cześć,
W połowie kwietnia będę na Majorce na tydzień. Niestety nie mam czasu teraz poczytać o wyspie i nie wiem co i gdzie będziemy robić. Wertowanie forum i przewodników zostawiam to na ostatnią chwilę. Moje pytanie brzmi: Czy w tym okresie bez problemu coś zarezerwuję z dnia na dzień na bookingu? Chodzi o niedrogie (~60 EUR) B&B dla rodziny 2+1.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#317 PostWysłany: 29 Mar 2019 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
niedrogie i Majorka to 2 wykluczające się słowa a na tydzień przed wyjazdem to już w ogóle sztuka
a co mi tam, zrobiłem za Ciebie robotę @Pawe
na dzień dzisiejszy booking w przykładowych terminach 11-18.04 podaje, że obłożenie to 75%
a obiektów w przedziale cenowym do 260 PLN za dobę jest, UWAGA - 81 na całej wyspie, więc powodzenia ;)
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#318 PostWysłany: 29 Mar 2019 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012
Posty: 137
Loty: 44
Kilometry: 113 359
Mi pokazało nawet 85% i właściwie przy każdym wyszukiwaniu, jakie pamiętam booking informuje mnie że pokoje schodzą jak świeże bułeczki i jak poczekam jeszcze godzinę, to będę spał pod mostem :) Więc nie do końca im ufam - stąd moje pytanie.

Jeżeli mam zapłacić 80 zamiast 60 EUR, ale mieć komfort że kupię nocleg w miejscu które chcę faktycznie odwiedzić, a nie zarezerwuję coś bezmyślnie na szybko, to tak bym wolał. Kwiecień to chyba jeszcze nie sezon - czy naprawdę może być problem ze znalezieniem noclegu na 2-3 dni wcześniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#319 PostWysłany: 29 Mar 2019 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Może być problem, ja byłem w tamtym roku w listopadzie, czyli też nie sezon i kiepsko z noclegami, w końcu klepnąłem jakiś apartament, całkiem znośny, ale na strasznym zadupiu, nawet nie było gdzie zjeść bo wszystko pozamykane, ale na szczęście miałem auto więc mi to latało.
viewtopic.php?p=1151757#p1151757

@pawe, prosty eksperyment, wklepałem Majorka w terminie zbliżającym się, czyli 1-7 kwietnia i w cenie 260 PLN raptem 13 obiektów :lol:
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Pawe uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#320 PostWysłany: 29 Mar 2019 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012
Posty: 137
Loty: 44
Kilometry: 113 359
Rozumiem, czyli trzeba jednak poczytać i poplanować już teraz :)
Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 350 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group