Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 685 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
#461 PostWysłany: 02 Maj 2017 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Wycieczka tramwajowa to fajna sprawa, przynajmniej z perspektywy urlopowicza, który chwilowo stacjonuje w Port de Soller i chce się gdzieś wyrwać na popołudnie;-) W pewnym momencie jedzie się blisko domów i gajów pomarańczowych, wtedy jest wąsko i wydaje mi się, że nie ma żadnego chodnika/drogi, po której można iść. Ew. można zawsze kombinować jakoś wzdłuż ulic.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
#462 PostWysłany: 04 Maj 2017 13:41 

Rejestracja: 04 Kwi 2016
Posty: 10
A czy ktoś się orientuje jakie wycieczki statkami proponują z wschodniego wybrzeża wyspy??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#463 PostWysłany: 07 Maj 2017 18:34 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 50
Przeczytawszy cały temat, widze ze o każdej porze roku Majorkę ktos odwiedział. W związku z tym, mam nadzięje że ktoś znajdzie chwile by odpowiedziec w temacie który załozyłem w innym dziale.

Temat znajduje sie tutaj:
majorka-pogoda-czy-polnoc-rozni-sie-od-poludnia,1480,111185

Z góry dziękuję za odpowiedź/pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#464 PostWysłany: 08 Maj 2017 12:33 

Rejestracja: 05 Sty 2015
Posty: 28
Loty: 59
Kilometry: 94 484
Myślę, że zgodnie z odpowiedziami w tamtym dziale. Pogoda nie różni się między południem a północą. Jedyna różnicą może występować ze względu na wysokość, w górach zawsze parę stopni mniej i może być bardziej deszczowo (przynajmniej we wrześniu tak było).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#465 PostWysłany: 13 Maj 2017 01:05 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
-- 13 Maj 2017 01:23 --

peter7712 napisał(a):
Z tego co pamiętam samoloty obserwowałem z balkonu, ale już w środku w pokoju hotelowym było cicho. A może też zadziałała piwoterapia.
Bardziej zaopatrz się w różowe okulary. Ja nocowałem w Can Pastilli ostatnią noc przed wyjazdem i wszystko wydało mi się jakieś szare i brudne w porównaniu z innymi miejscami. Ale jako baza wypadowa jest w porządku.


Jesteśmy już po powrocie i dokładnie było tak jak pisałeś : samoloty z balkonu widziane i mocno słyszane. Po włączeniu klimy i zamknięciu drzwi balkonowych było już ok. W ciągu dnia nas w ogóle nie było w hotelu,ani w Can Pastilli, wracałyśmy ok 20, więc to w ogóle nie był problem. Swoją drogą S'Arenal i Can Pastilla są faktycznie zatłoczone,okropne i bez wyrazu.
Plusem była stosunkowo bliska odległość od Palmy i dobra z nią komunikacja.
Mieszkałyśmy 3 ostatnie dni w hotelu Roc Linda i to było dopiero dziwneee.
Skąd ten hotel ma 3 gwiazdki ?
Niby czysty,ale infrastruktura w pokojach to ,,późny Gierek,,
Natomiast jedzenie w opcji HB ok. Była i paella i owoce morza i różne ryby. Dawało radę.
Więc summa summarum całość do zaakceptowania.

-- 13 Maj 2017 02:05 --

Nie widziałam ,żeby ktoś podawał już informację ,że po wielu perturbacjach (strajkach taksówkarzy) została wprowadzona bezpośrednia komunikacja autobusowa z lotniska w różne rejony Majorki. Do tej pory trzeba było jechać aerobusem do placa d'Espania i dopiero tam przesiąść się do autobusu dalekobieżnego.
Konkretne połączenia i ceny możecie znaleźć na stronie https://www.tib.org/portal/en/web/ctm/autobus/linia/211
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#466 PostWysłany: 13 Maj 2017 10:00 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Jeśli chodzi o odwiedzane przez nas miejsca to oprócz tych oczywistych ,, must see,, dodałabym Son Real - nekropolię talajocką niedaleko Can Picafort (zjeżdża się w lewo od głównej drogi za ostatnimi zabudowaniami Can Picafort, są brązowe oznakowania z nazwą Son Real)
Fajny spacer z kilkoma drogami do wyboru ( mapki do pobrania w biurze przy parkingu)
Kamienista zatoczka z cudną turkusową wodą.

Poza tym fajnie można spędzić czas oglądając Jardins d'Alfabia -piękne ogrody, zwierzęta domowe w zagrodach ( kózki, świnki,osiołki, koniki -coś dla dzieciaków) i hacjendę znajdującą się na tym terenie. A w niej pokoje, olejarnię, stajnie, pomieszczenia gospodarcze. Na oficjalnej stronie można pobrać kupon 10 % zniżki na bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#467 PostWysłany: 02 Lip 2017 22:58 

Rejestracja: 02 Lip 2017
Posty: 4
Hej, planujemy 11 dniowy pobyt w miejscowosci Can Picafort. Chcemy wypozyczyc samochod po yrobieniu sobie paru wycieczek do miejscowości w pobliżu. Z racji tego że wyjeżdżamy z małym dzieckiem, nie chcemy siedzieć w autobusie dłużej niż 50 minut. Gdzie warto wybrać się na wycieczkę komunikacją publiczną przed wynajęciem samochodu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#468 PostWysłany: 28 Lip 2017 12:32 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 3
Hej. Planuję tygodniowy pobyt na Majorce we wrześniu w miejscowości El Arenal. Chcę na 1-2 dni wypożyczyć samochód i tu moje pytanie - czy mógłby ktoś napisać jakie są tam ceny za wynajem auta (znalazłam informacje z 2011 roku tylko) i gdzie najlepiej się udać po samochód. Z góry dziękuję za odpowiedzi :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#469 PostWysłany: 28 Lip 2017 13:15 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 412
Najtaniej zarezerwowac przez internet na lotnisku, koszt z podstawowym ubezpieczeniem ok. 10 euro dziennie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#470 PostWysłany: 28 Lip 2017 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
wypozyczalnia-samochodow,1435,887
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#471 PostWysłany: 28 Lip 2017 14:12 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 3
Bruner napisał(a):
Najtaniej zarezerwowac przez internet na lotnisku, koszt z podstawowym ubezpieczeniem ok. 10 euro dziennie.


No właśnie w biurze podróży powiedzieli mi, żeby broń Boże przez internet a tylko lokalnie na miejscu ;/. To teraz już nie wiem :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#472 PostWysłany: 29 Lip 2017 06:40 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
W biurze podróży zawsze powiedzą żeby lokalnie u rezydenta wypożyczać.
Góra
 Profil Relacje PM off
sansibear uważa post za pomocny.
 
      
#473 PostWysłany: 01 Sie 2017 17:13 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 4
Witam. Ja mam pytanie odnośnie fotelików samochodowych a dokladnie podstawki. Bedziemy na Majorce końcem sierpnia, auto mamy wynajete przez internet (odbiór na lotnisku), lecimy z dwója dzieci. Jeden fotelik mogę zabrać ze sobą a drugi musze kupić. Czy orientuje się ktoś w cenach takiej podstawki? Czy będe miała problemy, żeby kupić na miejscu?
Uprzedzam pytanie o wynajecie podstawki w wypożyczali... koszt 70euro!!! Przy czym za auto na 9 dni placę 155euro!!!
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#474 PostWysłany: 07 Sie 2017 17:09 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 50
Jak kupic taniej bilety do Marineland i Palma Aquarium

Lepiej kupować przez http://www.click-mallorca.com/excursion ... ScPRevyjDc

czy z kuponami rabatowymi z mapek na lotnisku ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#475 PostWysłany: 08 Sie 2017 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
A ja mam takie pytanko, bo ze swoją ukochaną udajemy się na Majorkę i planuję się oświadczyć - ktoś mógłby polecić jakieś fajne, romantyczne miejsce (jeżeli wieczorem to najlepiej okolice Palmy bo bez auta będziemy :P ) i jakąś knajpkę która zapewni ok widok i nie ceny z kosmosu :)

z góry dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#476 PostWysłany: 11 Sie 2017 12:32 

Rejestracja: 26 Mar 2017
Posty: 24
Wczoraj kupowałem online bilety do Aqualand, nie udało mi się wygooglować wcześniej żadnej zniżki.
A dzisiaj rano na mailu niespodzianka, link do zakupu ze zniżką:

https://tinyurl.com/y93h29l2

Ważny na sezon 2017.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#477 PostWysłany: 12 Sie 2017 21:23 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 50
@cafebibek

Kiedy jedziesz ? na zdjęciach ten park wygląda ciekawie, opinie na google sugerują zakup fastpass.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#478 PostWysłany: 14 Sie 2017 00:03 

Rejestracja: 26 Mar 2017
Posty: 24
Jadę jutro, w Aqualand będę 16 sierpnia, link ma być niby ważny też do 16 sierpnia.
Bilety do Aqualand nie są datowane na konkretny dzień, to na plus.
Jedziemy rodzinnie, 2 + 1 + baby, zakupiłem więc jeden fast pass, bo wg opinii na tripadvisor dopuszczają wzięcie podwójnego dmuchańca na jeden FP, ale przy "rodzinnym gumowcu" każdy musi go mieć wykupionego.
My nie możemy ślizgać się z maluchem, więc zostaje opcja solo albo duet.
Stąd zapłaciłem 78 euro, potem dosłali link do oferty ze zniżką 13,50 euro, raklamowaną jako "-30%".
Do tego bierzemy koc i ręczniki oraz własne żarełko i paczkę lodu z drinkami, bo podobno burger tam kosztuje 13 euro, cola 6 itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#479 PostWysłany: 20 Sie 2017 08:40 

Rejestracja: 04 Maj 2014
Posty: 94
Emirka napisał(a):
Może ktoś polecić jakieś konkretne rejsy/firmy z Alcudii warte odbycia z dziećmi a nie rujnujące kieszeni?


Podbijam pytanie, bo odpowiedzi się nie doszukałem... Chętnie skorzystam z rejsu w Alcudii, ktoś był w 2017 roku i korzystał z tej atrakcji z dzieciakami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#480 PostWysłany: 20 Sie 2017 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Ja płynąłem z dziećmi w 2016 roku stateczkiem ze szklanym dnem. Można było obserwować meduzy, których w wodach k. Alcudii jest pełno. Przyjemny rejs.
Góra
 Profil Relacje PM off
sansibear lubi ten post.
sansibear uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 685 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group