Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Paź 2013 01:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2013
Posty: 2
Witam.
Mam pytanie - co polecacie na przedłużony week majowy2014??. Podrzućcie proszę jakiś pomysł bo mam kręcioła w głowie :-)
Podróż ma być budżetowa, w fajne miejsca, gdzieś daleko...
Co oprócz Indii, Chin i Tajlandii.? Jakie kierunki polecacie.? Nie mam żadnych preferencji. Chcielibyśmy polecieć gdzieś, ale nie na plażowanie, tylko na coś aktywniejszego. Oczywiście nie można wykluczyć lekkiego plażingu. Liczy się przede wszystkim to, żeby zobaczyć i przeżyć coś ciekawego, niecodziennego. Proszę o porady.
Może gdzieś (oprócz fly4free) ktoś z Was wyczaił dobre ceny na daleką podróż. Wiem, że czasami trafiają się loty za ok 1,5-1,6 tys. Zauważyłem, że czasami coś jest z Polski za ok 1,8 tys (oczywiście nie będę się czepiał każdych 50zł)....-i o takie coś chodzi. Kompletny wyjazd z Warszawy ma być na jakieś 7-9 dni. I tak jak wspomniałem- aktywnie, ciekawie, zabawowo i z uśmiechem
Achaaa...wybieramy się we dwóch, wiec każdy chętny/każda chętna i pomocny/a jest mile widziany :-)
_________________
uśmiech i pozytywne myślenie - to jest to !! :-) :-)


Ostatnio edytowany przez daro007 27 Paź 2013 01:31, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 27 Paź 2013 09:49 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Leć do Iranu, Maroka, proponowałam Ci HK.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 27 Paź 2013 12:28, edytowano w sumie 1 raz
offtop usunięty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Paź 2013 12:29 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7791
poprzednie tematy zostały usunięte gdyż się dublowały.. ten zostawię, ale proszę o pisanie tylko na temat
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Paź 2013 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2013
Posty: 2
OK, jasne - tyle ze jestem tu nowy i byc może umiesciłem dwa razy ten sam wpis. Mam nadzieje ze nic sie nie stało. Chciałem miec pewność, ze ktoś to przeczyta....
@maxima - dzieki za propozycje - bede jeszcze czekał z decyzją :-)
A może coś sie pojawi promocyjnego...:-)
_________________
uśmiech i pozytywne myślenie - to jest to !! :-) :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group