Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Wrz 2016 11:42 

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 5
Mam pytanie do osob ktore byly juz kiedys w Madrycie. Czy moglby ktos polecic jakies romantyczne w miejsca miescie ktore zapadly im w pamieci? Chodzi mi o miejsca z romantyczna atmosfera ktore pasowalyby do zareczyn. Tak zeby dziewczyna czula sie super ;)
Dzieki z gory za pomoc! ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 15 Wrz 2016 11:44 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Każda dowolna kameralna knajpka przy kieliszku dobrego wina.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Wrz 2016 11:48 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
A jaki termin wyjazdu? Jak będzie w miarę ciepło to łódka na stawie w parku Retiro. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Wrz 2016 11:59 

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 5
Misiatek napisał(a):
A jaki termin wyjazdu? Jak będzie w miarę ciepło to łódka na stawie w parku Retiro. :D


Pazdziernik. Wlasnie taki mialem pomysl, czytajac przewodniki itd. Jak zobaczylem te lodki, pomyslalem ze to moze byc fajne miejsce. Ale jak widac nie bylem jedyny :)
Wypozyczales moze wczesniej tam lodke? Fajny jest klimat w tym miejscu? Dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Wrz 2016 12:16 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Łódki nie braliśmy, tylko spacer, bo nie mieliśmy dużo czasu, a do łódek była mała kolejka. Ale miejsce jest fajne!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Wrz 2016 12:19 

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 5
Misiatek napisał(a):
Łódki nie braliśmy, tylko spacer, bo nie mieliśmy dużo czasu, a do łódek była mała kolejka. Ale miejsce jest fajne!

Okej dzieki ;) Na pewno tam bedziemy
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 15 Wrz 2016 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Myślę, że Pałac Kryształowy w Parku Retiro będzie idealny.
Ew. na łódce na stawie w tym parku.

https://www.google.pl/search?q=crystal+ ... BigB&dpr=1
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Wrz 2016 14:13 

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 5
Tomo14 napisał(a):
Myślę, że Pałac Kryształowy w Parku Retiro będzie idealny.
Ew. na łódce na stawie w tym parku.

https://www.google.pl/search?q=crystal+ ... BigB&dpr=1


O jakiej porze dnia najlepiej tam pojechac? Jesli ma to w ogole znaczenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Wrz 2016 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Czy zachody słońca nadal są uważane za romantyczne? Zwłaszcza oglądane unoszącej się na wodzie łódki? A po wszystkim romantyczna kolacja przy świecach?
Jakby wygrała opcja pawilonu to bardziej celowałbym w "promienie południowego słońca figlarnie skrzą się pośród diamentowych przeszkleń sugerując naszą niemniej promienną przyszłość".

P.S. Jakby stanęło na łódce to pamiętaj, że ty wiosłujesz;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Wrz 2016 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Zdecydowanie łódka w Retiro. Koszt w granicach 6e w tygodniu 8e w weekend. Jak trafi się ładny słoneczny dzień to super sprawa. Rok temu byłem w listopadzie i było parę dni, w które było dosłownie gorąco także w październiku nie masz się co martwić.

Co do zaręczyn to myślę, że będzie lepsze miejsce niż pałac kryształowy, gdyż więcej prywatności po pałacu zawsze kręci się sporo osób. A i wbrew pozorom ta godzina na łódkach szybko mija.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Wrz 2016 10:39 

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 5
billy napisał(a):
Czy zachody słońca nadal są uważane za romantyczne? Zwłaszcza oglądane unoszącej się na wodzie łódki? A po wszystkim romantyczna kolacja przy świecach?
Jakby wygrała opcja pawilonu to bardziej celowałbym w "promienie południowego słońca figlarnie skrzą się pośród diamentowych przeszkleń sugerując naszą niemniej promienną przyszłość".

P.S. Jakby stanęło na łódce to pamiętaj, że ty wiosłujesz;-)


No tak, zachod slonca bedac tam na lodce bylby super. Dzieki za przemowe do oswiadczyn haha nie do odmowienia
Dzieki za pomoc :mrgreen:

-- 16 Wrz 2016 10:40 --

DenisP napisał(a):
Zdecydowanie łódka w Retiro. Koszt w granicach 6e w tygodniu 8e w weekend. Jak trafi się ładny słoneczny dzień to super sprawa. Rok temu byłem w listopadzie i było parę dni, w które było dosłownie gorąco także w październiku nie masz się co martwić.

Co do zaręczyn to myślę, że będzie lepsze miejsce niż pałac kryształowy, gdyż więcej prywatności po pałacu zawsze kręci się sporo osób. A i wbrew pozorom ta godzina na łódkach szybko mija.


Super, dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group