Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 24 Lis 2022 15:16 

niebieski
billabong napisał(a):
Kupowałem na mytrip, płaciłem za wszystko raz.
Dasz radę zasymulować swoje połączenie w Mytrip i wrzucić zrzut ekranu? Oni sprzedają różne bilety. Czasem jest magiczny dopisek "przesiadka na ryzyko pasażera" i wtedy to są oddzielne podróże tylko kupione w jednej transakcji.
 Relacje PM off  

#122 PostWysłany: 24 Lis 2022 15:19 
Awatar użytkownika

platynowy
Nikt tu Ci nie powie czy to jest wykonalne czy nie. Styczeń różnie może wyglądać - odladzanie/strata slotu/czasu. Może tak może nie. Ale jeżeli jeden bilet to mniej problemów (raczej).

Tu masz mapę, z mojej strony koniec tematu.
Załącznik:
barajas.jpg

@KL_user to nie ja robiłam i chyba przy edycji coś się u Ciebie poprzestawiało, ale OK. 8-)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
KL_user lubi ten post.

#123 PostWysłany: 24 Lis 2022 17:00 

złoty
Spokojnie da radę, byłem w Madrycie 2 razy w ciągu ostatniego miesiąca i wszystko szło bardzo sprawnie, też byłem na 1 i 2 terminalu, ok 15 minut wystarczy od wejścia do airside, a jak tranzyt to zupełny ludzik,
przy okazji taka ciekawostka, taxi z lotniska do miasta od początku stała cena 20€, jechaliśmy 6 km i się nie zmieniła, nie wiem ile by wyszło na drugi koniec miasta, ale sądzę że do centrum się nie zmienia
 Relacje PM off  

#124 PostWysłany: 24 Lis 2022 17:28 

super, dzięki za te słowa otuchy!
btw, to nie jest tranzyt, tzn mam osobne bilety... ale może uda się zrobić odprawę online...

Ostatnio edytowany przez Kashpir, 25 Lis 2022 00:51, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

#125 PostWysłany: 24 Lis 2022 17:53 

złoty
Tranzyt, mam na myśli że wchodzisz na lotnisko z samolotu i kierujesz się oznaczeniami transfer, nie wychodząc na zewnątrz cały czas jesteś w w airside czyli po odprawie bezpieczeństwa i podejdziesz tylko do odprawy paszportowej, odprawę online zrób koniecznie, wszystko będzie proste w internecie, w innym przypadku musisz wyjść na salę odpraw
 Relacje PM off  

#126 PostWysłany: 24 Lis 2022 18:00 
Awatar użytkownika

Loty: 104
Kilometry: 237 756
złoty
Mi się też wydaje, że to ryzykowne, ale wykonalne. Co innego, gdyby wylot do HAV był z T4 czy T4S…

[ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości