Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#41 PostWysłany: 31 Lip 2015 15:40 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 61
Odkurzę nieco wątek - poszukuję jakiegoś niedrogiego noclegu dla 2 osób (ojciec z 10 letnim synem) na pobyt w Madrycie w terminie 28/29.08-31.08. Najlepiej jeśli będzie w miarę dobrze skomunikowany ze stadionem Santiago Bernabeu, ponieważ głównym celem wypadu jest właśnie mecz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#42 PostWysłany: 07 Paź 2015 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2013
Posty: 16
Odkurzam temat, czy ma ktoś do polecenia dobry i w przyzwoitej cenie nocleg dla 4 osób w centrum Madrytu? 23-26 października.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#43 PostWysłany: 10 Paź 2015 19:36 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
Mogę zaproponować apartament, w którym my byliśmy. Jednak dla 4 osób dość ciasne, z antresolą - spaniem dla 2 osób. Lokalizacja super wszedzie pieszo dojdziesz. My byliśmy w 2 osoby.
http://www.homeaway.co.uk/p6356448?uni_id=1967451
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#44 PostWysłany: 24 Gru 2015 21:27 

Rejestracja: 09 Lip 2015
Posty: 20
Witam, poszukuję namiarów na najtańsze hostele w Madrycie z dobrym połączeniem do centrum. Znalazłam już kilka, ale może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#45 PostWysłany: 07 Mar 2016 17:13 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 34
Loty: 77
Kilometry: 118 764
W Madrycie korzystałem z usług hostelu "Gran Via 44". Miałem tam rezerwację na pokój trzyosobowy z łazienką, a na miejscu okazało się, że przekierowali nas do innego hostelu (zlokalizowany po drugiej stronie Gran Via, w cichszej bocznej uliczce), gdzie czekało na nas studio trzyosobowe (z aneksem kuchennym i łazienką). Gorzej, że w tej drugiej lokalizacji portier nie mówił po angielsku.

Hostel Cibeles. Bardzo niska cena za prywatny pokój z łazienką w centrum. Brakowało mi czajnika. Ściany były wykonane chyba z gipsokartonu, więc było wszystko słychać dookoła, ale jak się miało zatyczki, to dało się usnąć. W moim pokoju było ciemno w dzień. Recepcja znajduje się w innym hostelu (kilkaset metrów od właściwego miejsca).

W przypadku wyżej wymienionych dwóch hosteli spotkałem się z koniecznością okazania karty płatniczej, którą dokonywałem płatności za rezerwację. Ważne, jeśli ktoś za nas tego dokonywał albo akurat tą kartę planowaliśmy zostawić w domu. Ja raz byłem w tej drugiej sytuacji (płaciłem zapasową kartą), ale na szczęście zrobiłem telefonem zdjęcie jej frontu.

Casa de Huéspedes Cuenca. Niskie ceny. Trochę dalej od centrum, ale wtedy mi na tym akurat nie zależało. Trafił mi się przestronny i dobrze doświetlony pokój. Brak pokojów z prywatnymi łazienkami, są tylko dwie współdzielone na cały hostel, utrzymane w czystości przez cały dzień. Brak czajnika.

Generalnie byłem zadowolony z oferowanych usług, bo ceny były w przedziałach 10-15 EUR za dobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#46 PostWysłany: 06 Lip 2016 12:15 

Rejestracja: 09 Lip 2015
Posty: 20
Odnośnie mojego wcześniejszego potu z czystym sumieniem moge polecić Hostel Era (metro Tribunal). Czysto, tanio, śniadanie w cenie, rzut beretem do Sol i innych najważniejszych atrakcji. Miły personel :D Nawet o Bolku i Lolku można porozmawiać:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#47 PostWysłany: 09 Paź 2016 19:58 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 23
Polecam na AirBnB 熙- jest to jakaś Azjatka, nie ma imienia zapisanego po naszemu, nie wiem za bardzo jak ją lepiej polecić.
Pokój z prywatną łazienką, czysto, bez problemów, mówi po angielsku, nie ma klimy.
Lokalizacja- 3 min od stacji Usera na obwodowej linii metra, co prawda jest to małe Chinatown, ale czuliśmy się tam w pełni bezpieczni. Pod domem Lidl.
Do centrum 20 min z przesiadką.
Za 2 noce razem z opłatą serwisową wyszło 82 €, w tym samym terminie na bookingu najtańsze hotele z porównywalną lokalizacją to było ponad 600 zł

Załączniki:
Komentarz do pliku: takie ma wstawione zdjęcie pokoju
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 45.21 KiB | Obejrzany 9123 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#48 PostWysłany: 22 Lis 2016 16:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić super hostel w Madrycie U Hostels http://en.uhostels.com/
Lokalizacja super - między stacjami metra: Alonso Martinez i Bilbao. Obie stacje są świetnie skomunikowane, linie metra 1,4,5,10 czyli da się dojechać wszędzie. Z lotniska metrem tylko jedna przesiadka i w 30 minut jesteśmy na miejscu na jednym bilecie (plus oczywiście suplement lotniskowy). Do Gran Via i Sol pieszo można dojść w 20-25 minut.
Załącznik:
widok z okna.jpg
widok z okna.jpg [ 250.95 KiB | Obejrzany 8871 razy ]

Pod samym hostelem sklep spożywczy - dyskont. W okolicach Bilbao masa rożnego rodzaju sklepów, knajpek i resturacji - dla każdego coś na jego kieszeń.
A sam hostel nowoczesny, z bardzo miłą obsługą, duże czyste pokoje i pomieszczenia wspólne. Sporo pryszniców i toalet. Sprawnie działające WiFi. Można zamówić śniadanie za 1 euro lub na wypasie za 3 eurasy. Ale kuchnia jest świetnie wyposażona: dwie kuchenki, 2 tostery, ogromna lodówa, piekarnik, 4 mikrofale i nawet kostkarka do lodu. Ceny od 16 euro w pokoju wieloosobowym. My wzięliśmy prywatną dwójkę za 50 euro. W hostelu są 2 windy, hostel jest także dostosowany dla osób na wózkach.
W hostelu jest sala multimedialna gdzie można posłuchać muzyki czy obejrzeć dowolny film lub TV. Mają też PS4 więc wiele radości dostarczyły nam gry integracyjne z innymi gośćmi. Dawno nie pobiłam tylu obcokrajowców w Mortal Kombat :P
Załącznik:
UHostels.jpg
UHostels.jpg [ 145.15 KiB | Obejrzany 8871 razy ]
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#49 PostWysłany: 12 Lut 2017 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 109
Ja z kolei polecam, szczególnie kilkuosobowym grupom, apartamenty oferowane przez Woo! Travelling Plaza de Oriente HOMTELS. Bardzo dobra lokalizacja (5 min spacerkiem do Plaza de Espana), przyzwoita cena (nam wyszło niecałe 100 zł za osobę), apartament świetnie wyposażony, czysty. Z okien widok na Pałac Królewski, który znajduje się po drugiej stronie ulicy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#50 PostWysłany: 10 Wrz 2017 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
Poszukuję hotelu blisko lotniska w listopadzie na jedną noc - mamy lot o 6:30 :roll: w cenie tak do €30 za dwie osoby. Ktoś coś?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#51 PostWysłany: 14 Wrz 2017 21:23 

Rejestracja: 20 Cze 2016
Posty: 129
Też mam w listopadzie lot poranny (o 6:15 z Madrytu do Poznania, 20.11) i policzyłem że jeśli mam być o 4:15 na lotnisku, to koło 3:45-4:00 trzeba by wsiąść w busik hotelowy, pobudka o 3:00... A w pobliżu lotniska nie znalazłem sensownego, taniego noclegu.
Uznałem, że późnym wieczorem pojadę na lotnisko i przeczekam do rana w saloniku otwartym 24h...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#52 PostWysłany: 04 Paź 2017 12:09 

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 45
Cześć :)
Szukam fajnego i taniego noclegu dla 3 osób w terminie 12-14 stycznia.
Może ktoś coś może polecić?
Ps. Czy ma ktoś wiedzę, czy o około 5.30 rano można dostać się komunikacją na lotnisko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#53 PostWysłany: 19 Gru 2017 00:05 

Rejestracja: 03 Maj 2017
Posty: 82
Loty: 66
Kilometry: 79 244
Don Luis Hotel - lokum w dzielnicy Barajas. Niedaleko lotniska. Z T1 ok. 25 min. pieszo, z T2 ok. 15 min. Aczkolwiek należy mieć na uwadze, że jak się przylatuje dość późno w nocy to nieco można błądzić żeby się tam dostać pieszo. Jeśli ktoś chciałby dojść tam pieszo to należy kierować się do T2, schodami podjechać na wyższy poziom i odszukać przejścia na parking. Wzdłuż parkingu przejść niebieską, zadaszoną kładką. Dalej nie ma chodnika, ale należy kierować się w prawo również wzdłuż kolejnego parkingu. Później już niedaleko do Hotelu. Wyjście w zasadzie nie jest oznaczone. Odnoszę wrażenie, że dlatego żeby ludzie korzystali z transportu miejskiego i suplement lotniskowy 3 eur. W dzień całkiem łatwo się tam dostać.

Pokój 2 os. z prywatną łazienką ok. 180 zł. Na 1 noc (przy późnym przylocie czy też wczesnym odlocie całkiem fajna opcja). Całodobowa recepcja. Nie było problemu z zameldowaniem się po 1 w nocy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#54 PostWysłany: 06 Lut 2018 20:26 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Polecam dla nie wymagających Hostal San Martin, super położenie przy Gran Via, prysznic w pokoju...obok łóżka,lodówka, tv, umywalka, mili właściciele, cisza jak makiem zasiał. Cena 30 jurków za noc. Obok same bary tapas...oraz niedrogi supermarket znanej także w Polsce sieci handlowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#55 PostWysłany: 18 Kwi 2019 00:00 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
Hostal Playa przy Calle de la Victoria. Stacja metra Sol. 4 pietro kamienicy, w tym budynku co pietro jest inny hostel. Pokoje z widokiem na Sol, w pokoju lazienka z mikroskopijna wanna, codziennie sprzatane. Lozka malutkie, dwuosobowe chyba 120? Bo 140 to nie jest na pewno. Na plus przemila Pani z recepcji. Ceny w tygodniu ok. ,40 euro, w weekendy 80. Wszedzie mozna dojsc nogomobilem:)
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#56 PostWysłany: 20 Paź 2019 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 76
Loty: 87
Kilometry: 157 933
Mogę polecić hostel MOLA, znajdujący się 5min od Plaza del Sol
Jest to chyba najczystszy i najładniejszy hostel w jakim spałam!
Za 2 noce w październiku zapłaciłam ok 45E. Bagaż zostawiony na 6h w szafce na poziomie -1, 4E.Śniadanie 6E (bufet całkiem bogaty jak za taką cenę).
Świetna lokalizacja, niedaleko kilka stacji metra, Lidl, Carrefour, wiele atrakcji. Z Plaza del Sol startuje wiele Free Walking Tours; sam hostel ma w ofercie wycieczki jednodniowe, można kupić bilety na Flamenco itp. W podziemiach jest strefa CHILL, gdzie każdego wieczoru coś się dzieje, rozpiska jest wywieszona. Dobre miejsce dla solo podróżników!
Po przyjeździe dostajemy kupon na drinka, którego można odebrać w barze po 22 :)
W hostelu jest sporo młodych osób (podczas mojego pobytu były nawet wycieczki szkolne), ale nie było zbyt głośno.
Ja mieszkałam w żeńskim pokoju 8-osobowym, było nas max 6; w pokoju prysznic i WC, ale na korytarzu znajdują się dodatkowe łazienki co jest wielkim plusem. Polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#57 PostWysłany: 02 Lis 2022 01:29 

Rejestracja: 07 Lut 2017
Posty: 58
Szukam noclegu na luty/marzec na około 20 dni. Miałby ktoś do polecenia kogoś? Najlepiej prywatny kontakt, bo na airbnb ceny za 15 dni a za 30 są praktycznie takie same. Zależy mi tylko, żeby to było całe mieszkanie, bo szukam czegoś na pracę zdalną na dłuższy okres.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#58 PostWysłany: 27 Sty 2024 13:56 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 54
Odkurzę temat, bo szukam noclegu w Madrycie 17-20.02.2024, dla 4 osób, może być apartament. Fajnie jakby był blisko metra, żeby na lotnisko dojechać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#59 PostWysłany: 27 Sty 2024 14:03 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
A samemu co znalazłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#60 PostWysłany: 27 Sty 2024 14:57 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 54
Na booking było parę ciekawych hosteli, ale nie przyjmują nastolatków, albo za daleko od metra, apartamentu w sensownej kwocie nie znalazłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group