Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Sie 2011 14:49 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Wyjątkowo dobra oferta na MyDeal:

http://www.mydeal.pl/premium/deal/3097/

5* i dobre opinie + śniadania w formie bufetu.

Porównywałem z Booking.com - cena 4 tys. Najtańsze 5* w Madrycie na 6 nocy to 3300 na Booking.

Cytuj:
Uwaga
Posiadacze kuponu MyDeal traktowani są podczas rezerwacji jak osoby płacące pełną cenę. Oznacza to, że terminy dostępne na stronie internetowej hotelu, czy w serwisach rezerwacyjnych, są terminami obowiązującymi i można z nich korzystać podczas rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 31 Sie 2011 16:13 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Najtańsze 5* 2 osoby 732 euro = 3000 zł. (wskazany przez ciebie serwis podaje cenę za jedną osobę, a nie za cała rezerwację)

100% droższe od MyDeal. Upieram sie, że to wyjątkowa oferta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Sie 2011 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ten hotel to w jednej z wiez cuatro torres, takze no shit, miejscowka extra

btw szybka odpowiedz jest git
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Wrz 2011 14:24 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
Kamil chyba zes niezlego klopsa zapodal. Rezerwacja w hotelu dokonana, tyle ze nieoplacona. Do biura dodzwonic sie nie mozna. Dzwonilem do Mydeala, problem juz znaja, poki co tez nie maja z nimi kontaktu. Podobno mydeal pieniadze zwroci, ale bilety lotnicze juz zakupione. Coz od poczatku ta oferta wygladala zbyt dobrze. Gdyby ktos dowiedzail sie cos wiecej niech pisze w tym watku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Wrz 2011 15:10 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Klopsa w takim razie zapodał MyDeal. Przykro mi ze tak wyszlo, ale cięzko kazdego podejrzewać o aferę. Zbadanie wiarygodości klienta jest zadaniem MyDeal. Ciekaw jestem, jak by wygladała sprawa, gdybym domagał się od nich zwrotów kosztów poniesioych w związku z nabyciem oferty, w tym biletu lotniczego. Spróbowałbym.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Wrz 2011 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Kamil napisał(a):
Ciekaw jestem, jak by wygladała sprawa, gdybym domagał się od nich zwrotów kosztów poniesioych w związku z nabyciem oferty, w tym biletu lotniczego. Spróbowałbym.

Bardzo mnie interesuje, jak się sprawa potoczy. Nie mogą przecież tłumaczyć się błędem w "wystawieniu oferty". Sam nie skorzystałem, ale gdybym to bookował (i zrobił pod tym kątem rezerwację lotów et cetera), na pewno domagałbym się zwrotu kosztów / rabatu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Wrz 2011 13:52 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
czy ktos wie czy ecard (ktory obsluguje mydeala) przekazuje dane karty kredytowej sklepowi ( w tym wypadku mydealowi). Pytam bo rezerwacja w hotelu zostala dokonana przez booking.com gdzie jak wiadomo potrzebna jest karta jako zabezpieczenie, no i od razu przychodzi mi na mysl czy nie podal mojej. Nie musze juz mowic wiecej z uslug tej firmy nie bede korzystal, w ogole zrrazilem sie do tych wszystkich zakupow grupowych.


Ostatnio edytowany przez DMac, 24 Wrz 2011 11:19, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Wrz 2011 14:03 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 363
Zbanowany
Trzeba zrobić "reklamę" Mydeal!

http://www.ecard.pl/platnosci-karta-bezpieczenstwo.htm
(...)System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nie trafiają do sklepu internetowego i nigdzie nie są one przechowywane. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank.(...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Wrz 2011 14:18 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
dzięki. Ja się dziwie ze jeszcze w mediach nikt tego nie opisał bo to jest po prsotu SKANDAL. Ostatnim razem jak na groponie był przekret z nauka jezyka angielksiego pisala miedzy innymi o tym gazeta wyborcza http://kuponozaur.wordpress.com/2011/06 ... -learning/ . Tylko ze tam chodzilo o 99zł, tu o 1490zł no i przedze wszystkim o to ze ludzie poniesli koszty dodatkowe zwiazane z ogranizacja wyjazdu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Wrz 2011 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
DMac napisał(a):
dzięki. Ja się dziwie ze jeszcze w mediach nikt tego nie opisał bo to jest po prsotu SKANDAL. Ostatnim razem jak na groponie był przekret z nauka jezyka angielksiego pisala miedzy innymi o tym gazeta wyborcza http://kuponozaur.wordpress.com/2011/06 ... -learning/ . Tylko ze tam chodzilo o 99zł, tu o 1490zł no i przedze wszystkim o to ze ludzie poniesli koszty dodatkowe zwiazane z ogranizacja wyjazdu.



jesli sprawa zrobi sie glosniejsza a zainteresowanych osob jest wiecej, to pewnie jakies media sie tym zainteresuja

na Twoim miejscu mysle ze warto by bylo powiadomic jakies media - nawet nie w sensie zrobienia szumu ale moze wtedy myDeal jakos sie Wami zainteresuje
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Wrz 2011 16:36 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
tak rezerwacja zostala dokonana przez booking.com . Firma ta zdeklarowala sie ze za 968,50zł (bo 35% prowizji pobiera Mydeal) zarezerwuje nocleg wart 5400zł. Co ciekawe dostalem 2 potwiedzenia - wstepne i ostateczne od tej firmy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Wrz 2011 17:10 

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 24
Ja zakupiłam ten voucher, ale ponieważ nie znalazłam dobrych cen na loty - nie rezerwowałam jeszcze pobytu w tym hotelu.Korespondowałam co prawda z Tour Broker już po zakupieniu vouchera ( w ostatnim dniu trwania ważności oferty na MyDeal), żeby dopytać o szczegóły dot. pobytu dziecka.Czy dobrze rozumiem, że firma to krzak, a vouchery są nieważne???? :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 21 Wrz 2011 17:41 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Chętnie wystosuję do MyDeal oficjalne pytanie jako Fly4free.pl z prośbą o ich stanowisko. Żeby to zrobić potrzebuję dokłądny opis sprawy w żołnierskich słowach.

Rozumiem jak na razie, że sytuacja wygląda tak:

Kupiłeś voucher w MyDeal: http://www.mydeal.pl/premium/zakonczone ... iasto.html

Postanowiłeś voucher zrealizować zgodnie z regulaminem, czyli pisząc na: rezerwacje@tourbroker.com.pl

tourbroker.com.pl potwierdziło twój pobyt w określonej dacie

i co dalej? Skąd uzyskałeś informację, że twoja rezerwacja jest nieopłacona? Będę wdzięczny za dodatkowe informacje + ewentualnie przesłanie korespondencji w sprawie na kamil małpa fly4free.pl.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 21 Wrz 2011 17:51 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
w potwierdzeniu dostalem informacje, ze moja rezerwacja bedzie miala status oplaconej w hotelu od 14 wrzesnia i mozna to zweryfikowac dzwoniac do hotelu od 14 wrzesnia wlasnie. Zadzwonilem do hotelu- rezerwacja owszem jest ale nie oplacona, dokonana przez booking.com. W celu wyjasnien dzwonie od razu do biura - zero kontatku mailowo i tel. Dzwonie do mydeal mowia ze sprawe znaja, jak co zwroca pieniadze. Poki co widze jestem sam, ktory dokonal dodatkowych kosztow jak zakup bieltow lotniczych. Mysle ze na razie warto sie wstrzymac gdyz jest sporo osob ktore po prostu nie zdaja sobie sprawe co kupili. Przypone ze kupon mozna bylo zrealizowac do konca 2012 roku. Tak wiec...
Maile ktore dostalem od TourBroker
Kod:
Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty.

Prerezerwacja na wymienione przez Pana dane i termin została dokonana.
Finalne rezerwacje tworzone będą po pozytywnej weryfikacji listy kuponów przesłanych przez portal mydeal.pl, potwierdzenie ostatecznej rezerwacji otrzyma Pan oddzielnym mailem. Wtedy też będzie miał Pan możliwość weryfikacji rezerwacji na Pana dane w hotelu.

Kod:
rezerwacja pokoju w terminie x została dzisiaj potwierdzona i opłacona. Od poniedziałku można zweryfikować rezerwację w hotelu na podane w mailu dane. Natomiast od środy (14.09) rezerwacja ta będzie w hotelu posiadała status opłaconej (jest to czas potrzebny na realizację przelewu międzynarodowego, którego dyspozycja dzisiaj została przez nas złożona).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 21 Wrz 2011 18:56 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Ok - Dmac daj znać, gdybyś chciał, żebyśmy włączyli się do sprawy. Szczerze mi przykro, że tracisz teraz czas i nerwy. Nie spodziewałem się kantu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 29 Wrz 2011 16:46 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
póki co sprawa zakończyła sie odddaniem pieniędzy za kupon oraz rekomensata 100zł do wykorzystania w mydeal. Byc moze wysle im jeszcze wezewanie do naprawienia szkody.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group