Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Kwi 2021 22:12 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 41
Skąd
  • Oslo, Norwegia, powrót do Krakowa najlepiej

Dokąd
  • Madera

Data wylotu
  • 08.05.2021

Data powrotu
  • 03.06.2021

Długość pobytu
  • ok. 3 tygodnie

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • 1500 zł w jedną stronę z przesiadkami i koniecznym noclegiem po drodze (czego chcę uniknąc - testy na COVID)

Dodatkowe informacje
  • Witam,
    Szukam lotów na maj żeby się dostać na Maderę z Norwegii. Później chcę wrócić z Madery do Polski w czerwcu. Zależy mi na jak najmniejszej ilości przesiadek i żeby nie musieć zmieniać lotnisk lub wychodzić z lotniska podczas przesiadek (covid, testy i regulacje).
    Jak na razie znalazłam loty przez Amsterdam, ale godziny nie pasują i trzeba przylecieć dzień wcześniej i nocować. Podobnie Paryż i trzeba zmieniać lotniska. Loty z Polski czarterami są jedynie w dwie strony na maks 2 tygodnie, a ja potrzebuję na dłużej. Do Niemiec z Portugalii na razie się nie wleci nawet na tranzyt z tego co wiem.
    Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 27 Kwi 2021 08:25 

Rejestracja: 27 Kwi 2019
Posty: 416
Loty: 43
Kilometry: 50 659
niebieski
Siemka, ja znalazłem na szybko trasę OSL-FNC-KRK za 1300 PLN, masz po jednej przesiadce, bez noclegów, jednak zaznaczam, że nie znam przepisów wjazdowych, ani tranzytowych Niemiec, a pisałeś coś o tym, że z Portugalii tam nie wjedziemy, także nie wiem jak z realizacją czegoś takiego.
W takim wypadku drugą opcją może być lot OW OSL-FNC Lufą i potem np. powrót Transavia + KLM przez AMS do KRK lub Tapem via LIS do WAW, niemniej w tym przypadku pierwsza część podróży wychodzi drożej niż całe OSL-FNC-KRK. Poza tym nie wiem jak z przepisami tranzytowymi w tych krajach, także musisz doczytać te kwestie ;)

Załączniki:
OSL-FNC-KRK.png
OSL-FNC-KRK.png [ 15.22 KiB | Obejrzany 1157 razy ]
OSL-FNC.png
OSL-FNC.png [ 12.35 KiB | Obejrzany 1157 razy ]
FNC-WAW.png
FNC-WAW.png [ 45.71 KiB | Obejrzany 1157 razy ]
FNC-KRK.png
FNC-KRK.png [ 15.1 KiB | Obejrzany 1157 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group