Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 399 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 31 Mar 2018 19:34 

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 27
economycarhire.co.uk teraz Zestto broker, który ma umowy z wieloma wypożyczalniami. W których wypozyczaliście i możecie poleciec, bo podejrzewam, że nie wszystkie są takie same. widzę tu Rodavante, madeirarent, Guerin, Insularcar...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#102 PostWysłany: 02 Kwi 2018 13:33 

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 27
I jeszcze jedno, czy w Zest car nie ma niebezpieczeństwa, że nie dostarczą na czas na lotnisko/ mamy jeszcze dłuższą drogę do przebycia,a przylatujemy po 19 tej... komuś się zdarzyło, że było spóźnienie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 07 Kwi 2018 22:11 

Rejestracja: 07 Lut 2015
Posty: 165
niebieski
Na Maderze byłem już trzy razy i, myślę, że nie ostatni.
Za każdym razem wypożyczałem samochód w inny sposób, oto moje doświadczenia:
1. zacznę od...Cypru, bo tam wypożyczyłem auto korzystając z EconomyCarRental .Obtarłem je (brak doświadczenia z lewostronnym ruchem), szkodę rozliczono bezpośrednio z pośrednikiem, mój udział ograniczył się do dwóch podpisów.
Zadowolony z warunków współpracy z ECR zarezerwowałem przez nich samochód na Maderze, wypadło na wypożyczalnie Guerin, która zażyczyła sobie 1280E kaucji. Nie miałem tyle na karcie, więc musiałem wziąć auto z ubezpieczeniem(ok 80E za 3 dni-marzec 2016). Dodatkowo panda, którą dostałem, miała zużyte hamulce i po kilkunastu kilometrach wymieniłem ją na piękne clio z silnikiem diesel,co było jedynym plusem tego doświadczenia.
2.Bravacar -2dni listopad2016- 38E fiesta po przejściach 120 000km- ale zawiozła i przywiozła mnie gdzie chciałem.
Pobrali tylko dane z karty, bez żadnych blokad.
3. 29.03-01.04 2018- okres świąteczny, ceny wyższe, miałem rezerwacje w kilku firmach, decyduję się na Europcar dokonując rezerwacji przez stronę Easyjet (lecę tymi liniami). Dostaję cenę 54E, niższą o 20E od innych ofert. Dodatkowo wypełniam wcześniej on line moje dane co owocuje priorytetem na lotnisku.
Europcar blokuje 300E, zwrócili je 4dni po zdaniu samochodu.(peugeot 108-23000km)
Wnioski:To co sprawdza się na Cyprze nie koniecznie sprawdza się na Maderze.
Bravacar często zmienia cenę,
Korzystanie z oferty pośredniczenia linii lotniczej opłaca się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 08 Maj 2018 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Mam pytanie,
mam zamiar jechać na Maderę w listopadzie i chciałbym wynająć samochód w Bravacar.
Kiedy jest najlepszy czas do zamówienia samochodu z punktu widzenia najniższych cen.
Dziś najtańszy samochód w tym terminie za 92 Euro.
Dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 08 Maj 2018 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
A za ile dni ta cena? Czy obejmuje ubezpieczenie (i jakie)?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 08 Maj 2018 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Cena za 7 dni

- Unlimited Mileage
     - Third party insurance. Covers third person towards property damages and bodily injuries.
     - PAI. Personal Accident Insurance (for passengers inside the vehicle).
     - CDW (Collision Damage Waiver), with NO excess/deductible. 
     - Theft insurance is included in most locations with NO excess.
     - Fire insurance is included in most locations with NO excess.
     - VAT.
The amounts for SCDW are:

For Madeira Island:
Groups EBMN, ECMN, EDMN, EDMR and CDMR: 6.00 EURO per day
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 08 Maj 2018 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Domyślam się, że to jakiś VW Up, albo ewentualnie klasa F. Panda? Cena jest - jak na Maderę w porządku (kwestia tylko, czy odbiór auta na parkingu przy lotnisku, czy dowóz do oddalonego biura i dopiero tam odbiór auta).
Z drugiej strony, gdy w styczniu załatwiałem auto na weekend majowy w Algarve, potem okazało się, że mogłem się jednak wstrzymać i byłoby nieco taniej.
Proponuję jeszcze sprawdzić zestcarrental.com, bo oni specjalizują się w Portugalii i mają co jakiś czas różne promocje. Choć obecnie, nawet jeśli jakaś akcja trwa, nie sądzę, by sięgała aż do listopada.
Reasumując, cena jest ok, ale jest szansa, że w ciągu kilku miesięcy pojawi się coś ciekawszego.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 08 Maj 2018 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Odbiór auta w biuru,ale to jest tylko 1 km od hotelu...samochód Ford Ka.
W każdym razie jeszcze poczekam, dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 14 Maj 2018 07:47 

Rejestracja: 07 Lut 2015
Posty: 165
niebieski
@tramin, nie czekaj, zrób rezerwację w bravacar, dostaniesz voucher bez żadnego pobrania,nawet nie będziesz musiał podawać danych karty.I śledź co jakiś czas zmieniające się ceny, jeśli będzie korzystniejsza, a myślę, że może się to zdarzyć, dokonaj kolejnej rezerwacji, a wcześniejszą odwołaj.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#110 PostWysłany: 14 Maj 2018 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Nie trzeba płacić depozyt?
I w przypadku zmian/odwołania można komunikować za pośrednictwem maila?

Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 23 Maj 2018 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Czy jest w Bravacar u najtańszych samochodów klimatyzacja?Na stronie internetowej Bravacar to nie jest całkiem jasne.
Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 29 Maj 2018 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Więc napisałem tam i otrzymałem 3 różne odpowiedzi

Hello
Almost every cars have A/C , we have small cars without A/C
Regards
Patricia Teixeira
-----------------------------------------------------------------------------
We have some A group with A/C i already made the observation .
If we have in that day a small car with a/c we deliver that car to you.
Regards
------------------------------------------------------------------------------
Hi!
Please make sure that before taking the car, the a/c is working properly.
All cars have a/c but sometimes some may already be unloaded.
Thank you.
JDinis

Więc w co wierzyć??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 06 Cze 2018 09:22 

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 52
Polecam funchalcarhire.net , obsługa bezproblemowa - przywieźli auto na parking hotelowy, podpisanie umowy, krótka instrukcja obsługi. Kluczyki oddawałem w recepcji hotelowej, nikt go nie oglądał ani się ze mną nie kontaktował potem :) żadnych depozytów ani spisywania karty.
Auto - dość nowa i bardzo zadbana Toyota Aygo, pełna elektronika, kamera cofania, A/C.
Płaciliśmy 145 euro za 5 dni plus 5x5 euro za pełne ubezpieczenie (dla świętego spokoju).
Może bez rewelacji, tuż przed wyjazdem widziałem taniej w Bravacar, ale niezaspecjalne opinie o Brava i bardzo pozytywne o funchal car hire mnie przekonały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 11 Cze 2018 12:07 

Rejestracja: 11 Cze 2018
Posty: 10
Chciałbym wszystkich ostrzec przed SIXT - MADERa. Wypożyczyłem od nich auto i mimo tego iż nie było żadnej szkody z mojej strony wymyślili jakąś ryskę pod zderzakiem. Najgorsze jest to ze oddawałem samochód rano i biuro było zamknięte i nie byłem przy oględzinach auta. Skasowali mnie 250 EURO. Uwaga na tych złodziei. ODRADZAM SIXT MADER-a.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 04 Sie 2018 07:04 

Rejestracja: 04 Sie 2018
Posty: 2
Wyjeżdżam na Maderę na przełomie sierpnia i września chciałabym wynająć auto na 10 dni powiedzcie mi czy można płacić gotówką , czy tylko kartą oraz czy są wypożyczalnie które nie blokują pieniędzy na kartach - jako wkład własny.Będę mieszkać w Sao Vincente i nie koniecznie chciałabym jechać do Funchal odebrać auto czy jest taka opcja , że podstawi mi je firma do hotelu .Proszę polećcie jakąś wypożyczalnię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 04 Sie 2018 07:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
@aniol1957
Próbowałeś poszukać informacji na forum?
madera-wypozyczenie-samochodu,1419,46030
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 04 Sie 2018 08:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Na taki długi czas najtaniej pewnie wyjdzie Goldcar (z którym ja nigdy nie miałem problemów, ale inni tak). Za dostarczenie auta firmy biorą min. 50e. Nie spotkałem się na Maderze (a byłem 2x) żeby jakaś wypożyczalnia użyczała auto za kasę, a nie kartę i bez blokad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 04 Sie 2018 19:35 

Rejestracja: 04 Sie 2018
Posty: 2
Dzięki śliczne do tej pory tylko raz wynajmowałam auto poza granicami kraju i była to Kreta.Nie miałam żadnych problemów po prostu wybrałam auto i zapłaciłam gotówką. Nie była mi żadna karta kredytowa potrzebna ,kluczyki w dniu wyjazdu zostawiłam w hotelu na recepcji , ktoś z firmy sobie je odebrał .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 05 Sie 2018 03:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Jak w poprzednim temacie, mogę spokojnie polecić tę firmę:

http://www.funchalcarhire.net/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 24 Sie 2018 11:02 

Rejestracja: 24 Sie 2018
Posty: 1
Wybieram się pod koniec września do Funchal i mam w planach wynająć samochód na 4 dni.

Z racji iż to nowy dla mnie temat, a nie jestem też w posiadaniu karty kredytowej, mam prośbę o kilka szczegółów dotyczących polecanego powyżej http://www.funchalcarhire.net/ , które to wydaje się być najkorzystniejszą opcją. (czy cała rezerwacja odbywa się drogą Interneową? ; płatność przez internet czy bezpośrednio u kierowcy który podstawia samochód? ; czy karta kredytowa wymagana? ; czy wymagana jest kaucja? ; etc.)

Z góry dziękuję za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 399 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group