Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Paź 2022 16:35 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 381
niebieski
Czy ktoś może polecić tanią i sprawdzoną wypożyczalnię skuterów lub większych motocykli na Maderze? Najlepiej jakby działała na lotnisku. Chciałbym przemierzać jednośladem wyspę. Samochód mnie nie interesuje.
_________________
I visited 77 countries out of 257:
http://tinyurl.com/tomczasc77
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 29 Paź 2022 17:38 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 666
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
A byłeś już na Maderze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Paź 2022 00:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1235
srebrny
Ja wypożyczałem tutaj:

https://rentascootermadeira.negocio.site

Z samej usługi byłem bardzo zadowolony - miło, kulturalnie, w sensownej cenie (obok jest druga wypożyczalnia i tam było z 1,5x drożej), skuter właściwie nowy.

To było podczas mojego trzeciego pobytu na Maderze, wypożyczyłem skuter z konieczności i byłem z tej formy przemieszczania raczej niezadowolony. Nie chodzi o samą jazdę technicznie, bo miałem kiedyś skuter i nie było z tym problemu, ale po 1. strój - może jesteś motocyklistą i zabierzesz jakąś profesjonalną odzież, ale podczas jazdy po autostradzie, jakbym się nie opatulił, to zamarzałem, zresztą nie tylko na autostradzie, musiałem robić postoje na ogrzanie się. Nie możesz wziąć zbyt dużo rzeczy, a na Maderze pogoda jest różna w zależności od części wyspy i warto mieć przy sobie różne opcje. Przemieszczanie zajmowało dłużej niż samochodem (być może jeśli jesteś motocyklistą na codzień, to również będziesz się poruszał tak sprawnie jak samochodem) i pewnie jeszcze jakieś pomniejsze czynniki, w każdym razie jako firmę, polecam wskazaną wyżej.
Góra
 Profil Relacje PM off
FUX uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 30 Paź 2022 00:45 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
Ja tylko dodam od siebie, że praktycznie każda wypożyczalnia skuterów/motorów ma w swojej ofercie również odzież.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Paź 2022 09:01 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 666
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
Na płaskowyżu będzie wiać i czasami padać.
Przejazd przez chmury=siąpiący deszcz. To samo będzie na północy wyspy.
Odzież motocyklowa, zimowa.

Widziałem kosmitów w Polakach czy softszelach.
My w landrowerach zamykaliśmy cabrio. Tak piżdziło. Czapki, kurtki, długie spodnie. Na zachodzie przebieraliśmy się do kąpielówek. Tego samego dnia.
😉
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group