Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Gru 2019 16:18 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 228
srebrny
Skąd
  • POZ, SXF, TXL, WRO, WAW, WMI

Dokąd
  • Funchal

Data wylotu
  • 24.01.2020

Data powrotu
  • 09.02.2020

Długość pobytu
  • 7-10

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 3

Sam znalazłem
  • 200E lot bezpośredni TXL + FNC, doliczyć trzeba jeszcze jeden bagaż rejestrowany i wychodzi dużo za dużo jak dla nas...

Dodatkowe informacje
  • Cześć.

    Szukam niemożliwego czyli tego aby było tanio, szybko i wygodnie ;) Gdyby nie to, że to okres ferii szukałbym czarteru ew. lasta z biura ale w tym okresie graniczy to z cudem.
    Jest nas trójka czyli rodzinka z czterolatkiem, choć właściwie trzech i pół ;) Żona w ciąży więc szukam możliwie najwygodniejszego dolotu, bezpośredni to marzenie, realnie to może z dwoma, trzema dniami w Lizbonie ew. innym mieście aby nie było na wariata. Problem z przesiadką jest taki, że przydałby się nam rejestrowany bagaż a to przy podnosi koszta :|

    Przeglądam azair, patrzę na lastminuter i na razie nic sensownego nie wymyśliłem. Lecieć możemy z Poznania, Berlina, Warszawy, Wrocławia. Budżet bliżej nieokreślony ale gdyby tak dolecieć tam i z powrotem ponieżej 500zł/os/ byłoby idealnie.

    Ktoś zainspiruje pomysłem? Z góry dzięki :)
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 01 Gru 2019 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Od trzech lat poluję na Maderę w podobnym terminie i sensownego lotu poniżej 1000 zł na osobę (przy założeniu, że ma być co najmniej 1 bagaż rejestrowany) trafić mi się nie udało.

Jeżeli dopuszczasz loty z Berlina, to może popatrz na oferty niemieckich BP - u nich często dzieci są gratis.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 01 Gru 2019 17:48 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Zastanów się czy na pewno warto tam lecieć w czasie ferii, nie dość że bilety drogie, to jeszcze pogoda może być średnia, no i dzień stosunkowo krótki. Czterolatek raczej nie chodzi jeszcze do szkoły, więc chyba Was to aż tak bardzo nie determinuje? ;)
Nie lepiej polecieć chociażby w marcu, czy kwietniu? Ew, już na spokojnie po rozwiązaniu żony, np. w kolejnym roku na wiosnę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Gru 2019 20:15 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 228
srebrny
metia jeśli chodzi o niemieckie biura to przeglądałem tylko ltur.de, znasz inne strony które będą pomocne w tym temacie?
sranda czterolatek do szkoły nie chodzi ale za to ja tak, codziennie, od dłuugiego czasu :mrgreen: Na Maderę od dawna mamy chęć, jeśli nic z tego nie wyjdzie to łaskawym okiem spoglądam również na Teneryfę ew. La Palmę ale tu podobnie jak z Maderą a nawet jeszcze drożej ;) Ze względu na ciąże poza Europę nie będziemy się ruszać a choć trochę ciepła chcemy złapać :)
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Gru 2019 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
metia napisał(a):
Od trzech lat poluję na Maderę w podobnym terminie i sensownego lotu poniżej 1000 zł na osobę (przy założeniu, że ma być co najmniej 1 bagaż rejestrowany) trafić mi się nie udało.


Słabo trafiasz, bo nawet tu na forum był EZ z TXL za 280 pln z podręcznym a jak dodasz nadawany czyli 60eur za RT to grubo poniżej 1000 pln. Bez problemu można złożyć też przez Londyn, ale to nie jest super wygodne. A o polskim kurwidołku nie mówię.

@sranda zima na Maderze i Azorach jest doskonała. Zdecydowanie mniej germańców i brytoli. Jest czym poodychać a, że popada i przywieje to na plus.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
asnahtful lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 01 Gru 2019 20:40 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 228
srebrny
cypel wiem, że było za 280pln, było również nawet taniej ale nie w podanym przeze mnie terminie... Ciąża zmienia nieco punkt widzenia i wygoda staje się trochę priorytetem, ale w granicach dopuszczalnych przez budżet ;) Azory wspomniałeś, o nich zupełnie nie pomyślałem. Mam wolny wieczór, poczytam, popatrzę, dzięki :)
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Gru 2019 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@cypel
A przypomnisz terminy w tej ofercie EZ za 280? Bo że za tyle ogólnie można polecieć w jakimś mniej obleganych datach, to wiem ;) Niestety sama ze względu na pracę w branży edukacyjnej jestem skazana na konkretne zimowe terminy. I w zasadzie wszystkie wyspy w tamtej okolicy udało się zimą w dobrej cenie zaliczyć (w tym rekordowo tanio La Palmę, też z EZ zresztą), a ta Madera nie wchodzi.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Gru 2019 20:55 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
Pod koniec września Madera z wylotem z KRK była za ok 400 zł RT na twój termin , teraz np 24.01 KRK-BSL-FNC z wygodną przesiadką i bagażem wychodzi 300 zł os oczywiście U2 , powrót przez Bristol 02\03 luty (ok 316 zł) ale z nocką , lub bez nocki z weekendem w Porto za ok 550 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Gru 2019 20:57 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6244
HON fly4free
@rmk
poniżej Lufthansa z Wrocka
Załącznik:
wro-fnc.png
wro-fnc.png [ 17.5 KiB | Obejrzany 1990 razy ]
minusem konieczność noclegu w Zurichu
plusem - oprócz ceny ;) - konieczność dokupienia jednego bagażu tylko w drodze powrotnej, ok. 100 zł
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 01 Gru 2019 21:04 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 228
srebrny
pemat bardzo dziękuję za wrzutę ale niestety nie skorzystam :) Nie marudzę ale najtańszy nocleg w Zurychu przy lotnisku to +- 350zł, co razem z bagażem daje prawie 800zł za osobę. Trochę za dużo :)
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Gru 2019 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
metia napisał(a):
@cypel
A przypomnisz terminy w tej ofercie EZ za 280? Bo że za tyle ogólnie można polecieć w jakimś mniej obleganych datach, to wiem ;) Niestety sama ze względu na pracę w branży edukacyjnej jestem skazana na konkretne zimowe terminy. I w zasadzie wszystkie wyspy w tamtej okolicy udało się zimą w dobrej cenie zaliczyć (w tym rekordowo tanio La Palmę, też z EZ zresztą), a ta Madera nie wchodzi.

Kochana dobrze wiesz, że jak chcesz konkretny termin to bulisz. Było terminów od cholery, sam wziąlem na styczeń ale kierowałem się korzystnym terminem dla mnie a nie dla Ciebie. Ale jak mi podasz konkretne daty to będę miał Cię na uwadze na przyszłość bo śledzę te kierunki od długiego czasu.

Edit
Miałaś na swoje zbliżone terminy
viewtopic.php?p=1233691#p1233691
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Gru 2019 19:33 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 228
srebrny
Gdzie sprawdzić takie combo: 7/8dni na Maderze i po dwa dni na przesiadkę w Lizbonie/Porto ew. innym miejscu ale z powrotem do Poznania, Berlina, Wrocka czy Wawy? Zdecydowałbym bym się na podręczny i przesiadki ale tylko gdybym miał przynajmniej jeden pełny dzień na zwiedzanie w jej miejscu :) Azair do tego jest najodpowiedniejszy? Gdzie ew. sprawdzać?
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 08 Gru 2019 23:28 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6244
HON fly4free
taka propozycja za 598 zł (co prawda obejmuje jedynie Porto na 2 dni)
Załącznik:
waw-opo-fnc.png
waw-opo-fnc.png [ 33.69 KiB | Obejrzany 1634 razy ]

nie korzystałem z jakiegoś narzędzia, sprawdzałem osobno loty do Portugalii i potem na Maderę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group