Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: M&M w SAS-ie
#1 PostWysłany: 01 Cze 2016 22:19 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 1
Loty: 162
Kilometry: 283 787
Czy da się skorzystać z mil M&M w SAS-ie, tzn czy bezpośrednio ze strony SAS-u ? czy tylko po przez infolinie M&M?
Chciał bym wykorzystać mile na trasie WRO-TOS, nic tam innego nie lata jak SAS...
lub jak najefektywniej wydać 55k mil :D

z góry dzięki za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
 Temat postu: Re: M&M w SAS-ie
#2 PostWysłany: 01 Cze 2016 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2015
Posty: 472
Trzeba dzwonić.

55k to akurat na okazję milową za ocean w C.
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek13a lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: M&M w SAS-ie
#3 PostWysłany: 02 Cze 2016 10:21 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Na stronie M&M pojawiają się tylko rejsy LH, OS, LX, Fly Bru, nigdy żadnej innej linii ze Star Alliance nie widziałem. Podobnie na stronie SAS, tam będziesz widział tylko to co jest dostępne dla Eurobonusu.
Rezerwacji na takich przewoźników jak SAS robi się przez infolinię M&M. Dostępność miejsc jest ograniczona. Pamiętam jak parę razy próbowałem zarezerwować bilet, to zazwyczaj dostępne miejsca były w klasie biznes. Choć raz udało mi się dostać w ekonomicznej jak jeszcze latał BM.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group