Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Paź 2018 11:03 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 236
I mam jeszcze jedno pytanie - właśnie chcę kupić 3-dniowy bilet za 50 UAH. Rozumiem, że obejmuje on wszystkie miejskie środki transportu, czyli wszystkie autobusy, trolejbusy, tramwaje z wyjątkiem maszrutek? Od kiedy ważny jest ten bilet? Przy zakupie nie podaje się żadnej daty, podobno otrzymuje się kod QR, gdzies go trzeba zeskanować, aby aktywować bilet? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 13 Lis 2018 20:04 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 24
Podbijam pytanie.
Jak to jest z tym biletem 3 dniowym dokładnie. Będę miał we Lwowie 20 osob, które musze jakos po mieście przemieszczać. Czy jest może jakiś bilet grupowy a jak nie to jak sie aktywuje ten 3 dniowy?

* Co do Żółkwi jak ktoś wcześniej pytał to kumpeltour organizuje wyjazdy z przewodnikiem ze Lwowa do Żółkwi, polecam rozważyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 21 Lis 2018 19:40 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 24
Dobrze to może chociaż ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy bilety tramwajowe można kupić w każdym kiosku, czy tylko w specjalnych i czy jest z tym jakiś problem w okolicach dworca kolejowego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 21 Lis 2018 19:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
God why....

Tak w 99% kiosków. A jak nie u motorycznego...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 21 Lis 2018 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Ja bym dał sobie siana z poszukiwaniem kiosku.
Kierujący zajmuje się sprzedażą biletów tak ,jak zajmuje się prowadzeniem pojazdu.
I ta szufladka na hrywny... :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 21 Lis 2018 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
Z tym kioskiem to jednak wg mnie jest dobry pomysł.Ja wolałem kupować w kiosku. Kupowałem u kierowcy, podszedłem do jego okienka, kupiłem bilet i zostałem przy okienku całą drogę, przez kilkanaście przystanków. Cały czas kupując kolejne bilety. Co chwilę do mych rąk trafiały kolejne hrywny z prośbą o zakup biletów. Przecież nie odmówię. Taki tam zwyczaj, że wsiadający podaje pieniądze pasażerowi z przodu z prośbą o zakup biletu, a ten podaje kolejnemu itd. Działa to świetnie, ale dla nowicjusza kończy się to niekończącą się ilością transakcji. Przygoda całkiem fajna, ale na jeden raz. Więc następnym razem znalazłem kiosk, tam kupiłem bilety i wsiadłem ostatnimi drzwiami.
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 21 Lis 2018 22:57 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 24
Dokładnie. Doskonale wiem, że można kupić u kierowcy/motorniczego tylko wiąże się to ze staniem, podawaniem przez całą drogę, a biletów mam do kupienia 20.... Wole więc kupić 100 sztuk w kiosku, rozdać każdemu po 5 sztuk i niech sobie sami kasują, wówczas problem z głowy...

A pytanie o kiosk, które to tak uraziło pewnego Pana nie jest takie proste, pytałem dzisiaj osoby, która mieszka we Lwowie od 3 lat i nie była mi w stanie odpowiedzieć czy w każdym kiosku kupie i czy nie będzie z tym problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 22 Lis 2018 00:54 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@jodalkr Nie w każdym kiosku kupisz, nie ma zbyt wielu kiosków, które sprzedają bilety z racji tego,że kupowanie u motorniczego jest powszechne.Pamiętam,że kiosk z biletami jest przy Łyczakowskiej obok przystanku
Viiskovyi hospital(Tramwaj 2 i 7 w stronę Cmentarza Łyczakowskiego).Przy lotnisku nie widziałam żadnego punktu z biletami,więc dla grupy 20 os. lepiej mieć 100 hrywien by kupić w trolejbusie i dostać się do centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 08 Maj 2019 14:10 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 21
Witajcie.
Gdzieś na jakiejś stronie wyczytałem, że w trolejbusie na bagaż trzeba mieć dodatkowy bilet. Wiecie coś o tym?
Czy bilety 3dniowe potaniały, bo teraz pokazuje na stronie, że 40 UAH kosztują online, a chyba 50 kosztowały?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 08 Maj 2019 16:57 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Na zwykły podręczny(ten większy) nigdy nie kupowałam .Może duża walizka wymaga biletu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 09 Maj 2019 17:43 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 268
Loty: 55
Kilometry: 102 698
Na walizkę trzeba mieć drugi bilet. Przy jego cenie nie myślałem nawet o rozmiarach walizki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 21 Maj 2019 21:30 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Oficjalne na duża walizkę trzeba mieć bilet za 5 UAH - ja nie miałam, kanar sprawdzał bilety, walizkę olał :D ale byłam przygotowana na mandat: całe 8,5 UAH za brak biletu na bagaż 8-)
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 14 Gru 2019 17:58 

Rejestracja: 28 Lut 2019
Posty: 26
Zmieniły się nieco trasy tramwajów. 1 i 9 już nie są liniami okrężnymi.

https://www.eway.in.ua/ua/cities/lviv/routes
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 14 Gru 2019 20:30 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Tramwaje wrocily juz pod dworzec i widac efekty prowadzonego tam remontu...
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 27 Sty 2020 22:06 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
UWAGA! Bilety juz po 7 hrywien.
Kanary lataja calymi tabunami, na trasie lotnisko-uniwersytet 3 kontrole ?
Dla "amatorow mocnych wrazen" kara cale 120 hrywien ?
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group