Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Gru 2020 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
W zwiazku z dzisiejsza inauguracja pierwszego polaczenia do Krakowa moze warto stworzyc watek dot. Luxair

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Lotnis ... 23387.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 20 Sty 2021 16:47 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Luxair odwołał wszystkie loty w marcu (w tym i mój) i wraca dopiero pod koniec marca
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Mar 2021 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
Wielkanocna oferta
Krakow <-> Luksemburg 99 EUR
https://www.luxair.lu/en/offers/easter-deals-21

-------------------------------------------------------------
Koniec z crémant na pokladzie Luxair :cry: :cry:
http://www.lessentiel.lu/fr/economie/do ... t-12876755
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 02 Gru 2021 18:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Od jutra (?) LuxAir odpala jego kalendarz adwentowy

Image

Rok temu było tak

Advent Calendar Specials! Every Weekend, New Destinations at 99€* Return Flight, All incl.!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Gru 2021 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
W 2018 zakupiłem w kalendarzu adwentowym Dublin za 17 EUR, Paryż za 34 EUR i Monachium za 41 EUR w dwie strony.
W 2019 kalendarz dał mi Montpelier za 36 EUR i Nantes za 27 EUR (oba loty odwołane w pandemii)
w 2020 kalendarz był tak ubogi że nawet nie szukałem żadnej opcji

w tym roku biorąc pod uwagę ceny w różnych "promocjach" Luxaira nie robię sobie wielkich nadziei.

UPDATE: juz jest! promocyjne loty w cenach o 10 EUR niszych niz standardowe! wahoo!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 25 Lut 2022 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 945
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
W tym tygodniu miałem okazję lecieć linią Luxair na trasie SID-LUX na pokładzie ich B737-700. Dla większości z nas to przewoźnik raczej niszowy, operujący głównie na znanych nam Dashach. Tym razem trasa była znacznie dłuższa niż ich zwykłe loty po Europie, bo rejsy z Republiki Zielonego Przylądka do hubu w Luksemburgu trwają zwykle ok. 6 godzin. O tym połączniu pewnie bym się nie dowiedział, gdyby nie wyświetliło mi się w wyszukiwarce połączeń Miles & More jako element trasy SID-LUX-FRA-WAW. W obliczu pandemicznych cięć serwisu pokładowego nie liczyłem na wiele a jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Widać, że samolot lata świetności ma już za sobą, przy odprawie dostałem przypisane miejsce 15D, miejsca na nogi bylo nieamowicie mało, na dodatek miejsca 15E i 15F obok także były zajęte, wizja podróży w cattle class nie brzmiała zachęcająco, ale chwilę po starcie przesiadłem się na 6F i miałem całe trzy siedzenia dla siebie. Samolot był wypełniony w ok. 50 %, także zamiana miejsca nie stanowiła problemu. Podczas boardingu sympatyczne panie stewardessy rozdawały chusteczkę odświeżającą a po osiągnięciu wysokości przelotowej słuchawki. Były one przydatne, gdyż w samolocie znajdował się w podłokietnikach archaiczny już, ale wciąż działający system rozrywki w postaci kilku "kanałów" muzycznych grających zapętloną muzykę. Ponadto przy suficie znajdowały się monitorki z trasą lotu, bardzo uprzyjemnia to podróż - lubię wiedzieć, gdzie się znajduję, można zerknąć na parametry lotu i czas pozostały do lądowania. Kiedy byliśmy nad Wyspami Kanaryjskimi rozpoczął się serwis obiadowy - wszyscy dostali ten sam zestaw lunchowy z ciepłym makaronem z warzywami, bułeczką, serkiem typu brie i deserem a do tego najpierw napoje zimne (soki, napoje gazowane oraz wino i woda) a nieco później gorące (kawa i herbata). Załoga bardzo miła, komunikuje się sprawnie w trzech a momentami nawet czterech językach. Przed lądowaniem kolejny serwis z napojami oraz słodka przekąska (ciasteczko biszkoptowe). W kieszeni fotela znajduje się dość gruby magazyn pokładowy (po FR i EN) a dla chętnych znajdą się także koce i poduszki. Podsumowując na tle przewoźników europejskich był to w obecnych czasach naprawdę solidny serwis! Na wyspę Sal miałem lecieć szwajcarskim Edelweissem, ale że Lufthansa nie zdążyła mnie zabrać z Monachium do Zurychu, to przebukowano mnie na TAP Portugal - tutaj na trasie LIS-SID powyżej 4 h jedynie kubeczek wody dla spragnionych ;)
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 06 Lip 2022 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
Promocja na biznes w Luxair znow wrocila "Fly Duo"

Luksemburg z Krakowa na weekend za 499 EUR za dwie osoby. Samotne osoby musza sobie kogos znalezc zeby poleciec w tej cenie.

https://www.luxair.lu/en/offers/exclusi ... ness-class
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 16 Wrz 2022 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
https://www.luxair.lu/en/offers/indian-summer-offers

Wybrane kierunki za 79 EUR RT (Lizbona, Porto, Faro, Majorka, Paryz), wiele innych za 99 EUR lub 109 (np. Krakow).
Na lotach z Krakowa FTL ma bagaz oraz lounge (zarówno w Lux jak i w Krakowie).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 02 Lut 2023 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
M&M UPDATE: Od 1 lutego pelna siatka lotow Luxair dostepna w M&M włączając loty LuxairTours dotychczas niedostępne np. Faro, Teneryfa.
Może Teneryfa za 40k punktów z Luksemburga to nie jest hit ale niemal wszystkie loty maja niewielkie doplaty (Teneryfa 98zł) - może komuś się przyda przy planowaniu.

https://www.luxair.lu/en/offers/miles-more

MILEAGE BARGAINS: Luksemburg z Krakowa za 15k + 100 zł dopłaty na weekend
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group