Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 57  Następna
Autor Wiadomość
#981 PostWysłany: 08 Gru 2016 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lis 2016
Posty: 9
Loty: 1
Kilometry: 1 851
steward napisał(a):
No raczuej że zostaje na barkach ośrodka narciarskiego. Mało prawdopodobnym wg. mnie jest aby Lux z własnej woli wprowadzał do siatki jakieś Donovaly a Bańskiej nie. Ile osób dziennie (a i to tylko w sezonie zimowym), autokarem może ściągnąć ta miejscowość?

Ale też jestem ciekaw, jak się to rozwinie :P


Reklama może być zarówno po stronie przewoźnika jak i ośrodka, inną opcją jest współpraca z jakimś biurem podróży, które np. ogarnia pobyt a jako przejazd proponuje Lux.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#982 PostWysłany: 08 Gru 2016 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
podroznik46 napisał(a):
Na trasę Wilno-Tallin od jutra wjeżdżają autokary Lux Express(zamiast SE), w zamian za to na Wilno-Berlin powracają przemalowane SE.

Czyli wracają autokary bez gniazdek, tak? No pięknie, to był mój pewniak do Suwałk

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#983 PostWysłany: 08 Gru 2016 12:37 

Rejestracja: 10 Mar 2016
Posty: 90
@steward: ostatnio PB do Budapesztu stał w Donovalach 6 godzin, bo tak tam nasypało śniegu, że hej. Ja jechałem z Budapesztu w tym dniu do Krakowa Luxem, który faktycznie się tam zatrzymał i muszę powiedzieć, że ta miejscowość robi wrażenie, pięknie to wygląda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#984 PostWysłany: 08 Gru 2016 12:40 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
wysłałem emaila do BOK w Warszawie , czy prawdą jest że wycofują na tej trasie LE a wsadzają SE , zobaczymy co odpiszą bo nie mogę znaleźć potwierdzonej informacji na ten temat, nawet na stronie przewożnika .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#985 PostWysłany: 08 Gru 2016 12:41 

Rejestracja: 27 Wrz 2016
Posty: 36
invasion napisał(a):
podroznik46 napisał(a):
Na trasę Wilno-Tallin od jutra wjeżdżają autokary Lux Express(zamiast SE), w zamian za to na Wilno-Berlin powracają przemalowane SE.

Czyli wracają autokary bez gniazdek, tak? No pięknie, to był mój pewniak do Suwałk

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Nie bez gniazdek,tylko bez ekspresu i z większą ilością miejsc.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#986 PostWysłany: 08 Gru 2016 12:44 

Rejestracja: 27 Wrz 2016
Posty: 36
mezo23 napisał(a):
wysłałem emaila do BOK w Warszawie , czy prawdą jest że wycofują na tej trasie LE a wsadzają SE , zobaczymy co odpiszą bo nie mogę znaleźć potwierdzonej informacji na ten temat, nawet na stronie przewożnika .

Image

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#987 PostWysłany: 08 Gru 2016 12:57 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
@‌batq‌, nie przeczę ;) Ale to nie miejscowość przekonuje turystów do siebie, to turyści muszą się przekonać do miejscowości aby się tam wybrać.
Raczej mało osób zaplanuje wczasy w jakiśch "Donovalach" póki ktoś ich do tego nie zachęci.
Ceny są takie same jak do Budapesztu, więc osoba chcąca się gdzieś ruszyć wybierze raczej to drugie. Osoba chcąca zaś pojeździć na nartach wybierze znany, przereklamowany 'kurort' w okolicy Zakopanego, lub inny polecany przez znajomych/oferujący "limitowaną" "niepowtatrzalną" "ofertę specjalną" oraz "niezwykłe widoki" itp.
A ja o Donovalach jako ośrodku narciarskim dowiedziałem się dopiero z informacji Luxa :P
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#988 PostWysłany: 08 Gru 2016 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
@‌podroznik46‌ chociaż tyle dobrego zostanie...
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#989 PostWysłany: 08 Gru 2016 15:54 

Rejestracja: 27 Wrz 2016
Posty: 36
@invasion Są jeszcze 3 inne kursy obsługiwane autokarami LE

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#990 PostWysłany: 08 Gru 2016 17:25 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Da się wyrwać jakiś voucher za tą zamianę autobusu? Parę minut temu dostałem smsa z informacją, że w sobotę pojedzie autobus bez ekspresu.
Warto walczyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#991 PostWysłany: 08 Gru 2016 17:35 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Dobre :lol:
Kiedyś można było dostać zwrot, jeśli było się niezadowolonym z przejazdu. Pisał o tym bodajże @‌ciacho_majonez‌.
edyta: a ile tej lury, w kubeczku po 150 ml możesz wypić na tej czterogodzinnej trasie? Z tego co widzę, kurs jest o 4 rano/dla niektórych w nocy.


Ostatnio edytowany przez ane.wald, 08 Gru 2016 17:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#992 PostWysłany: 08 Gru 2016 17:39 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Co w tym dziwnego? Wybrałem Luxa ze względu na autobus. Gdyby było mi wszystko jedno, pojechałbym do Berlina (z Poznania) pół godziny później PB, za połowę ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#993 PostWysłany: 08 Gru 2016 21:02 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
^ Dla mnie możesz jechać nawet i do Sankt Petersburga ale zachowuj odrobinę netykiety to może nawet dostaniesz zawieszkę na bagaż :lol: EOT
Góra
 Profil Relacje PM off
mezo23 lubi ten post.
 
      
#994 PostWysłany: 08 Gru 2016 21:08 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Chciałem odsprzedać na forum potem. Za stówę by zeszła chyba. EOT :twisted: :twisted:
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#995 PostWysłany: 08 Gru 2016 21:17 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Czyli zawieruchy z LE ciąg dalszy , i jak tu mają klienci kojarzyć markę ,jak oni chcieli się przebić do pamięci Polaków , w taki sposób to nie dziwię się że wycofują się z PL . Najpierw ogłaszali dumnie że rozszerzą siatkę na cały kraj , potem zabrali SE [ na naszą korzyść ] , potem likwidowali kursy a teraz wraca stare , co dalej to wiedzą tylko Estończycy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#996 PostWysłany: 08 Gru 2016 21:33 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 996
srebrny
Jeszcze wracając do Donovaly, to myślałem, że to dość znane miejsce. Tras tam całkiem sporo, może nie jakiś ekstremalnie długich i trudnych, ale dla typowego narciarza wystarczających. Sam byłem kilka razy i nie żałuję. Jadąc Luxem do Budapesztu, aż się zdziwiłem, że przejeżdża tamtędy i pomyślałem "mogliby się w sumie tu zimą zatrzymywać". Ja bym tak nie krytykował tej decyzji, tym bardziej, że dodatkowy przystanek jest na dotychczasowej trasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#997 PostWysłany: 09 Gru 2016 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 340
Loty: 113
Kilometry: 203 751
niebieski
De facto i tak tam się zatrzymywali - na zmianę kierowców i nawet raz widziałem jak ktoś tam wysiadał. Na pewno ciekawa opcja bo teraz można oficjalnie. Tylko te godziny. Innym razem jak poszli tam na papieroska to wracali potem 40 kilometrów z Ruzomberka bo zostawili pasażera :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#998 PostWysłany: 11 Gru 2016 12:55 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Jechałem wczoraj z Poznania do Berlina. Oczywiście, już przemalowanym SE. Brak ekspresu i mniej miejsca na nogi jeszcze jakoś przeboleję, ale na tą wodę mogli się szarpnąć...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#999 PostWysłany: 12 Gru 2016 15:42 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Po mailowym zażaleniu na jakość usługi, niemal natychmiast przysłali voucher -50% na jeden przejazd, ważny pół roku.
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald lubi ten post.
 
      
#1000 PostWysłany: 04 Sty 2017 14:32 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Bilet kupiony na trasie Wiedeń - Warszawa. Kto jechał tą trasą to wie, że jest to połączenie z przesiadką w Krakowie. Wystawiane są dwa numery biletów na odcinek z Wiednia (o. 16:20) do Krakowa (p. 23:25) i z Krakowa (o. 0:30) do Warszawy (p. 5:25). Cena biletu jest jedna (tzn. nie jest podzielona na odcinki jak wyżej).
W Krakowie otrzymaliśmy SMSy, że odjazd będzie opóźniony o 2:30 (190 minut) i to się potwierdziło. Nie tracąć czasu łapiemy na własną rękę PKS odjeżdżający ok. godz. 1ej rano do Wawy.

Czy w tej sytuacji przysługuje odszkodowanie lub zwrot za bilet Lux Express lub za bilet na PKS ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 57  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group