Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
ten numer: +48 22 512 3917 jest wyłączony on tygodnia i na ten kiedyś szło bez problemu się dodzwonić. U dołu strony jest jeszcze ten numer +48 22 512 3920.

[ 2065 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 104  Następna
Autor Wiadomość
#1841 PostWysłany: 13 Paź 2022 23:40 
Awatar użytkownika

Loty: 174
Kilometry: 303 254
srebrny
Przekąska, piwko i fotel obok pusty.
 Relacje PM off
Robaku lubi ten post.

#1842 PostWysłany: 13 Paź 2022 23:51 
Awatar użytkownika

Loty: 194
Kilometry: 323 053
niebieski
to i tak milusio, więcej niż się spodziewałem

#1843 PostWysłany: 17 Paź 2022 20:53 
Awatar użytkownika

Loty: 134
Kilometry: 240 245
złoty
Tymczasem po ultradługim czasie oczekiwania na odpowiedź w sprawie reklamacji dowiedziałem się dzisiaj, że nie leciałem na trasie WAW-MUC Lufthansą, ale Polish Airline... Taki absurd pozostawiam bez komentarza...

Thank you for your previous correspondence. We sincerely apologize for unintentionally delay in responding.

Thank you very much for contacting us regarding your flight LH1617

We sincerely apologize for our previous correspondence.The respective operating carrier, who has access to all relevant flight operations data, is best suited to address flights, which fall under EU regulation 261/04. We have therefore forwarded your correspondence to the operating carrier Polish Airline to facilitate the fastest and most accurate answer. Polish Airline will contact you as soon as possible.

We thank you very much for understanding.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#1844 PostWysłany: 19 Paź 2022 16:19 
Awatar użytkownika

niebieski
Dzisiaj łądne kwasy z Lufą i Austrianem wyszły.
zgodnie z poradami zadzowniłem przed dokonaniem rezerwacji z pytaniem czy mogę przewieźć rower - okazalo się, że spoko 5/5 miejsc, ale najpeirw mam zrobic rezerwacje a następnie wrócić z prośbą o zamianę walizki na rower.
Gdy po niecałym tygodniu dzwonie w celu wymiany walizki na rower okazuje się, że na jednym odcinku Waw- VIE embraery nie umożliwiaja przewoz roweru. Jednak gadka z panią z infolinią zakończona z jej strony "powodzenia i do widzenia" oraz rozłączeniem się, nie przyniosła - jak się mozna domyslac rezlutatu, inna rozmowa i prośba o wskazanie danych poprzedniego konsultatna zakoczońa nagłą głuchą ciszą....
I jeden.. .wielki... c.. co dalej robic? bo szczerze mowiac tak oprsykliwych konsultantow jeszcze nie mialem w lufie.
A nie mam w planach robic na swoj koszt zmian w rezerwacji bo kupowalem bilety nie w najtanszych taryfach zeby ten rower zabrac

czy ktoś ma maila ws. skarg do lufy?
travellista uważa post za pomocny.

#1845 PostWysłany: 19 Paź 2022 17:13 

HON fly4free
Chyba tylko niestety "formularze" dostępne na stronie z wizją oczekiwania parę miesięcy na odpowiedź.
 Relacje PM off
Robaku lubi ten post.

#1846 PostWysłany: 20 Paź 2022 13:10 
Awatar użytkownika

niebieski
Udało się przez austriana zabookować ten bagaż...

ale nie jest to celem tego wpisu,
tylko jako, że nie mam obecnie ochoty dalej sie boksować z Lufa, a wiem, że moja ulubiona konsultantka cztya ten temat - to mam nadzieje, że po wczorajszej scysji choć pani konsultant, (która tak cicho sie przedstawia, że nie sposób usłyszęc jej dane) uznała dzisiaj, że zadnej scysji nie było, nasza relacja z panią jeszcze trochę potrwa, a ewentualne obiekcje dotyczące tego czy ja zachowalem się nieodpowiednio czy ona rozsądzi jej pprzełożony.
3 ludzi lubi ten post.

#1847 PostWysłany: 20 Paź 2022 15:34 

sprawa załatwiona ... ale nie czekaj jeszcze jej pokaże kto tu jest ważny,..
Donosicielstwo nie jest fajne, każdy może się pomylić.
 Relacje PM off  

#1848 PostWysłany: 20 Paź 2022 16:32 

srebrny
Robaku napisał(a):
Udało się przez austriana zabookować ten bagaż...

Okazało się jednak, że embrionem można przewieźć rowery czy zmienili Ci trasę?
 Relacje PM off  

#1849 PostWysłany: 20 Paź 2022 17:26 
Awatar użytkownika

niebieski
@opo Pan na linii powiedział, że robi dla nas wyjątek ile w tym prawdy - nie wiem. Potwierdzenia mam.

Lece za 3 tygodnie Embrionem do Nicei - Lotem i tam w ogole nie było problemu z dodaniem roweru.

@Ander
jest dokładnie tak jak mówisz, jak to pewien wierszokleta rzekł:

"Są, panny, które muszą się dowiedzieć jaki jestem fajny
Typy, którzy muszą się dowiedzieć jaki jestem ważny"

Nie masz pojęcia jak wyglądała ta rozmowa i o co mogę mieć pretensje.
Naprawde nie interesuje mnie i nie budzi to mojego zdziwienia czy wkurzenia, jak ktoś czegoś nie wie, nie umie, ale np. szuka rozwiązania.
Podczas szukania rozwiązania rozmawiałem z 5-7 konsultantami z LH, mój znajomy z 3-4. I to, że ktoś nie mógł czegoś przeprocedować przez system - no trudno.
Ale jeśli ktoś nie dopuszcza cie do głosu, odkłada słuchawkę ( albo ją rzuca ) to wydaje mi się to totalnie niefajnym zachowaniem, ale już nie tylko niefajnym zachowaniem, a wręcz złośliwym i bezczelnym jest sytuacji - gdy dzisiaj dzownie a pani mnie rozpoznaje i zaczyna rozmowę od kpiącego "ooo pan od roweru, koledzy z forum pomogli"... no to jednak takie zachowanie wydaje się mocno impertynenckie.

A jeśli ty masz problem z rozpoznaniem donosicielstwa od ochrony swoich praw to jest to totalnie twoj problem. Znam takich, i takie postawy, i kojarzą mi się z tymi chłopakami, z dziarami Jeb.. Policję i Honor bob włoszczyzna, bo jeślli pozyczysz kumplowi 1000 zł, a on ci nie odda to jeśli wszczęcie postępowania sądowowego poczytasz za donosicielstwa do sądu, a nie ochronę swoich praw - to jest to tylko twoja sprawa i twoje podejście. W moim mniemamniu - całkowicie błędne.

I dalej jeśli przyszedł by ktoś do mnie jako do pracownika i powiedział, że ma problem a ja nie umiałbym go rozwiazać, to dowiadująć się o tym, że problem próbuje rozwiązać w inny sposób, np. poszukując informacji w necie, - byloby mi po prostu smutno, że nie mogłem mu pomóc, ale zdecydowanie bym z tego nie kpił. I pretensje mógłbym mięc do siebie, a nie do osoby, która problem próbuje rozwiązać różnymi sposobami.
10 ludzi lubi ten post.

#1850 PostWysłany: 22 Paź 2022 14:12 

złoty
Narzekacie na Lufę, a oni za parę mil potrafią zrobić "Powrót do Przeszłości"

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
4 ludzi lubi ten post.

#1851 PostWysłany: 22 Paź 2022 15:19 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Pytanie tylko, ile oni życzą sobie dopłat za takie coś? Podejrzewam, że pewnie min. 2k PLN :(
 Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.

#1852 PostWysłany: 22 Paź 2022 16:55 

HON fly4free
Stawiam, że przy ich obecnych "opłatach i podatkach" to bliżej 3 k ;-)
 Relacje PM off
travellista lubi ten post.

#1853 PostWysłany: 22 Paź 2022 19:33 

złoty
Ale jeśli dolecimy faktycznie w lutym 2022 a potem wrócimy do naszych czasów, to wystarczy zabrać ze sobą wyniki Lotto z początków tego roku i się zwrócą te dopłaty z nawiązką ;)
Choć może, jak tak czytam o obniżeniu poziomu usług, chcą opchnąć bilety na loty, które się dawno odbyły ;)
2 ludzi lubi ten post.

#1854 PostWysłany: 22 Paź 2022 22:50 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Ale ślepiec ze mnie :D
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#1855 PostWysłany: 28 Paź 2022 22:23 
Awatar użytkownika

platynowy
Sorki za być może laicke pytanie ale dopiero trzeci raz lecę niniejszym przewoźnikiem w tym pierwszy raz poza Europę, znaczy międzykontynentalne Eurowings.

Odwołali 3 z 4 segmentów, zadzwoniłem wczoraj żeby zmienić termin, mail z nowymi lotami przyszedł od razu ale nie ma w nim pnr. Dziś wyszukałem rezerwację na lufthansa.com po pnr i są nowe loty. Jedna rzecz która powoduję drobny dyskomfort jest taka że nie widzę numeru biletu.
 Relacje PM off  

#1856 PostWysłany: 28 Paź 2022 22:39 
Awatar użytkownika

Loty: 524
Kilometry: 579 118
srebrny
@onufry_z PNR się nie zmienia, e-ticket powinien być widoczny na lh.com lub jesli dodasz rezerwacje na koncie M&M
onufry_z lubi ten post.
onufry_z uważa post za pomocny.

#1857 PostWysłany: 28 Paź 2022 23:14 
Awatar użytkownika

platynowy
Jest widoczny nr biletu na m&m ale na lh.com nie.
Nie mam pojęcia czy może na m&m jest ten sam który był przed zmianą.
 Relacje PM off  

#1858 PostWysłany: 28 Paź 2022 23:32 
Awatar użytkownika

platynowy
Sprawdzałeś status nr biletu z m&m na Saudii? open for use czy np. exch/reissued ?
 Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.

#1859 PostWysłany: 28 Paź 2022 23:49 
Awatar użytkownika

platynowy
Open for use
To dobrze czy źle?
 Relacje PM off  

#1860 PostWysłany: 29 Paź 2022 00:14 

HON fly4free
dobrze
 Relacje PM off

[ 2065 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 104  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 6 gości