Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1750 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Lut 2017 23:49 

Rejestracja: 02 Wrz 2012
Posty: 233
Loty: 41
Kilometry: 73 062
Zbanowany
niebieski
Nie ma tematu na forum. Leciał ktoś z nimi po Europie? Jak wrażenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#2 PostWysłany: 17 Lut 2017 08:57 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 324
niebieski
Lecialem w styczniu z LIS do LHR. Lot odbył się o czasie. Lekki poczęstunek (mała kanapka, sok + wybór napojów). Samolot wysłużony. Obsługa na pokładzie 4/6. Cena była bardzo korzystna (ok. 20 EUR w taryfie tylko z podręcznym).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#3 PostWysłany: 17 Lut 2017 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3698
srebrny
Leciałem kilka razy A319 w ekonomicznej, masakrycznie mało miejsca, żarcie dobre. Loty bez historii.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#4 PostWysłany: 17 Lut 2017 09:38 

Rejestracja: 19 Paź 2015
Posty: 130
Leciałem WAW-LIS, LIS-PDL, TER-LIS i LIS-WAW. Loty bez opóźnień, serwis OK, niezłe ciepłe posiłki. Samoloty z i do WAW nieco wysłużone, na Azory stosunkowo nowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#5 PostWysłany: 17 Lut 2017 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Leciałam dwa lata temu z Warszawy do Lizbony i z powrotem. Loty punktualne, sympatyczna obsługa pokładowa, bardzo smaczny posiłek i niezłe portugalskie wino do niego - potem można było jeszcze poprosić o dodatkowy kieliszek :) Samolot czysty, nie zwróciłam uwagi na stopień wyeksploatowania, więc pewnie był średni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#6 PostWysłany: 18 Lut 2017 02:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Z tego co wiem, to czesto potrafia z aptekarska dokladnoscia sprawdzac wymiary i wage podrecznego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#7 PostWysłany: 22 Lut 2017 22:33 

Rejestracja: 05 Gru 2011
Posty: 34
Loty: 318
Kilometry: 737 209
WAW-LIS-WAW i LIS-OPO dwa razy stare ciasne ale dobrze utrzymane A319 - gorący posiłek (teraz to rzadkość na europejskiej trasie)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#8 PostWysłany: 07 Kwi 2017 23:15 

mam bilet TAP Portugal (najtańszy) czy są jakieś sposoby żeby go przebukowac?
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#9 PostWysłany: 10 Kwi 2017 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 580
Kilometry: 924 658
złoty
Najlepiej czekac na ewentualna zmiane rozkladu i wtedy przebukowac albo skasowac bez oplat.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#10 PostWysłany: 10 Kwi 2017 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Bardzo lubię TAP, kilka razy na trasie LIS-WAW dostałem upgrade. W biznesie miło, chociaż na trasach europejskich nawet tam mają limity serwowanego alkoholu.

Na trasie LIS-BOG w C było już fantastycznie, bardzo wygodnie, super obsługa, pyszne typowo portugalskie jedzenie i nikt nie marudził, że za dużo piję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#11 PostWysłany: 10 Kwi 2017 11:02 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7832
HON fly4free
BusinessClass napisał(a):
nawet tam mają limity serwowanego alkoholu.


Jak jesteś wystarczająco miły to limity znikają, chociaż purser znajomego trzy razy pytał przed kolejnymi dolewkami czy aby na pewno nie zamierza prowadzić samochodu po wylądowaniu :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb lubi ten post.
noaxik_pl uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#12 PostWysłany: 10 Kwi 2017 11:43 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1020
niebieski
Leciałam 2 razy/ LIS-WAW/ grudzień 16 i marzec 17: wrazenia bardzo dobre. Smaczny posiłek , szcególnie na grudniowym locie, wino białe/czerwone/ soki/woda/kawa.
Można smiało poprosić o dolanie wina. Obsługa miła. Również(dla mnie ) sympatycznym akcentem było wyjście kapitana i żegnanie pasażerów przy wyjściu :)
No i raczej nie zwracano uwagi na podręczne-choć przetresowana na tanich liniach miałam obawy, czy przejdzie mój plecak (mały), spora torba i reklamówka z bezcłowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#13 PostWysłany: 14 Cze 2017 20:06 

Rejestracja: 28 Sty 2016
Posty: 6
Chciałbym kupić bilet z TXL przez LIS do BSB i z tego co widzę to trzeba dopłacić za bagaż rejestrowany (1szt.) - czy w TAPie tak zawsze było?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#14 PostWysłany: 15 Cze 2017 00:09 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3219
srebrny
Od niedawna w najniższej taryfie nie ma bagażu. Czasami taniej wychodzi wziąć wyższą taryfę z bagażem, niż dokupić bagaż.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#15 PostWysłany: 15 Cze 2017 12:41 

Rejestracja: 28 Sty 2016
Posty: 6
Ok, czyli zgadza się, brat kupował jakiś czas temu i nie pamiętał, żeby sytuacja właśnie tak wyglądała. Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#16 PostWysłany: 24 Cze 2017 08:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3698
srebrny
FRA-LIS na A321 bardzo dużo miejsca w przedniej części samolotu. Jakąś beznadziejną kanapką poczęstowali.
LIS-WAW na A320, nie wiem czy to reguła, ale biorąc pod uwagę wcześniejszy lot stwierdzam, że co najmniej 10 pierwszych rzędów jest z bardzo dużą przestrzenią na nogi.
Kolejny lot na tej trasie i kolejny raz bardzo smaczne jedzenie, w kategorii samolotowej dla mnie to górna półka.
Alkoholu nie skąpią, załoga pierwsza klasa.
Oba odcinki w Y.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#17 PostWysłany: 10 Lip 2017 20:44 

@p.wl i koledzy
a czy się da z dopłata przebookować bilety w najtańszej taryfie TAP nie czekając na ewentualne zmiany rozkładu ?
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#18 PostWysłany: 10 Lip 2017 21:12 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 476
niebieski
A czy *A Gold daje bagaż rejestrowany w taryfie bez bagażu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#19 PostWysłany: 10 Lip 2017 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2296
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Podróżował ktoś z dzieckiem powyżej 2lat? Próbuję wyciągnąć informację, czy można zabrać siedzonko do auta, ale chyba jest to płatne (Ryanair ma za darmo siedzionko do auta + wóżek).

Znalazłem tylko taką informację, jakoby można zabrać na pokład po wcześniejszym zgłoszeniu:
"Up to 24 hours before the flight you must submit to TAP or your travel agency advance notification of the request to use a car seat.
If a car seat is used you have to book a seat on the aircraft and pay the fare for a child aged over two years. A car seat may be used for children aged up to 5 years."

Kontaktowałem się telefonicznie, to niby mnie nie słyszą, bo urywa rozmowę, na FB nie odpisują przez kilkanaście godzin, Twitter to samo, masakra jakaś po prostu :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TP] TAP Portugal
#20 PostWysłany: 11 Lip 2017 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 580
Kilometry: 924 658
złoty
Anonymous napisał(a):
@p.wl i koledzy
a czy się da z dopłata przebookować bilety w najtańszej taryfie TAP nie czekając na ewentualne zmiany rozkładu ?

W absolutnie najtanszej raczej nie, ale twoj "najtanszy" bilet wcale nie musial takim byc.
Mogl byc najtanszy z taryf dostepnych danego dnia na tej trasie.
Sprawdz maila z zalaczonym biletem i warunkami zakupionej taryfy, ewentualnie zadzwon do rezerwacji TAP - oni beda mieli wglad we wszystkie szczegoly.
Jesli podroz jest za pare tygodni/miesiecy, to faktycznie mozesz poczekac na zmiane rozkladu.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1750 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: m4g3r oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group