Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Paź 2019 17:01 

Loty: 123
Kilometry: 289 340
widzę w systemie dość atrakcyjną cenowo ofertę na przeloty na Bliskim Wschodzie (Iran, Oman, Kuwejt) liniami Salam Air (SalamAir).
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą linią?
pozdrawiam

#2 PostWysłany: 15 Paź 2019 15:52 
Awatar użytkownika

Loty: 177
Kilometry: 291 578
platynowy
Koleżanka leciała jesienią MCT-DXB, bagaż nie był ważony, tanie i dobre jedzenie (9zł kanapka i napój). Na lotnisku mega zamiesznie, dużo osób z biletem na wczoraj / pojutrze itp i chcieli załatwić sobie że polecą, ale była osobna kolejka dla tych co mają "dobry" bilet.
Dzisiaj kupiłem bilet również na tej trasie, pokazuje mi już troszkę wyższe ceny jedzenia.
 Relacje PM off
prastarzec lubi ten post.
prastarzec uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 17 Wrz 2020 12:29 

Loty: 150
Kilometry: 206 444
niebieski
Ja leciałem. 2 lata temu. Z Omanu (Muscat) do Iranu za 300PLN. Linia latająca po Bliskim Wschodzie. Dużo ciekawych połączeń. Jak masz duzy bagaz to za niewielką różnicą 30-40PLN był bagaz rejestrowany 20kg w cenie. Nie wiem jak jest teraz. Polecam.
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 17 Wrz 2020 14:57 

Ostrzeżenia: 2
niebieski
Nie polecam, było sporo negatywnych postów na temat tej linii w tym moje przykre doświadczenia.

Leciałem z Salala do Dubaju przez Muscat tymi liniami. Odwołali mi połączenie Muscat - Dubaj, bez żadnej informacji, dowiedziałem się o tym dopiero podchodząc do gate'a. Zero propozycji lotu alternatywnego, hotelu, posiłku, rekompensaty, utknąłem na 24h w Omanie, straciłem lot Wizzairem do Katowic. Powód? Przyczyna techniczna oficjalnie, a nieoficjalnie brak obłożenia lotu.
 Relacje PM off
Abcn lubi ten post.

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości