Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Infolinia Lufthansa: 48 22 512 3917
Poniedziałek - piątek 08:00 - 18:00
Sobota, niedziela, święto 08:30 - 17:00

Nr niemieckiej infolinii: +49 69 86799799


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2897 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 145  Następna
Autor Wiadomość
#1941 PostWysłany: 15 Gru 2022 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 615
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
A to prawda, właśnie tego doświadczyłem, że gdy jutrzejszy KRK-VIE został odwołany, to mail z nową trasą przyszedł szybciej niż informacja o odwołaniu....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#1942 PostWysłany: 15 Gru 2022 20:12 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Paradoksalnie właśnie to, że bez kolejki wyszedłeś z lotniska z szybko załatwionym solidnym hotelem i przebukowanym lotem świadczy, że nie jest z LH jeszcze tak fatalnie ; na tym właśnie polega prawdziwa wartość statusu i przewoźnika sieciowego, który ten status jakoś tam szanuje nawet jak nie jest w jego własnym FFP. Bo to że w Y jest woda czy czekoladka zamiast jakiejś chemicznej buły na pokładzie to ma, przynajmniej IMO, trzeciorzędne znaczenie.

Natomiast generalnie zgadzam się, że ogólna jakoś usług w grupie LH spadła dramatycznie w ostatniej dekadzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1943 PostWysłany: 15 Gru 2022 21:55 

Rejestracja: 18 Sty 2017
Posty: 159
billabong napisał(a):
@babilas Skąd Ty wziąłeś te 3126 mil?


Z kalkulatora milowego na stronie M&M. I tak, chodzi o statusowe. I tak, są z 25% bonusem, bo tak mi wyszło z kalkulatora (dostępnego po zalogowaniu). Po co ten bulwers?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1944 PostWysłany: 15 Gru 2022 22:39 

Rejestracja: 27 Gru 2021
Posty: 86
Zbanowany
czy na locie frankfurt - gran canaria obsługiwanym przez Lufthanse (eurowings), w taryfie economy light, przysługuje jakieś pożywienie w cenie na pokładzie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1945 PostWysłany: 15 Gru 2022 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
ja lecialem rok temu to nic nie dostalem oprocz butelki wody 0,5 l.
Lecialem raz na Gran Canarię innym razem na Fuerte - nie bylo nic oprocz wody
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dominikanin lubi ten post.
dominikanin uważa post za pomocny.
 
      
#1946 PostWysłany: 15 Gru 2022 22:41 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
marek2011 napisał(a):
Paradoksalnie właśnie to, że bez kolejki wyszedłeś z lotniska z szybko załatwionym solidnym hotelem i przebukowanym lotem świadczy, że nie jest z LH jeszcze tak fatalnie ; na tym właśnie polega prawdziwa wartość statusu i przewoźnika sieciowego, który ten status jakoś tam szanuje nawet jak nie jest w jego własnym FFP.

Ja wpadłem do SEN lounge 15min przed zamknięciem i tylko dlatego się udało. Helga przez megafon ogłaszała że punkt 21:30 kończą pracę i jak ktoś nie zostanie obsłużony to zapraszają do service center na zewnątrz. Które wyglądało tak jak poniżej (tylko wiatr hulał). A fotkę tego w hali odlotów wrzucałem już wcześniej...
Załącznik:
PXL.jpg
PXL.jpg [ 132.54 KiB | Obejrzany 1634 razy ]
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#1947 PostWysłany: 16 Gru 2022 08:47 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 209
niebieski
marek2011 napisał(a):
Paradoksalnie właśnie to, że bez kolejki wyszedłeś z lotniska z szybko załatwionym solidnym hotelem i przebukowanym lotem świadczy, że nie jest z LH jeszcze tak fatalnie ; na tym właśnie polega prawdziwa wartość statusu i przewoźnika sieciowego, który ten status jakoś tam szanuje nawet jak nie jest w jego własnym FFP. Bo to że w Y jest woda czy czekoladka zamiast jakiejś chemicznej buły na pokładzie to ma, przynajmniej IMO, trzeciorzędne znaczenie.

Natomiast generalnie zgadzam się, że ogólna jakoś usług w grupie LH spadła dramatycznie w ostatniej dekadzie.


I muszę przyznać, że o ile z drugim akapitem to się zgadzam od dawna. Dla mnie obecnie Lutfhansa to drogi Ryan z możliwością przesiadki.O tyle pierwszą cześć weryfikowałem w weekend, gdy odwołali mi lot powrotny. Pomimo początkowych problemów komunikacyjnych, wszystko ogarnęli bardzo szybko - nocleg, jedzenie, transport do hotelu, przebukowanie biletów na kolejny dzień. I jeszcze dostałem informacje o prawach, na mejla a na lotnisku broszurkę. Zwalili z lotem, ale kryzys ogarnęli.
_________________
https://www.star-wars.pl
https://www.filmowe-szlaki.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1948 PostWysłany: 16 Gru 2022 10:03 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Często lufthansa odwołuje loty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1949 PostWysłany: 16 Gru 2022 10:47 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
Patrząc na skalę operacji, czyli ile dziennie wykonuje lotów na świecie to rzadko.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1950 PostWysłany: 16 Gru 2022 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2021
Posty: 184
babilas napisał(a):
billabong napisał(a):
@babilas Skąd Ty wziąłeś te 3126 mil?


Z kalkulatora milowego na stronie M&M. I tak, chodzi o statusowe. I tak, są z 25% bonusem, bo tak mi wyszło z kalkulatora (dostępnego po zalogowaniu). Po co ten bulwers?

Chyba nie sądzisz, że ktoś komu przysługuje Executive Bonus, a więc lata już od jakiegoś czasu, zbiera mile statusowe i dorobił się statusu, nagle ni z tego ni z owego pytałby co oznacza literka B w jego rezerwacji w klasie ekonomicznej. Dawno temu musiałby zauważyć, że za różne rezerwacje dostaje inne liczby mil statusowych, które zależą od taryfy. Czyli wniosek nasuwa się taki, że pytał w kontekście "zwykłych" mil premiowych, a nie statusowych.
_________________
TAK ŻE = a więc, i dlatego. TAKŻE (PISANE ŁĄCZNIE JAKO JEDEN WYRAZ) = również
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
 
      
#1951 PostWysłany: 16 Gru 2022 20:20 

Rejestracja: 18 Sty 2017
Posty: 159
andywaw napisał(a):
Chyba nie sądzisz, że [...] Dawno temu musiałby zauważyć, że [...]. Czyli wniosek nasuwa się [...]


Przygnębiające, że wciąż żyją ludzie, którzy mają tak nudne życie, że muszą je sobie urozmaicać kręceniem gównoburz o jakieś mało istotne drobiazgi. Wyluzuj - dla szeroko rozumianego dobra wspólnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1952 PostWysłany: 16 Gru 2022 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2021
Posty: 184
Rozumiem Twoje przygnębienie, ale tak to jest, gdy brakuje argumentów i zostaje już tylko argumentum ad personam. Wyluzuj - dla szeroko rozumianego dobra wspólnego. Moje wcale nie takie nudne życie urozmaicam podróżami w daleki świat, m.in. na pokładzie Lufthansy. Polecam!
_________________
TAK ŻE = a więc, i dlatego. TAKŻE (PISANE ŁĄCZNIE JAKO JEDEN WYRAZ) = również
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1953 PostWysłany: 17 Gru 2022 00:28 

Rejestracja: 27 Gru 2021
Posty: 86
Zbanowany
chłopaki, pytałem na luzie, bo miałem przebukowaną rezerwację przez infolinię z uwagi na odwołany rejs i myślałem, że może dali mi przypadkowo lub nie wyższą klasę, bo mam napisane ,,ekonomiczna'' a de facto kupiłem ekonomiczną light.
Przy frequent traveler ile mili wpadnie w dnie strony ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1954 PostWysłany: 17 Gru 2022 00:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22320
https://www.miles-and-more.com/de/en/ea ... lator.html

https://travel-dealz.eu/tools/milesandm ... alculator/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1955 PostWysłany: 20 Gru 2022 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Jutro będę leciał LH: GOT->FRA->KRK. Jako, że mam 6h przesiadkę, pomyślałem, że spróbuję kupić upgrade do business na lot FRA-KRK. zaoferowałem minimalne 70$ i przyszło potwierdzenie, że mam upgrade.
Dziś zrobiłem odprawę online i na karcie pokładowej mam EcoLight. Nie powinno być coś innego? Nie będzie problemu z wejście do saloniku itp?

Załączniki:
1111111111.jpg
1111111111.jpg [ 50.36 KiB | Obejrzany 1000 razy ]
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1956 PostWysłany: 20 Gru 2022 17:41 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 466
niebieski
@Mio
https://www.lufthansa.com/pl/pl/upgrade ... ness-class

Uwaga: warunki taryfy oryginalnego biletu, tj. zasady dotyczące zmiany rezerwacji, zwrotu kosztów i przewozu bagażu pozostają bez zmian. Tym samym, nadal obowiązuje limit bezpłatnego bagażu przewidziany dla pierwotnie zarezerwowanej taryfy Ekonomicznej.

Jakie są korzyści płynące z upgrade?

Upgrade do Klasy Biznes oznacza, że można skorzystać z następujących udogodnień i usług:

Przejście Fast Lane przy kontroli bezpieczeństwa, pod warunkiem, że jest ono dostępne na danym lotnisku
Wstęp do saloników Biznes Lufthansy na lotnisku wylotu
Boarding priorytetowy, pod warunkiem, że do wejścia do samolotu wykorzystywany jest rękaw
Miejsce w jednym z przednich rzędów w kabinie pasażerskiej i gwarancja pustego miejsca obok
Pełny posiłek i szeroki wybór napojów
Wybór czasopism i magazynów
Dodatkowa sztuka bagażu podręcznego
Większa liczba naliczanych mil w ramach programu Miles & More dla osób często podróżujących
Przyznawane mile statusowe i premiowe. Więcej informacji znaleźć można na: Miles & More
Pozostałe warunki początkowo zarezerwowanego biletu pozostają niezmienione.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mio lubi ten post.
 
      
#1957 PostWysłany: 20 Gru 2022 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
@golen
To wiem, że to powinno być. Chodzi mi bardziej o to, że przyjdę z taką BP do saloniku a pani mi powie, że dla EcoLight nie ma wejścia.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1958 PostWysłany: 20 Gru 2022 17:48 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22320
Masz info ze priority boarding, 2 grupa więc to busines. A to ze Eco Light to nie ma nić wspólnego
Góra
 Profil Relacje PM off
Mio lubi ten post.
 
      
#1959 PostWysłany: 20 Gru 2022 18:54 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Tu się coś pomieszało, ale nie powinno być problemu z wejściem do poczekalni. Ewentualnie zgłoś się do odprawy w GOT albo stanowiska transferowego we FRA i ci przedrukują kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mio lubi ten post.
 
      
#1960 PostWysłany: 21 Gru 2022 08:15 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Jakość usług w dół - premie w górę :
https://biznes.interia.pl/gospodarka/ne ... Id,6486529
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2897 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 145  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bartec oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group