Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Lis 2017 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Lufthansa Holidays daje zniżkę na 50€ na pakiet lot+hotel. Przykładowa oferta dla jednej osoby to przelot z Berlina do Mediolanu, nocleg ze śniadaniem za 95€.
Płatność SEPA bez prowizji, kartą kredytową +10€.
Wyloty z: DE, AT, CH.
Kod rabatowy: Sofortrabatt50

Załączniki:
txl_mxp.png
txl_mxp.png [ 37.99 KiB | Obejrzany 2701 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cool_aka_romeo lubi ten post.
 
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
#2 PostWysłany: 18 Lis 2017 22:58 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Tam zdaje sie dochodzi jeszcze 500 mil M&M na nowe użytkownika plus 2 mile za każde wydane EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lis 2017 23:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
2 mile za 1€ zgadza się, 500 mil za rezerwację z MWZ 500€. Wydaje mi się, że za loty też powinny wpaść mile (min. 250 RT)
EDIT: Najtańsze, co udało mi się znaleźć to: (sam lot w tym terminie kosztuje 45€, więc każdy może policzyć, jaka to oszczędność).

Załączniki:
ham_man.png
ham_man.png [ 38.97 KiB | Obejrzany 2425 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kameander oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group