Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Lip 2015 16:26 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Koleżanki i koledzy :)

Jak ktoś nie ma co ze sobą zrobić w nadchodzący weekend to zapraszam do mojego Lublina na turniej Lubelskie CUP z udziałem : AS Monaco , Szachtara Donieck , Hannoveru 96 , Śląska Wrocław . Dziś dostałem z pracy 10 biletów na ten turniej (UPDATE czwartek godzina 20:18 : sobota 5 , niedziela 3) jak jest ktoś chętny przyjechać to zapraszam . Bilety dostałem gratis więc gratis je oddam (no jakby ktoś chciał postawić mi za to browara to się nie obrażę :D)


WSZYSTKIE BILETY ODDANE


Ostatnio edytowany przez Kuba1976, 03 Lip 2015 08:36, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
kasiat uważa post za pomocny.
 
      
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 03 Lip 2015 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Kuba1976 napisał(a):
Lubelskie CUP z udziałem : AS Monaco , Szachtara Donieck , Hannoveru 96 , Śląska Wrocław .

Nie Śląska tylko Lechii Gdańsk ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Lip 2015 08:38 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
A na zaproszeniach logo Śląska :) pewnie dlatego ze wczoraj grali na Slowenii i juz sie gwiazdeczki zmeczyly sezonem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Lip 2015 19:07 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Gdy wczoraj włączyłem TV to mi szczena opadła. Wiedziałem, że kompletu widzów nie będzie, ale to co zobaczyłem, to po prostu dramat. Miesiąc temu byłem tam na meczu ligowym (III ligi) i było więcej ludzi. Ceny - za wysokie? Może pogoda? A może po prostu brak zainteresowania futbolem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Lip 2015 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Pewnie ceny ,brak miejscowego zespołu. Widziałem teraz skrót Lechia-Szachtar , na oko było z 50 widzów :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Lip 2015 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 135
Kilometry: 171 041
niebieski
Co najlepsze, miasto musi kombinować, aby frekwencja była jak największa, bo inaczej trzeba będzie oddawać kasę z dotacji unijnych. Lucescu: to niezrozumiałe, że turniej z takimi drużynami ogląda 2 tys ludzi na trybunach. To skandal.I ma rację. Brak słów urząd miasta o mosir. Tyle kasy ładują w ten stadion, a jeszcze więcej będą musieli oddać, bo nie generuje żadnego zysku, tylko straty. Jak oni sprzedali te 2-3 tyś biletów i wiedzieli że tak mało ludzi będzie to mogli te bilety za darmo dzieciakom porozdawać to by przynajmniej jakoś to wyglądało
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Lip 2015 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
Taki turniej u nas bez lokalnej drużny to wielkie nieporozumienie i niestety było to doskonale widać w TV.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Lip 2015 00:36 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Rozdawanie darmówek wcale wiele więcej by nie dało. Po prostu robienie takich turniejów bez miejscowej drużyny z średnim dojazdem z reszty kraju nie ma sensu. Lepiej niech miasto ładuje pieniądze w Motor i zrobi im I ligę, to może wreszcie ten stadion będzie miał większy sens.

Choć ta impreza pewnie wyszła na plus i firmie organizującej i miasto, bo ma odfajkowane kolejne wydarzenie na obiekcie. To jak z Katowicami i "wielkim" turniejem tenisowym lub turniejem w ręczną. Nie\ważne że nikt na to nie przychodzi, ważne że dwie imprezy się odbyły.

PS Nie wiem skąd info, że miasto będzie musiało zwrócić pieniądze do UE. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem by trzeba było coś udowodnić frekwencją. Wiem że trzeba wykazać się ilością zorganizowanych imprez, ale nie frekwencją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 06 Lip 2015 14:11 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Według mnie błąd też polegał na tym że zaproszono Lechie Gdańsk zamiast Śląska Wrocław . Idę o zakład że gdyby był Śląsk przyszło by więcej ludzi dlatego że jak wiadomo kibice Motoru żyją w zgodzie ze Śląskiem czego nie można powiedzieć o Lechii i jak wyszło że jednak Lechia to ludzie sobie dali spokój . Już lepiej byłoby zaprosić do grania Motor Lublin , fakt dostali by pewnie 5-0 z Szachtarem i z Hannoverem (lub Monaco) ale granie z było nie było topowymi zespołami pokazałoby gwiazdeczkom ile jeszcze im brakuje ale z drugiej strony mogliby opowiadać wnukom że grali tu w Lublinie z zespołem który wygrał jakiś europejski puchar czy grał w Lidze Mistrzów no i przyszli by ludzie , a tak wyglądało to trochę żałośnie i smutno
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 06 Lip 2015 15:22 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Przecież grały naprawdę dobre drużyny. Frekwencja na tym meczu to jakieś nieporozumienie. U nas kibice chodzą na mecze,gdy gra lokalny zespół,bądź reprezentacja. Wszyscy pamiętamy sytuację z EURO 2012,gdy odpadliśmy z turnieju na mecze ćwierćfinałowe dało się kupić bilet po cenie nominalnej. Ale skoro organizatorzy wiedzieli o fatalnej frekwencji to czemu nie oddali za darmo biletów dla dzieci czy dla rodzin wielodzietnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 06 Lip 2015 15:37 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
I bardzo słusznie :-) #SupportYourLocalFootballTeam
Góra
 Profil Relacje PM off
Kuba1976 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group