Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Paź 2016 20:18 

Rejestracja: 13 Lip 2014
Posty: 3
Cześć
Szukam wszędzie informacji i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Chodzi mi o Luandę i krótką przesiadkę tam. Lecę w styczniu do RPA właśnie przez Luandę. Będę na lotnisku max. 3h i nie mam zamiaru go opuszczać. Wiem, że w Luandzie wiza tranzytowa jest wymagana ale czy gdy nie chcę wychodzić do miasta również? ma ktoś doświadczenie z tym konkretnym lotniskiem? napisałam już nawet do Ambasady RP w Angoli ale niestety pani Konsul nie wie. Jesteście moją jedyną nadzieją :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 31 Paź 2016 20:56 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1315
srebrny
Zadzwoń do linii lotniczej. Może być nawet Lot albo Lufthansa, oni mają dostęp do systemu opisujący regulacje odnośnie wiz tranzytowym na wszystkich lotniska i kierują się tym przy sprawdzaniu, czy wpuścić Cie do samolotu bez wizy czy nie. Na 100% skuteczne to to nie jest, ja raz utknąłem w Omanie. Ale 99% pewności bym im dał.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off
Carrolyn uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 31 Paź 2016 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Za timatic:
Cytuj:
National Poland (PL) /Embarkation Portugal (PT)
Transit Angola (AO) /Destination South Africa (ZA)
ALSO CHECK DESTINATION INFORMATION BELOW

Visa information - Transit

Angola (AO)

TWOV (Transit Without Visa):
Visa required, except for Holders of onward tickets for a max. transit time of 24 hours.

Health information - Transit

Angola (AO)

Vaccination against yellow fever required.
Exempt from Yellow Fever vaccination:

- Children under 9 months of age.
- Passengers transiting Angola who do not leave the aircraft and continue their journey by the same aircraft.
- Passengers transiting countries with risk of yellow fever transmission within 12 hours provided not leaving the transit areas.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 01 Lis 2016 08:49 

Rejestracja: 13 Lip 2014
Posty: 3
Bardzo, bardzo Wam dziękuję za pomoc! jestem mądrzejsza i wiem, czego potrzebowałam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Kwi 2018 22:19 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 41
Czy ktoś posiada aktualną wiedzę na temat przesiadki w Luandzie i obowiązku posiadania wizy tranzytowej?
Podobno są osoby które miały problem z wpuszczeniem ich do samolotu w Lizbonie z powodu braku wizy.
Lecimy z Lizbony do Windhoek z przesiadką w Luandzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Wrz 2018 17:33 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 507
niebieski
Ponawiam pytanie. Czy ktoś z Was był pasażerem tranzytowym po zmianie przepisów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Wrz 2018 19:29 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 41
Tak . Lecieliśmy liniami TAAG z Lizbony do Windhoek przez Luandę.W jednąstrone 4 godz przerwy a w drugą 6godz.
W Lizbonie nikt nie interesował się c\tym czy mamy angolańskie wizy.W Luandzie również.
Wszystko bezproblemowo- w Luandzie transit desk.-wiza niepotrzebna bez opuszczania lotniska
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 23 Sie 2022 00:25 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 212
niebieski
Stan na 11.8.2022 przylatując ma lotnisko w Luandzie na dalszy lot tranzytem nie przekraczając granicy Angoli , wiza jest nie potrzebna.
_________________
Image


Ostatnio podbity przez tomaszl75, 23 Sie 2022 00:25
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group