Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: WIZZ AIR - błąd ?
#1 PostWysłany: 28 Wrz 2022 14:06 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 64
Podczas rezerwacji biletów, zauważyłem że można "wymusić" błąd.

Standardowa cena taryfy wizz go, bez zniżki wdc za - 6 osób 5985,60
Cena obniżona przez zniżkę wdc, plus opłata za członkostwo dla grupy - za 6 osób 5649,40
Cena "błąd" uwzględniając opłatę za członkostwo dla grupy - za 6 osób 5049,40

Za pierwszym razem płatność nie przeszła i wyskoczył błąd, coś na zasadzie że rozpoznaliśmy zachowanie robota.
Rzadko latam tymi liniami także nie wiem czy temat znany, zostawiam bo może ktoś skorzysta :)

Jeżeli post niezgodny z regulaminem, to do kosza.

Załączniki:
wizzzz.jpg
wizzzz.jpg [ 294.81 KiB | Obejrzany 3073 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 28 Wrz 2022 14:28 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Może po prostu w międzyczasie cena się zmieniła na korzystniejszą? Z doświadczenia wiem że cena za dany lot w Wizz może się zmieniać nawet kilka razy w ciągu dnia.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Wrz 2022 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2017
Posty: 144
niebieski
Daj daty to będzie można sprawdzić.

Ewentualnie czy Ty sprawdzałeś tą cenę na innym komputerze lub appce bez logowania i było drożej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Wrz 2022 15:02 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 64
Wg mnie cena się nie zmieniła.
W tym samy czasie sprawdzałem na dwóch innych urządzeniach (bez logowania) z resztą znajomy rezerwował w tym samym czasie i cena była poprawna czyli 5649,40. Natomiast cena z błędem w tym samy czasie była 5049,40.

Ogólnie "dodatkowa" zniżka naliczyła się w momencie kiedy bilety były dodane w koszyku i trzeba było wykupić pakiet wdc żeby przejść dalej. Wtedy cena w koszyku była 5985,60 i powinna po dodaniu wdc obniżyć się na 5649,40 a zamiast tego zniżka wg mnie się zdublowała i finalnie wyszło 5049,40
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Wrz 2022 15:10 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Wiesz, że przed promocją te loty były od czy po 332 zł z WDC 8-)

Wszystko zależy jaka była kolejność rezerwacji że screenów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Wrz 2022 15:16 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 64
Nie ma dla mnie znaczenia po ile te loty były przed promocją.
Wczoraj te loty z wdc kosztowały w tym samym czasie 5649,40 oraz z tym "błędem" który staram się tu opisać 5049,40.
Rezerwacja była jedna, zrzuty są podglądowe i opisane.

Ewidentnie się coś tu zadziało i staram się to ustalić jak do tego doszło i się podzielić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Wrz 2022 15:36 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Z chwilą deklaracji wykupienia do rezerwacji WDC grupowego cena biletów każdy obniża się co najmniej o 45 zł.
Dodaje cenę WDC grupa, nie wiem ile to obecnie w zł.
Prowadź śledztwo dalej, ale jak ewentualnie liczysz na zwrot różnicy to zapomnij.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Wrz 2022 15:43 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 64
Zauważ że na zrzucie nr 2 i 3 masz w obu przypadkach deklarację wykupienia WDC, a ceny są różne: 5649,40 VS 5049,40 (te same taryfy, te same bilety, ten sam czas, dwa różne urządzenia)
Nie liczę na zwrot różnicy ponieważ ja kupiłem w najtańszej opcji 5049,40
Śledztwa też nie prowadzę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group