Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Jaka forma i koszt był by dla Ciebie akceptowalny
jednorazowa (zaproponuj w komentarzu)
cykliczna
5 zł / miesiąc
10 zł / miesiąc
15 zł / miesiąc
20 zł / miesiąc
50 zł / rok
100 zł / rok
150 zł / rok
200 zł / rok
więcej
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sie 2019 11:31 

Rejestracja: 25 Sie 2019
Posty: 114
Loty: 49
Kilometry: 85 041
Cześć,

Mam taki zapytajnik. Na ile wycenilibyście dostęp do wyszukiwarki lotów W6 i FR która automatycznie za was wyszukuje loty na danej trasie przewoźnika w zadanej przez was cenie i okresie czasu.

Realizowałą by takie zapytania - na żądanie
- znajdź wszystkie loty na trasie WAW - BGY dla 4 osób dorosłych, na max 4 dni, w cenie do 200 pln w ciągu najbliższych 6 miesięcy

Oraz można by było zapisać wyszukiwania i otrzymywać alerty na maila raz dziennie.

Prośba o wybranie dwóch opcji w ankiecie.
Z góry dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 25 Sie 2019 11:37 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 48
Zbanowany
Coś takiego przecież jest, nazywa się Azair. Bardziej by się przydało coś takiego dla linii tradycyjnych, bo brakuje wyszukiwarki, która nie wymagałaby podawania konkretnych dat.
Góra
 Profil Relacje PM off
Bajerglowa94 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Sie 2019 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Brakuje opcji "zero".
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 25 Sie 2019 11:48 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Myślę, że jak ktoś szuka tanich lotów, nie wyda zaoszczędzonych/dodatkowych pieniędzy za wyszukiwarkę, zwłaszcza że są darmowe, skuteczne narzędzia...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Sie 2019 11:54 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@V3ntr do tego celu można użyć albo Azaira (jak już wyżej wspomniano), albo chociażby Google Flights. Przekonaj mnie najpierw, że chciałbym za takie narzędzie zapłacić, to ja Ci powiem ile bym był skłonny wyłożyć.
Góra
 Profil Relacje PM off
digger lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 25 Sie 2019 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2018
Posty: 53
Jest dostępnych tyle darmowych alternatyw, że na pewno nic bym nie zapłaciła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Sie 2019 12:40 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Powiem tak: ankieta jest utworzona na niewłaściwym forum 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 25 Sie 2019 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 415
Kilometry: 781 557
srebrny
Płatna wyszukiwarka obejmująca tylko W6 i FR?? Azair oferuje o wiele więcej i jest za darmo. A punkt ankiety „więcej” niż 200 zł na rok szczerze mnie rozbawił;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 25 Sie 2019 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Ech, startupowcy.

el sueño de la razon produce monstruos
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 25 Sie 2019 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Jedynym jeszcze wyróżnikiem, który przynajmniej ja nie znam na stronach, jest NATYCHMIASTOWA informacja o zmianie cen na wybranym kierunku np. chce lecieć za max 144 zł z Polski (wybrane ręcznie miasta, nie wszystkie) na Maltę. Obecna cena to 168 złotych. O godzinie 18:02 wchodzą bilety, przy takim ustawieniu za np: 108 złotych. Wyszukiwarka powinna mieć możliwość sprawdzania cen cyklicznie np. co minute/5 minut a nawet 30 sekund. Gdy dojdzie do zmiany ceny - powiadamia mnie na skrzynkę e-mail, lub informuje mnie w postaci dźwięku, jeśli mam zakładkę z wyszukiwarką włączoną np. firefoxie.
Za taką funkcjonalność jestem w stanie zapłacić. Powtórzę się jedynie - za NATYCHMIASTOWE powiadomienia przy częstotliwości sprawdzania nawet co minutę.. (Kayak nie ma takich powiadomien - sprawdzilem). Zapraszam, jak co na priv, tylko nie działam pro bono za doradztwo :D

Mam podobną stronę, ale do Allegro i spisuje się znakomicie. Żadne aukcje i okazje cenowe mnie nie omijają i płacę za to 10 złotych miesięcznie. Z racji forum, nie podaje jej nazwy.
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 25 Sie 2019 13:09 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Byłbym skłonny zapłacić za azaira z możliwością podglądu historycznych wykresów cenowych, powiedzmy 3 lata wstecz plus to co @hicarian . 50 PLN za rok bym dał za taką funkcjonalność.


Ostatnio edytowany przez wersus79, 25 Sie 2019 13:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 25 Sie 2019 13:11 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
@hicarian A allegro nie informuje darmowo mailem o zmianie ceny w obserwowanej aukcji?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Sie 2019 13:14 

Byłbym skłonny płacić jednorazowo, ale:
Cytuj:
- znajdź wszystkie loty na trasie WAW - BGY dla 4 osób dorosłych, na max 4 dni, w cenie do 200 pln w ciągu najbliższych 6 miesięcy
Oraz można by było zapisać wyszukiwania i otrzymywać alerty na maila raz dziennie.

to za mała funkcjonalność, żeby mnie zachęcić.
Góra
 PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Sie 2019 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
@Kashpir
Używam strony do monitorowania nowych aukcji, które się dopiero pojawiły. Nie mam pojęcia, jak jest ze zmianami :)
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 25 Sie 2019 15:01 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
nihil novi, czyli nic nowego co by nie bylo dzis za darmo.

jak ktos mialby placic to albo za zaoszczedzony czas na szukaniu, albo za zaoszczedzone pieniadze jesli kupi dzieki temu taniej. skupilbym sie na kombinowanych lotach w tradycji, a nie lcc, np chce leciec gdzies do Argentyny/Chile na 3 tyg i automat pewnego dnia wypluje lot za 800zl z Rzymu bezposrednio lub z przesiadka gdzies w Kolumbii albo Afryce.
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 25 Sie 2019 15:46 

Rejestracja: 25 Sie 2019
Posty: 114
Loty: 49
Kilometry: 85 041
Zawsze to jakiś feedback ;)
Ale muszę się do 2 rzeczy przyznać.
Azair nie znałęm, I tak rzeczywiście - nie jest to najlepsze 4um dla takiej ankiety.

@vincenz - powiadomienia mail/push/sms były by wartością dodaną
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Sie 2019 15:56 

Rejestracja: 16 Sie 2019
Posty: 66
Zbanowany
@V3ntr - z całym szacunkiem, ale jeśli nie dotychczas nie wiedziałeś co to jest Azair, to zdecydowanie odradzam, abyś próbował tworzyć coś "konkurencyjnego" dla wielu różnych systemów itp., które wspomagają wyszukiwanie tanich biletów lotniczych.

Co jak co, ale analiza konkurencji powinna zostać zrobiona na samym początku. Szybko byś zrozumiał, jak wiele jest darmowych dobrych "narzędzi" i dlaczego Twoje ankieta nie ma większego sensu.

P.S. Jeśli naprawdę chciałbyś cokolwiek zrobić, to skup się reaktywacji rozwiązań, które swego czasu były na samolotemtaniej.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Sie 2019 19:34 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@V3ntr sorry, ale to wszystko jest już dostępne bezpłatnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group