Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 19 Lut 2017 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Hmm, to jest najtańsza opcja. Następny w kolejności, jeżeli chodzi o cenę jest Armas. Bilety kupisz w porcie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#82 PostWysłany: 02 Maj 2017 10:38 

LaVarsovienne napisał(a):
Anonymous napisał(a):
I nie siedzę na okrągło w porcie w Corraleyo , żeby pisać na bieżąco o każdej zmianie. :mrgreen:
Przyznaj się chciałbyś sobie tam posiedzieć :D

Pawo napisał(a):
Wszystkie te ala "budki" które stoją w drodze do portu były zamknięte, nie było też żadnych naganiaczy, w ogóle było tam bardzo mało osób. A byliśmy tam dwa razy bo raz oddawaliśmy samochód a na drugi dzień płynliśmy. Może zależy to od daty/godziny/ itp
Tak jak pisałam te budki dotyczą głównie Lobos lub fishingu. Jak oddawałeś samochód to Lineas Romero jest w tym samym budynku, z tymże mają oddzielne wejście po lewej. Jak oddawałam auto też mieli zamknięte, ale sprawdziłam sobie o której płyną w interesującą mnie niedzielę na ich stronie http://www.lineasromero.com/en/index.html Tak samo dzisiaj płynęłam z nimi z Orzoli na La Graciosę, godziny rejsów również sprawdzałam na stronie, a bilety w obu przypadkach kupowane tuż przed rejsem. Jak ktoś chce można kupić online. Jakby co informuję, że w porcie można płacić kartą.


Płynął ktoś w ostatnim czasie tym "Romero" [ tylko dla pieszych] z Lanzarote na Fuertę za 27 euro RT ?
Nic się nie zmieniło ?
Bo ich strona nie działa. A dla mnie to istotne, bo jak teraz nie pływają, to bardziej się opłaca przeprawić razem z samochodem, Naviera Armas lub Fredem Olsenem. W opcji z "Romero" [ bez samochodu] lepiej i taniej wychodzi wynajęcie auta na każdej wyspie osobno.
Góra
 PM off  
      
#83 PostWysłany: 02 Maj 2017 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Mi strona działa, z tego co się wyświetla ceny się nie zmieniły, załączam godziny rejsów:

1. Lanzarote-Fuerteventura
Załącznik:
LF.JPG
LF.JPG [ 58.67 KiB | Obejrzany 3972 razy ]

2. Fuerteventura-Lanzarote
Załącznik:
FL.JPG
FL.JPG [ 69.07 KiB | Obejrzany 3972 razy ]

LaVarsovienne napisał(a):
Anonymous napisał(a):
I nie siedzę na okrągło w porcie w Corraleyo , żeby pisać na bieżąco o każdej zmianie. :mrgreen:
Przyznaj się chciałbyś sobie tam posiedzieć :D
Teraz to ja bym chciała tam posiedzieć, zazdroszczę jaca :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 02 Maj 2017 12:56 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Strona główna mi działa (z linku nie) - ale cokolwiek próbuję zarezerwować, to ciągle wyskakuje po hiszpańsku, że nie ma miejsc, zła data itd.
Ktoś potwierdzi, że pływają, bo zorganizowałem sobie przylot na Lanzarote a wylot z Fuerty i muszę 26 maja przepłynąć pomiędzy wyspami?

W kwestii natomiast wypożyczenia samochodu, to jak gdzieś zarezerwowałem (a da się) auto na Lanzarote z opcją oddania na Fuercie, to już PO dokonaniu rezerwacji kontaktowali się, że "nie można", że nie mogę przypłynąć z autem.
Ale jeśli się mylę, to chętnie się dowiem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 02 Maj 2017 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Do tego czasu to Ci jaca potwierdzi, który już tam jest;-)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 02 Maj 2017 13:27 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
LaVarsovienne napisał(a):
Do tego czasu to Ci jaca potwierdzi, który już tam jest;-)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka


Będę wdzięczny - wylatuję 18 maja. I zastanawiam się czy kupować bilet na Romero wcześniej (rodzina 2+3) czy rano wstąpić do portu i na miejscu kupić na 16:30, ewentualnie na wcześniejszy o 12:30 ? Czy może kupić jednak online...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 02 Maj 2017 13:32 

Pozwoliłem sobie zadzwonić do "Romero" :D
I nawet się z Kanaryjczykiem dogadałem :lol: łamanym angielskim [ z jego strony ;) ]
Pływają. Ceny bez zmian. 27 euro RT. Podał mi trochę inne godziny startu. O 20 minut wszystko póżniej, niż było. Czyli

Z Playa Blanca -> Corralejo 9.50, 10.50, 12.50 , 16.50

Corralejo-> Playa Blanca 10.50, 11.50, 13.50, 17.50

Bilety można kupić w porcie, bez problemu.
Góra
 PM off  
      
#88 PostWysłany: 02 Maj 2017 13:36 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
W sensie tego samego dnia na rejs - parę godzin przed lub bezpośrednio, tak?
...ale nie RT rozumiem, że jest tańszy i dzieci do 12 lat mają zniżkę: dobrze wyczytałem? :D Wracał nie będę (w tym roku)... :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 02 Maj 2017 13:41 

W jedną stronę płacisz połowę, czyli 13,5 euro. Dzieci 7,5 euro. RT to jest w dwie strony. ;) Bilet otwarty. Można wracać kiedykolwiek.
Góra
 PM off  
      
#90 PostWysłany: 02 Maj 2017 13:49 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Dzięki! :D
A duża ta łódka w sensie ile ludzi wejdzie?
I czy to ta co ma szklane dno - dla dzieciaków byłaby frajda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 02 Maj 2017 13:53 

W piątek będę się przeprawiał, to dam znać, co płynie. Bo co jakiś czas zmieniają łajbę.
Góra
 PM off
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
#92 PostWysłany: 03 Maj 2017 10:15 

sanchopan napisał(a):

W kwestii natomiast wypożyczenia samochodu, to jak gdzieś zarezerwowałem (a da się) auto na Lanzarote z opcją oddania na Fuercie, to już PO dokonaniu rezerwacji kontaktowali się, że "nie można", że nie mogę przypłynąć z autem.
Ale jeśli się mylę, to chętnie się dowiem :)


Raczej im się nie dziwię, w takiej sytuacji. Chcesz wypożyczyć auto na Lanzarote, przepłynąć z nim na Fuerteventurę i tam zostawić pojazd, bo już nie wracasz z powrotem. Dla nich to problem, bo chyba musieliby auto transportować na własny koszt do bazy.
Ja mówię o sytuacji, kiedy biorę auto na Lanzarote, płynę z nim na Fuertę, a póżniej wracam i oddaję samochód w tym samym miejscu, gdzie brałem. Robiłem tak , i nawet o tym nie informowałem wypożyczalni. Chociaż np w Cabrera Medina jest to dopuszczalne. Ale lepiej chyba mieć zgodę, bo w razie kolizji na sąsiedniej wyspie , może być skucha, a nie wiem czy ubezpieczenie normalnie działa. Nie zgłębiałem tego...
Góra
 PM off  
      
#93 PostWysłany: 03 Maj 2017 10:45 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. W lutym 2015 roku płynąłem z Playa Blanca/Lanzarote/ do Corralejo i jeżeli dobrze pamiętam to płaciłem 19 euro za kurs w dwie strony. W porcie jest taka mała budka i tam sprzedający sam zaproponował nam upust chyba z 22 lub 25 euro. Bilety kupowaliśmy dzień wcześniej. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Benias lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 03 Maj 2017 11:12 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
A jak go przekonałeś do tego rabatu i ile osób płynęło?

EDIT: dzisiaj strona się załadowała - i wyskoczyły nowe ceny: 8 i 14 EUR :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 05 Maj 2017 23:17 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Było nas w sumie 5 osób. Nie przekonywałem. Po prostu zapytałem o cenę. Po pierwotnej cenie i chwili namysłu sam zaproponował 19 euro.
Czy orientujecie się w możliwości rejsu na kilka kilkanaście godzin z Teneryfy na Gran Canarię lub inną Wyspę? Pływają tylko duże promy czy tez jakieś prywatne stateczki, statki? Jakich cen należy się spodziewać? Czytałem w tym wątku o promach ale może jakieś nowsze informację? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 06 Maj 2017 21:22 

Wczoraj płynąłem.Nie ma żadnych negocjacji. Bilety spersonalizowane. Imię, ko,nr dokumentu. 27€ RT. OW ciut drożej, 14€ i 8€ dziecko. Katamaran "Princessa" pływa nadal, @ LaVarsovienne :D Nim płynąłem. Po prostu mają 2 łajby. 247 miejsc. Obłożenie max 30%. Czas płynięcia, 45 minut.
Ogólnie nie ma tłumów nigdzie. Ani na Lanzarote, ani na Fuercie.
W Morro Jable 27 stopni, w ciągu dnia dzisiaj. :)
Góra
 PM off
LaVarsovienne lubi ten post.
 
      
#97 PostWysłany: 06 Maj 2017 22:02 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
W sensie - tłumów na wyspie czy tłumów na łajbie? :)
Duże łódki, skoro na ćwierć tysiąca ludzi - na zdjęciach wydawała się mniejsza ;)

P.S. Na kamerkach widzę, że niby tłumy na GC i Teneryfie - ale na Lanzarote i Fuercie faktycznie jakby spokojniej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 16 Paź 2017 21:37 

Rejestracja: 16 Paź 2017
Posty: 1
Ktoś na początku tematu pisał coś o biletach studenckich. Wiecie może czy dalej coś takiego tam istnieje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 16 Paź 2017 22:57 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
aoli napisał(a):
Ktoś na początku tematu pisał coś o biletach studenckich. Wiecie może czy dalej coś takiego tam istnieje?


Nie wiem. U nas jedni już dawno nie są w tym wieku, a drudzy - jeszcze długo nie ;)
Ale Pani w kasie potraktowała nas dość ciepło i fajnie, bo dziecko skończyło 1,5 m-ca temu 12 lat i należał się jemu bilet dorosłego, ale Pani jednak policzyła jak dla dziecka. :)
...natomiast 5x dopytywała, że "no return", bo nie mogła uwierzyć, że nie wracamy, bo to "last" tego dnia w tym kierunku (na Fuertę) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 17 Paź 2017 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Nie ma biletów ulgowych. Zniżki są dla rezydentów Wysp Kanaryjskich. Poza tym to można sprawdzić na stronie internetowej przewoźników.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group