Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 26 Sie 2014 11:34 

Dobrze Ci radzę. Idż do portu. Pooglądasz sobie promy i stateczki. Szybsze i wolniejsze. Wybierzesz jaki pasuje. Gdzie jest mniej ludzi itp. między innymi wyspami trzeba poszukać wcześniej, a tam jest blisko i b.gęsto od łajb. ;)
Góra
 PM off  
      
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
#22 PostWysłany: 17 Wrz 2014 20:18 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
decyzja zapadła że bierzemy z Fuertaventura samochód na Lanzarote ( 10 E więcej ale w tej chwili dużo droższy jest wynajem auta na Lanzarote niż jak bierzemy na tydzień na Fuertaventura)
Jacakatowice wspominał ( niejeden raz :) że spokojnie można kupić bilet bezpośrednio w porcie ale
czy z autem możemy załadować się tylko do Freda czy te mniejsze promy też mają opcje zabrania auta? Navierarmaras ma rozkład póki co do 2.11 a my bedziemy 8.11 ( i jakoś różnica miedzy nimi wychodzi niby 5 E )
Bo w tej chwili przez neta kosz jest ok 120 Eur za RT więc jeśli nie mają monopolu na transport samochodu to może uda się upolować lepszą cenę na miejscu.


Ostatnio edytowany przez klimas, 17 Wrz 2014 20:46, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 17 Wrz 2014 20:45 

Możesz przyjechać i z samochodem. Na pewno się zabierzesz. Tam jest ruch i tylko czekają
Furta - Lanzarote nie ma problemu.
Pomiędzy innymi wyspami to już koszta niebagatelne. .
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 05 Lis 2014 21:51 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
właśnie przegladam strone Naviera Armas...i troche się zmartwiłem....
8.11 spokojnie można wykupić prom na Lanzarote ale 12.11 z Lanzarote na Fuertaventura już nie....?
Czy to może być jakiś błąd czy np. tego dnia nie mają zamiaru pływać :)
lub jest wszystko zajęte?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 06 Lis 2014 11:54 

Faktycznie. Rezerwacja rejsów powrotnych nie działa. I to przez kilkanaście dni w listopadzie.
Nie wiem dlaczego. :roll:
Ale spokojnie.
Na pewno czymś przepłyniesz. :D
Ewentualnie jak będziesz już na miejscu to coś klepniesz.
Podtrzymuję.
Tam jest ruch jak w ulu. Pływają co godzinę czy dwie. Są też inni przewoźnicy np Fred Olsen.
Może nawet coś utargujesz ? :D
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 06 Lis 2014 15:25 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no oby :) bo w necie promy na auto to tylko te 2 znalazłem :)
Fredem można płynąć 2x58EUR
Ile czasu potrzebuję żeby z lotniska dostać się na prom ( czyli odprawa, wynajęcie auta, dojazd, znalezienie promu itp.)
O 15.30 jestem na miejscu a ten Fred ostatni kurs ma o 17.00 i zastanawiam się czy w razie czego na niego zdążę czy marne szanse?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 06 Lis 2014 15:35 

Trochę słabo z czasem. Ale teoretycznie można zdążyć. Zależy ile na lotnisku zejdzie, bo tam chyba bierzesz auto. Będziesz pierwszy raz to zawsze trochę dłużej to trwa.
Trochę dziwnie to zorganizowałeś. Nie lepiej było najpierw Fuerte, bo tam przylatujesz, a po paru dniach, na spokojnie, przeprawa na Lanzarote ?

Poza tym Naviera może też pływa ( albo coś zastępczego) ,bo chyba nie zawiesili roboty na 2 tygodnie.
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 06 Lis 2014 15:44 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no można było zrobic tak jak mówisz ale na Lanzarote mamy dla młodego hotl ze zjeżdzalniami wiec chce miec to z głowy na początku :)
Poza tym nie chciałem w razie jakiś problemów utknąć na wyspie z której nie odlatuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 06 Lis 2014 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 603
Loty: 302
Kilometry: 377 901
niebieski
Jacakatowice,a próbowałeś w końcu tego lotu Binterem? :oops: Pytam,bo pamiętam,że swego czasu rozważałeś taką możliwość.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 06 Lis 2014 16:01 

Mam kupione bilety na zimę. :D
Ale są tu na forum tacy , co już lecieli turbośmigłowcem.
Ja jeszcze nie.
Góra
 PM off
klimas lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 06 Lis 2014 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 829
Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
loty spoko, leciałem 3 razy w ostatnim czasie, na pokładzie podają wafelek, cukierka i wodę mineralną :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 16 Lis 2014 12:59 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
Właśnie wrocilem. Co do promu to mimo braku kalandarzu na www naviera pływał. 2 dorosłych dziecko i auto RT 97euro na godzinę przed wyplynieciem.powrot bezproblemowo przesuniety o kurs wczesniej. Oprocz nich byl tylko Fred i jakis maly,który zabieral tylko pasazerow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 16 Lis 2014 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
W sierpniu płynąłem Fredem Olsenem z Lanzarote na Fuerteventurę,oraz z Fuerty na Gran Canarię.W obu przypadkach,chcąc kupić bilet on-line,pokazywało mi brak wolnych miejsc.Po przybyciu do portu kupiłem bilety bez problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 12 Lut 2015 18:37 

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 62
Jak najtaniej tak mniej więcej 29,30 marca br. przedostać się z gran canarii na fuertę? Póki co znalazłem loty binter za 150 zł. Jakieś promy działają w tym czasie bo w kalendarzach internetowych nie widzę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 12 Lut 2015 20:38 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
na Kanarach sezon jest cały rok. Ja byłem na Fuercie w listopadzie i niby była "przerwa" w grafiku promów na stronie ( płynąłem na Lanzarote) a normalnie pływały. Poza tym kupiłem nawet je taniej niż przez neta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 15 Lut 2015 16:57 

Rejestracja: 15 Lut 2015
Posty: 5
Hej

Mam pytanie a mianowicie wybieramy się ze znajomymi 17 kwietnia na gran canarie i chcemy również odwiedzić teneryfę. Jaki polecicie prom?? Chcemy z gran canarii wypłynąć bez auta i na miejscu coś wynająć. Polecicie coś taniego bo przeglądając oferty to wszędzie jest z autem a nie samemu bez żadnego pojazdu.


Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 16 Lut 2015 12:57 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
szczepanpalys napisał(a):
Hej

Mam pytanie a mianowicie wybieramy się ze znajomymi 17 kwietnia na gran canarie i chcemy również odwiedzić teneryfę. Jaki polecicie prom?? Chcemy z gran canarii wypłynąć bez auta i na miejscu coś wynająć. Polecicie coś taniego bo przeglądając oferty to wszędzie jest z autem a nie samemu bez żadnego pojazdu.


Pozdrawiam


Wszędzie można bez samochodu ;-)

Na Fred Olsen zaznaczasz "without vehicle"

http://www.fredolsen.es/en

a na Naviera Armas nic nie wypełniasz w polu "Passenger vehicle", chociaż tutaj widzę, że nic nie ma na 17 kwietnia. Może jeszcze nie wgrali terminów kwietniowych, albo rzeczywiście obcieli rejsy.

http://www.navieraarmas.com/en/home
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 16 Lut 2015 15:02 

Rejestracja: 15 Lut 2015
Posty: 5
Jest to możliwe że prom będzie dla 5 osób kosztował 400 euro w obie strony na Teneryfę??


Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 16 Lut 2015 15:13 

Możliwe. Cena promów RT podchodzi pod 100 € . Za osobę. Niewiele mniej niż Binterem.
Tylko Fuerta- Lanzarote jest dużo taniej.
Góra
 PM off  
      
#40 PostWysłany: 16 Lut 2015 15:14 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
szczepanpalys napisał(a):
Jest to możliwe że prom będzie dla 5 osób kosztował 400 euro w obie strony na Teneryfę??


Pozdrawiam


Raczej chyba nie; We Fred Olsen bilet dla jednej osoby to 35 euro, więc razem powinno być 350 euro; w Naviera Armas odpowiednio 31 euro i 310 euro
Góra
 Profil Relacje PM off
szczepanpalys uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group