Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#21 PostWysłany: 20 Mar 2017 00:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
Azja jest trochę opóźniona jeśli chodzi o online check-in. Rzadko kiedy są opłaty za airport check-in.

W Vietjet nie ma opłat z tego co pamiętam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#22 PostWysłany: 20 Mar 2017 19:54 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Nie musisz nic drukowac. Podchodzisz do check-in i tyle. A jaki problem wgrać apkę?wifi jest wszędzie
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#23 PostWysłany: 22 Mar 2017 14:40 

Rejestracja: 13 Lut 2016
Posty: 27
W Vietnam Airlines trwa aktualnie bardzo dobra promocja na loty min. na wrzesień i październik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#24 PostWysłany: 30 Mar 2017 01:04 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1638
niebieski
W Vietnam Airlines zawsze odprawiałem się na lotnisku. Było za free, a w miejscach w samolocie można było przebierać. Z resztą przy locie tak krótkim miejsce nie jest dla mnie specjalnie istotne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Sty 2019 00:23 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
Pytanie do osób doświadczonych w tej kwestii.
Czy loty wewnętrzne drożeją zauważalnie przed wylotem, że wypada kupić bilety z miesiąc przed czy kupno kilka dni przed wylotem jest w podobnych cenach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 04 Sty 2019 09:50 

Rejestracja: 22 Paź 2015
Posty: 178
niebieski
Kupowałem zarówno miesiąc jak i dzień przed lotem, różnica maksymalnie kilku dolarów. Oczywiście zależy to od trasy i ilości osób lecących samolotem, ale nie powinno być tragedii z cenami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 23 Sty 2019 20:53 

Rejestracja: 19 Lis 2018
Posty: 9
Potwierdzam

jestem świeżo po 4 wewnętrznych przelotach w Wietnamie:

sajgon - da nang
da nang - hanoi
hanoi - phu quoc
phu quoc - sajgon

niektóre z nich kupowałem wieczór wcześniej i cena nie wzrastała jakoś drastycznie. oczywiście wszystko zależy od trasy, ale pewnie tak jak wszędzie, im wcześniej kupisz tym taniej zapłacisz.

bilety vietjet air lub jetstart po około 35-45$ w jedną stronę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 25 Sty 2019 07:57 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
No Hanoi - Phu quoc to chyba raczej w tej cenie nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 25 Sty 2019 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Ha Noi - Phu Quoc, kalendarz na styczeń pokazuje po 130 - 150 PLN. Na bardziej odległe miesiące jest już drożej.

Tak jak wcześniej napisane, cena różni się nieznacznie. Ja w Wietnamie kupowałem bilet z kilkudniowym wyprzedzeniem, dawało mi to całkiem duży komfort zostania dłużej / krócej w miejscu, które mi się podobało lub nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 25 Sty 2019 11:41 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
Ja teraz poluję na Hanoi - Ho Chi Minh lub Can tho. Czekam czy stanieją może, ale nie zanosi się, a poniżej 230zł nie ma w tym czasie co potrzebuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 26 Sty 2019 13:54 

Rejestracja: 19 Lis 2018
Posty: 9
Teraz na pewno jest drożej bo zbliża się Chiński Nowy Rok

Ale już od połowy lutego wraca stały poziom cen
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 31 Sty 2019 12:57 

Rejestracja: 01 Lut 2011
Posty: 122
W marcu będę potrzebował przemieścić się z Phu Quoc do Da Nang. Niestety na tej trasie nie ma lotów bezpośrednich i konieczna jest przesiadka w Sajgonie. Najlepsze ceny oferuje VietJet, ale słyszałem niestety, że ich loty są często opóźnione/przekładane. Zastanawiam się jak to ugryźć, bo z jednej obawiam się ryzykować z przesiadką 1-2h, a z drugiej stronie nie chciałbym spędzić całego dnia na lotnisku.

VietJet nie oferuje nawet możliwości wykupienia tej trasy na jednej rezerwacji, więc jak sądzę, jeśli spóźnią się z pierwszym lotem, to nie będzie ich interesować, że spóźniłem się na drugi. Nie wiem jak to wygląda u pozostałych linii obecnych w Wietnamie (Starjet, Vietnam Airlines).

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi lub może coś doradzić na wypadek takiej sytuacji?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 31 Sty 2019 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
Moze kup Vietnam Airlines? Tez z przesiadka ale przynajmniej na jednej rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 11 Lut 2019 08:29 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
Poczekałem i się opłaciło. Kupiłem Hanoi - Phu Quoc Vietnam Airlines za 195zł.
Jeszcze niedawno były 2x droższe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 11 Lut 2019 09:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Ale ta cena tylko z podręcznym 7 kg?
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 11 Lut 2019 12:22 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
Tam jest 20kg rejestrowany, aczkolwiek ja i tak nie będę wykorzystywał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#37 PostWysłany: 22 Lut 2019 11:03 

Rejestracja: 10 Lip 2016
Posty: 64
Mam problem z zakupem biletów na stronie przewoźnika Vietnam Airlines.
Bilety na jeden z lotów udało mi się kupić bez problemu, ale kiedy próbuje kupić bilety na kolejne odcinki, przy płatnością kartą kredytową, wyskakuje mi komunikat o problemach technicznych.
Próbowałem kilka razy wczoraj i dziś, na różnych komputerach, efekt ten sam. Kartę kredytową mam jedną więc nie mam jak sprawdzić, czy to wina karty, ale tak jak wspomniałem na początku z pierwszą rezerwacją tym samym plastikiem nie było problemu.
Czy ktoś z was miał podobny problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#38 PostWysłany: 09 Mar 2019 08:45 

Rejestracja: 08 Mar 2019
Posty: 6
Czy jest jakis portal gdzie bedzie mozna wyszukac wszystkie dostepne loty oferowane przez wietnamskich przewoznikow? Czy za kazdym razem trzeba sprawdzac osobno strony kazdej linii lotniczej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#39 PostWysłany: 09 Mar 2019 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
NoolaN napisał(a):
Kartę kredytową mam jedną więc nie mam jak sprawdzić, czy to wina karty.


I to błąd ;) Pamiętaj też, że określenie "credit card" jest używane standardowo i zazwyczaj (prawie zawsze) możesz też użyć dowolnej karty debetowej o ile tylko nie masz zablokowanych płatności przez internet lub limitów ustawionych na zero.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#40 PostWysłany: 09 Mar 2019 11:28 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 48
WItam,
Mam problem z zakupem biletów na Con Dao.
Wiem, że lata tam VA i Vasco. W tym pierwszym żadne loty nie są dostępne... jedyny, który udało mi się wyszukać to na 25 marca w jedną stronę w gigantycznej cenie 2000 zł za 2 osoby dorosłe i dziecko. Nie mogę jednak znaleźć żadnych informacji w jaki sposób można zakupić bilety u przewoźnika VASCO - strona nie działa a pośrednicy nie mają ich lotów w ofercie. Loty się odbywają bo widzę jakie są przyloty na lotnisko w Con Dao i większość to Vasco.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group