Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Loty na Florydę
#1 PostWysłany: 16 Sty 2018 14:24 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 3
Skąd
  • Warszawa

Dokąd
  • Miami

Data wylotu
  • 20.02.2018

Data powrotu
  • 31.03.2018

Długość pobytu
  • 16-20 dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 3

Sam znalazłem
  • Loty linia TAP Portugal za ok 4300 zł (total) w dwie strony. Podróż WAW-MIA trwa ok 30 godz.

Dodatkowe informacje
  • Witajcie,
    Korzystając z okazji chciałbym sie przywitać i poinformować ze to moj pierwszy post zatem liczę na wyrozumiałość jeśli jakies pytania bedą naiwne?
    W skrócie...
    wybieramy sie z żona i naszym niemowlakiem w podróż na Florydę.
    W zeszłym tygodniu patrzyłem na ceny i wszystko wyglądało całkiem ok - ceny na w zasadzie dowolny termin w przeciągu najbliższych 2 miesięcy zamykały sie w kwocie 4-4.5k PLN za wszystkich.
    Dodam ze szczególnie interesuje nas lufthansa, z kilku powodów - np bardzo dogodne połączenie z Warszawy, lot A380.
    W zeszłym tygodniu można było kupić takie bilety lufa za około 4200 za wszystkich.
    Mniej więcej od niedzieli trwa na tym połączeniu jakiś armageddon cenowy bo ta sama konfiguracja w lufie kosztuje około 7k PLN! Inne linie, np Swiss tez podrożały.
    Miałem juz kiedys taki przypadek ze ceny tej destynacji tak wzrosły a pózniej spadły do poziomu wlasnie około 4-4.5k.
    Jedyna rozsądna cenowo opcja to TAP przez Lizbonę ale to w zasadzie odrzucam bo 30h podróż z niemowlakiem to too much...no i nie latają moim wymarzonym A380 ?
    Co doradzacie? Myślicie ze warto poczekać i ceny w takich liniach jak lufa/swiss spadną? Jakie są Wasze doświadczenia?
    Pozdrawiam,
    Piotr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Loty na Florydę
#2 PostWysłany: 16 Sty 2018 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
A380 do Miami lata jeszcze Air France ;)
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Loty na Florydę
#3 PostWysłany: 16 Sty 2018 15:10 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 3
^^ Tak, wiem - niestety cena praktycznie identyczna z LH.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Loty na Florydę
#4 PostWysłany: 17 Sty 2018 08:15 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
A może do Melbourne? :D Oczywiście na Florydzie... I A380 jest...
Oczywiście zakładam, że niemowlak jest niemowlakiem, ma 1 rok i leci na kolanach.
Załącznik:
Floryda.JPG
Floryda.JPG [ 156.84 KiB | Obejrzany 1526 razy ]

Tak dokładniej, to A380 jest w takim zestawieniu (momondo mi go nie chce wycenić, może ktoś mądrzejszy pomoże...):
Załącznik:
Floryda2.JPG
Floryda2.JPG [ 76.9 KiB | Obejrzany 1514 razy ]
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>


Ostatnio edytowany przez marcinsss, 17 Sty 2018 08:29, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Loty na Florydę
#5 PostWysłany: 17 Sty 2018 08:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 754
Loty: 205
Kilometry: 638 916
srebrny
Rzecz jasna A380 leci na trasie FRA-MIA.
Sprawdź wylot w pn/wt/śr/czw. Zmień wersję momondo np na Ch, ee lub skandynawskie no, dk itp.
Za 1850 zł dopiero co kupiłem loty z Poznania LH, tylko 11 i 13 h podróży.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinsss lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Loty na Florydę
#6 PostWysłany: 17 Sty 2018 08:36 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
@J.1 Mądrego to i miło posłuchać ;)
Włoska wersja momondo przy tym samym zapytaniu daje MIA i A380

Załączniki:
Floryda3.JPG
Floryda3.JPG [ 40.04 KiB | Obejrzany 1510 razy ]
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Loty na Florydę
#7 PostWysłany: 17 Sty 2018 15:41 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 3
No i jestesmy coraz blizej rozsadnych cen :)
Air France juz oferuje WAW-MIA w dwie strony za ok 5500 PLN za nasza trojke.
Co ciekawe...LH w tym momencie w tej konfiguracji kosztuje ok 7500 PLN, a dla porownania LAX 3k mniej:)
Takze obserwuje i bede informowal - czuje ze do obecnych cen nie ma sie co przywiazywac...
Sprawdze jeszcze pozniej POZ bo to tez dopuszczalna opcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group