Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Gru 2023 11:06 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
15 grudnia na tory wyszedł nowy pociąg w relacji Lotnisko Cancún do Campeche (przez Valladolid i Chichen Itza)

https://x.com/SRE_mx/status/17357946564 ... a7jpQ&s=08

31 grudnia pociąg zostanie przedłużony do Palenque w Chiapas
W styczniu 2024 powstanie nowa linia Lotnisko Cancún do Tulum w lutym linia przedłużona będzie do Escárcega

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Tren_Maya



Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
8 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 01 Sty 2024 22:27 

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 56
Loty: 65
Kilometry: 117 291
O, dobrze wiedzieć. Zrobiłam rekonesans, ale mimo że pociąg już ruszył, to biletów niet - mam nadzieję, że na moją podróż już będą spokojnie dostępne i nie zabiją ceną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Sty 2024 22:24 

Rejestracja: 28 Sty 2013
Posty: 178
Loty: 62
Kilometry: 97 215
Przyznam że tematem interesuję się z perspektywy miłośnika kolei, nie zaś osoby zaznajomionej z Meksykiem - stąd nie wiem, jakie są realia cenowe na miejscu.


Niemniej cena wydaje się bardzo wysoka. 1166 pesos (273 zł !?, 58 gr/km) w klasie ekonomicznej za dokładnie 470 km? Przy tych okolicznościach cena za przejazd Pendolino z Krakowa do Gdańska brzmi jak promocja...

Dla porównania, Tren Interoceánico kosztuje 458 pesos, 107 zł za dystans 305 km, 35 gr/km... Drogi ten Meksyk :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Sty 2024 13:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
Już nie da się kupić biletów na pociąg, z powodu awarii, na czas nie okreslony.

Zarówno, wyszły fotki, jak pociąg zniszczył ekosystem Jukatański oraz licznych cenot

Image

Image

https://latinus.us/2024/01/23/activista ... ste-lugar/
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
j_a uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 24 Sty 2024 14:50 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 946
niebieski
Zeus napisał(a):
Już nie da się kupić biletów na pociąg, z powodu awarii, na czas nie okreslony.

...


Jak już chyba wspominałem obserwowałem tę budowę pod koniec listopada. Nie wyglądało to wszystko na ostatnie pociągnięcia farbą, ale raczej na długie tygodnie prac. Np. akurat dostarczano pierwsze lokomotywy na trasę. Podsumowując, w moim odczuciu ta "awaria" sprzedaży biletów to jak "awaria dystrybutora" na Orlenie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group