Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lip 2017 00:51 

Rejestracja: 15 Lip 2017
Posty: 3
Skąd
  • Polska + okolice (Niemcy, Czechy)

Dokąd
  • Canberra lub Sydney (Australia)

Data wylotu
  • 01.11.2017

Data powrotu
  • 01.04.2018

Długość pobytu
  • od 3 do 6 miesięcy

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • Najtańsze loty w granicach 4000-4500 Frankfurt - Canberra z przesiadką w Emiratach, ok. 35h podróży w jedną stronę

Dodatkowe informacje
  • Dzień dobry!

    Poszukuję lotu do Canberry lub Sydney z Polski lub krajów sąsiadujących, najlepiej (chyba) Niemcy. Termin, jaki mnie interesuje, to wylot między początkiem listopada, a 10 grudnia tego roku (najpóźniej). Powrót po około 3 miesiącach, ale może też być dłużej (wiza na 180 dni)

    Lot ma być dla mojego taty, który aktualnie ma 67 lat, więc w miarę możliwości chcę mu oszczędzić zbyt wielu przesiadek lub podróży, która trwa dwie doby (leci do swojej siostry). Trasę do Australii pokonywał już kilka razy, więc ze wszystkim po drodze sobie poradzi. Chcę mu tylko "ulżyć" zbyt długich postojów.

    Budżet, który mam na lot - do 4 000 zł. Mniej więcej w takich cenach znajdowałem do tej pory loty (choć dużo się na tym nie znam, a raptem od kilku dni sprawdzam takie strony jak scyscanner, momondo i inne podane w poradniku tego forum). Jednak ciekawi mnie, czy można znaleźć coś taniej (powiedzmy do 3500?). Biuro podróży zaśpiewało ponad 6 000 zł, więc wierzę, że da się zejść z tej kwoty załatwiając lot samemu.

    W jakiej cenie przeważnie jest ta trasa i jaką cenę można traktować jako okazję?
    I jeszcze jedno - docelowym miastem jest Canberra. Gdyby leciał z Europy do Sydney, to warto szukać dodatkowego lotu Sydney->Canberra, czy szkoda zachodu i lepiej dorzucić kilkaset złotych, by doleciał do Canberry bezpośrednio?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 15 Lip 2017 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1566
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Trudno Ci będzie znaleźć loty poniżej 3,5k do Canberry. Są, ale z UK. Najlepszą opcją będzie pewnie lot do Sydney i stamtąd drogą lądową do stolicy (autobusy jeżdżą często). Najkorzystniej w tym momencie (czas/cena), wypada chyba QR z Berlina. O ile się nie mylę, przy locie tam i przesiadce rzędu 15h linia oferuje bezpłatny nocleg. Nie wiem jednak czy w każdej taryfie. Powinieneś się zmieścić w budżecie. Z Warszawy da się znaleźć taniej, ale z długimi przesiadkami.

Załączniki:
syd.png
syd.png [ 71.7 KiB | Obejrzany 1558 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group