Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Sty 2014 14:56 

Rejestracja: 20 Lis 2013
Posty: 1
Witam,

Czy ktoś z szanownych forumowiczów korzystał kiedyś z wyszukiwarki lotów http://www.edestinos.com.br/?

Wybieramy się w kwietniu do Chile/Argentyna, a ceny przelotów do/z Ameryki Południowej i wewnątrz kontynetu są u nich bardzo przyjazne...

Jeżeli ktoś z nich korzystał, proszę o informacje co do jakości usługi i zasad płatności.

Pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#2 PostWysłany: 31 Mar 2023 07:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 987
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
Odświeżam temat . Chodzi mi o tego pośrednika w wersji Chile. Jak wiadomo w Latam ciężko jest z płatnościami , żadna karta mi nie przechodzi a chce kupić bilety na trasie SCL - IPC. EDESTIONS.CL ma taką samą cenę , no ale to pośrednik. Czy łatwo jest u nich coś załatwić przy ewentualnych zmianach w biletach ?
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Kwi 2023 10:34 

Rejestracja: 18 Lis 2019
Posty: 61
Korzystałem z pośrednika eDestinos w wersji Peru, gdyż miałem problemy z zakupem biletów przez stronę Latam Peru, a w wersji angielskiej były dużo wyższe ceny, więc zdecydowałem się na eDestinos, który miał sensowne ceny. U mnie obyło się bez problemów, potwierdzenie od razu, zawierało PNR linii lotniczych (choć lekko ukryty w mailu) + numery e-ticket. Na stronie Latam mogłem normalnie zobaczyć moją rezerwację i zrobić odprawę. Nie miałem konieczności dokonywania żadnych zmian, loty nie były przesuwane, itp. więc w tej kwestii się nie wypowiem.

Co ciekawe eDestinos to dość znana Polska firma :)

Cytuj:
INFORMACIÓN ADICIONAL
1. El administrador del sistema de reserva del pasaje es eSky.pl S.A., Murckowska 14a, 40-265 Katowice, Polonia.
2. En caso de que eSky.pl S.A. no logre completar el acuerdo, usted está autorizado a presentar un reclamo por escrito a la oficina eSky.pl S.A., Murckowska 14a, 40-265 Katowice, Polonia o enviar un mensaje por correo electrónico. eSky.pl S.A. informará al cliente acerca de la aceptación del reclamo y la forma en que este será tramitado dentro de 30 días después de haberlo recibido o, en caso de que el reclamo esté relacionado con los servicios suministrados por otro operador turístico o contratista, por los términos indicados por dicha entidad.
3. Por favor, sea consciente de que no existe el derecho a retirarse de un contrato a distancia debido al Artículo 38 sección 1 de la Ley de Derechos del Consumidor del 30 de mayo de 2014, según la cual el derecho a retractarse de un contrato a distancia no está garantizado en contratos de servicio, si el proveedor ha cumplido completamente con el servicio con el consentimiento del consumidor, que había sido informado, antes de comenzar el servicio, que después de que el servicio sea prestado el consumidor perderá su derecho a retractarse del contrato.
4. Las regulaciones del servicio suministrado por eSky.pl S.A. (disponibles en eDestinos.com.pe) definen las normas de conducta en relación a la ejecución del servicio y están disponibles de forma permanente.
5. El administrador de los datos personales es eSky.pl S.A. La información será procesada para posibilitar la compra del billete, la consideración de reclamaciones y con fines de marketing. Los datos estarán disponibles para las compañías y proveedores seleccionados por el cliente. Proporcionar la información es opcional, pero es una condición para usar los servicios. El cliente tiene el derecho de acceder a los datos y el derecho a corregirlos.
_________________
zdjęcia i relacje z moich podróży:
instagram.com/kierunek.koniec.swiata
facebook.com/kierunek.koniec.swiata
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group