Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Kwi 2016 15:34 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 11
Loty: 28
Kilometry: 15 758
I jak, udało wam się znaleźć jakieś połączenie z Zadaru na lotnisko w okolicach wczesnoporonnych?
28 kwietnia będę dokładnie w takiej samej sytuacji (ten sam samolot) i nie udało mi się znaleźć żadnego wcześniejszego autobusu

pozdrawiam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 17 Kwi 2016 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 181
Loty: 88
Kilometry: 106 774
Przyłączam się do pytania poprzedników,planuję wypad do Zadaru i będę też wracał do Berlina tym Ryanairem o 6.45.Ze strony lotniska (rozkład jazdy busów),to z centrum miasta jest najwcześniej bus o 4.30 (4.30 sprzed dworca autobusowego).Tym kursem na pewno uda się wyrobić na poranny lot,no ale trzeba bardzo wcześnie wstać i dojść na przystanek (pierwszy lub drugi).Lecę (prawdopodobnie) w czerwcu,na razie dwa terminy biorę pod uwagę ;)
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen) - moje motto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 17 Kwi 2016 18:12 

Rejestracja: 14 Lis 2012
Posty: 278
niebieski
http://www.zadar-airport.hr/en/how-to-reach-us

tutaj macie aktualny rozklad.
Jak widac, busy sa dostosowane do lotow Berlin-Zadar-Berlin. Na powrocie jezeli, ktos leci tylko z podrecznym, to smialo mozna jechac tym busem o 5:30, bo do lotniska jest troche ponad 10km, wiec na 6:45 idealnie. A jezeli ktos woli byc wczesniej, to ten o 4:30 pozostaje
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysiekgd lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 17 Kwi 2016 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 181
Loty: 88
Kilometry: 106 774
ogt - ja już obczaiłem ten rozkład jazdy jakiś czas temu,ale wolę być szybciej na lotnisku,bo różnie bywa.Najwyżej poprzedniego dnia,wcześniej pójdę spać tzn.przed północą,hehe...żeby w miarę "wyspany" wstać i poczłapać na busa,heh...
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen) - moje motto
Góra
 Profil Relacje PM off
avenall14 uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 19 Kwi 2016 09:28 

Rejestracja: 14 Lis 2012
Posty: 278
niebieski
W czwartek bede wracal z Zadaru to napisze feedback, jak to wygladalo :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 19 Kwi 2016 10:32 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
Od czwartku to ja będę na miejscu ;)
Bilety kupuje się u kierowcy, kiosku, automacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 21 Kwi 2016 00:13 

Rejestracja: 14 Lis 2012
Posty: 278
niebieski
Bilety u kierowcy, 25 kun.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 27 Kwi 2016 09:53 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
Niby autobusy są ustawione specjalnie pod loty, ale... jak się okazało nasz odjechał 20 minut przed czasem, a następny miał byc za... 2,5 h :D Spodziewam się, że był już pełen i kierowca stwierdził, że nie ma co czekać do rozkładowej godziny odjazdu. Mieliśmy jeszcze nadzieje, że zrobi rundkę i wróci po resztę (początkowo zostało ok 20-25 osób), ale niestety się przeliczyliśmy. Taryfiarze chcieli 200 kn (pewnie możnaby ponegocjować do ok 180 kn), ale w 8 osób wzięliśmy busa - początkowe 40 kn na osobe stargowane do 35 kn, czyli 280 kn na cały bus. Niewiele więcej niż autobus.
Autobus na lotnisko rozkładowo i bez problemów - możliwość kupna biletu zarówno u kierowcy, jak i w kasie na dworcu autobusowym.
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysiekgd lubi ten post.
Krzysiekgd uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 01 Maj 2016 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 181
Loty: 88
Kilometry: 106 774
Intchy - mam nadzieję,że w czerwcu,gdy ja tam przylecę,to nie spotka mnie taka niespodzianka,heh....Ale jak znajdzie się grupka ludzi,to też bym wybrał busa...
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen) - moje motto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 31 Sty 2017 15:47 

Rejestracja: 31 Sty 2017
Posty: 9
Witam ;) Czy ktoś może powiedzieć ile kosztuje przejazd taksówką z lotniska do centrum Zadaru? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 02 Kwi 2017 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 4
Poniżej mała aktualizacja tematu z mojej strony (informacje sprawdzone kilka dni temu):

- autobus z lotniska staje po prawej stronie od wyjścia (hala przylotów). Jest tylko jeden (dobrze opisany) więc nie można się pomylić. Odjeżdza 30 min po każdym przylocie
- koszt przejazdu dla jednej osoby (w tym bagaż) to 25 kun. Kierowca nie przyjmuje EURO!!! Na szczęście na lotnisku jest mały kantor gdzie można wymienić nieco waluty (również złotego ale i egzotyki typu korona norweska ;)
- generalnie autobus do i z lotniska ma dwa przystanki (Kolovodor=dworzec autobusowy i Stare Miasto) aczkolwiek nam się zadarzyło że kilka osob (na żądanie) wysiadało w porcie (przystanek przed Kolovodorem). Niezależnie od tego samego dworca nie da się przegapić gdyż wygląda jak nieco większa zajezdnia PKS ;)
- przystanek Stare miasto jest umiejscowiony tuż przy murach i ma wiatę z rozkładem kursów autobusu na lotnisko (przy godzinie podawana jest data kursu gdyż rozkład zmiania się co miesiąc, np. 10:30 (12.03, 24.03) oznacza że kurs o 10:30 odbywa się tylko 12 i 24 marca etc). Autobus jest punktualny
- w naszym przypadku powrotny autobus wjeżdzał na teren dworca (Kolovodor) a nie tak jak napisano wcześniej stawał na przsytanku nr.8, znajdującym się poza dworcem
- koszt taksówki to ok 150-200 kun, cena nie zależy od ilości osób ale trzeba ją uzgodnić z taksówkarzem jeszcze przed kursem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 08 Kwi 2017 14:27 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Dodam ze w Zadarze działa uBer.
Także jesli ktoś nie lubi/nie chce korzystać z Taxi to cena na lotnisko i z lotniska jest stała 150kn.
Przynajmniej nie trzeba wymieniać gotówki ani wyciągać z bankomatu.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 16 Paź 2017 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
@gruby_inversia

udało Ci się kiedyś zamówić tam Ubera ? bo ja jak byłem, to ciągle "brak dostępnych kierowców".... godzina 08.00 - niedziela... to samo miałem w PUY, niby jest uber... ale zawsze "brak kierowców".

Przystanek autobusu "stare miasto" został o 300-400m zmieniony z uwagi na remont ulicy.... aktualnie przystanek jest przy "Perivoj Jarula"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 16 Paź 2017 09:30 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Zamawiać nie zamawiałem, natomiast widziałem dostępne samochody na mapce ;)
Także możliwe ze zwinęli interes :(
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 16 Paź 2017 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
fakt, jedyne czego nie wziąłem pod uwagę - to że byłem poza sezonem :)
(wczorajszy ostatni rejs LO)
jeśli były na mapce, to pewnie jest... ja nie miałem takiego szczęścia a dość długo czekałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 18 Paź 2017 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2017
Posty: 9
Za taksówkę zapłaciłam we wrześniu 180 kun.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 09 Lip 2018 17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2016
Posty: 241
Potwierdzam najwcześniejszy autobus z dworca autobusowego na lotnisko w Zadarze o 4:35. Idealnie na lot rayanairem 6:45 do Berlina. Koszt 25 kun/osoba. Bilet kupujemy u kierowcy. O tej porze na dworcu autobusowym czynne są dwa bary, można śmiało napić się kawy.... choć nie jest ona taka idealna jak w Italii.... :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 02 Mar 2019 15:10 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
Na razie nie widać transferu do lotów Ryanair z Krakowa od 3 kwietnia. Do centrum to 2,5 godziny czekania (22:30).A w niedzielę na powrót po 8mej to nie ma wcale. Chyba ,że coś wykombinują np.3go kwietnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 28 Mar 2019 13:24 

Rejestracja: 28 Mar 2019
Posty: 5
Hej,
będę w Zadarze 3go kwietnia o 20.15 (lot z krakowa). Z tego co widzę to pierwszy bus z lotnika jest o 21 - nie wiem czy dobrze patrzę na to?
I tak z ciekawości - może ktoś leci też tym samym lotem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 31 Mar 2019 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 21
Loty: 510
Kilometry: 982 212
Od 1. kwietnia obowiązuje nowy rozkład jazdy.

Autobus z lotniska masz o 20:45

Pierwsza kolumna rozkładu to wyjazdy ze starego dworca autobusowego na lotnisko
Druga: z nowego dworca autobusowego na lotnisko
Trzecia: z lotniska do miasta
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez marcino123, 01 Kwi 2019 20:52, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
smertin lubi ten post.
smertin uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group