Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 16 Kwi 2012 21:57 

Rejestracja: 16 Kwi 2012
Posty: 63
i oto chodziło :-)
Dzieki pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 08 Maj 2012 15:18 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
promo (-40%) dla W6 i FR powyzej 5 dni
http://airport.wroclaw.pl/pasazer/dojazd/parking/

wychodzi taniej niz na parkingach prywatnych, dowozacych na lotnisko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Maj 2012 15:40 

Rejestracja: 23 Lut 2011
Posty: 192
@ExGliwice
mała poprawka: nie powyżej 5 dni tylko co najmniej 5 dni (czyli jeszcze lepiej:-)).
trochę się dziwię tym prywatnym parkingom w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, że mają wyższe ceny.
widoczne klientów jest na tyle dużo, że starcza dla każdego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 08 Maj 2012 16:00 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
vasco napisał(a):
@ExGliwice
mała poprawka: nie powyżej 5 dni tylko co najmniej 5 dni (czyli jeszcze lepiej:-)).

Racja, wlasnie dzwonilem potwierdzic bo za niedlugo lece na 4 dni.. 4d i 1h tez dziala znizka ;-)

vasco napisał(a):
trochę się dziwię tym prywatnym parkingom w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, że mają wyższe ceny.
widoczne klientów jest na tyle dużo, że starcza dla każdego.


W WRO zawsze była mniejsza konkurencja niz np. w KTW (brajk miejsca?) wiec i ceny wyższe.. Widać jeszcze prywatni sie nie ogarneli po otwarciu nowego terminala i parkingów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 22 Maj 2012 12:04 

Rejestracja: 23 Lut 2011
Posty: 192
przerabiałem ostatnio temat zniżki na wrocławskim parkingu przylotniskowym. po przylocie idziemy do recepcji parkingowej (mniej więcej naprzeciwko toalet, czynna 24h), pan/pani prosi o bilet parkingowy + rezerwację, którą, jak twierdzi, musi podpiąć pod zniżkę, pobiera płatność i oddaje odpowiednio zakodowany bilet parkingowy. ot i cała procedurka. ważne, żeby mieć przy sobie wydruk rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 22 Maj 2012 13:22 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
vasco napisał(a):
przerabiałem ostatnio temat zniżki na wrocławskim parkingu przylotniskowym. po przylocie idziemy do recepcji parkingowej (mniej więcej naprzeciwko toalet, czynna 24h), pan/pani prosi o bilet parkingowy + rezerwację, którą, jak twierdzi, musi podpiąć pod zniżkę, pobiera płatność i oddaje odpowiednio zakodowany bilet parkingowy. ot i cała procedurka. ważne, żeby mieć przy sobie wydruk rezerwacji.


potwierdzam, z tym ze biuro sie miesci, w kacie sali przylotow (pn-wsch). 4 dni tez dzialaja ze znizka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 14 Cze 2012 13:42 

Rejestracja: 14 Cze 2012
Posty: 1
Polecam gorąco wszystkim Parking przy nowym terminalu :

parking-lotnisko-wroclaw.com
_________________
Parking Lotnisko Wrocław
Parking przy lotnisku Wrocław
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 14 Cze 2012 14:18 

Rejestracja: 19 Cze 2011
Posty: 110
Skoro reklama to pozwolę sobie na uwgę. Przekroczenie doby o choćby 10 min. powoduje naliczenie opłaty za kolejną dobę, co w moim odczuciu jest dużą niesprawiedliwością, ale co tu się dziwić ten parking w tej materii niczym szczególnym sie nie wyróżnia. Byłbym bardzo szczęliwy gdyby nad wjazdem na Państwa parkig wisiał duży baner z napisem : ZA
NASTĘPNĄ DOBĘ DOLICZAMY PO PRZEKROCZENIU 2 GODZIN :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 14 Cze 2012 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 108
Niestety też musiałem 15zł więcej zapłacić za następną dobę po lekkim przekroczeniu ;) Ale dobrze, że są jasne zasady i stała stawka. Dobre rozwiązanie w przypadku niewielkiej liczby dni parkowania.
_________________
W podróży korzystam z komunikatora Skype.
markandtravel.com - powoli uzupełniam bloga treściami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 29 Cze 2012 17:08 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 972
niebieski
Na okres wakacji, przy wrocławskim porcie lotniczym na ul. Skarżyńskiego 36 uruchomiono parking na 600 aut. To właśnie tutaj podróżni zostawią swoje samochody, a potem udadzą się z bagażami bezpłatnie na nowy terminal.
Za 8 dni postoju na strzeżonym parkingu należy zapłacić 50 zł, a za 15 dni - 70 zł.

1100 miejsc parkingowych znajduje się pod nowym portem lotniczym, jednak tutaj za każde 30 minut pierwszych dwóch godzin postój kosztuje 3 zł. Następne godziny są już tańsze, jednak podróżni zapłaciliby fortunę za pozostawienie swojego auta przy lotnisku na dłużej.

Dla kierowców, którzy jedynie odwożą kogoś na lotnisko powstała na podobieństwo europejskich Kiss&Fly bezpłatna strefa, gdzie mogą zatrzymać się na 10 minut i pożegnać swoich pasażerów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 27 Wrz 2012 23:12 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Hey,
leciałam ponad tydzień temu z lotniska we Wro. Postanowiliśmy, że zostawimy samochów na ww parkingu. Nietestety jadąc nie widzieliśmy żadnych znaków na parking a nie chcieliśmy wkółko jeździć i zostawiliśmy auto na "dzikim" parkingu przy lotnisku. Stało tam sporo aut. Jest to jakby pole ale widać że miał to być parking bo nawet wjazd jest zrobiony. Od wejścia do lotniska jest to jakieś 200m
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 26 Paź 2012 13:37 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2
Ja polecam Parking "Rondo" - parkowałem i chyba w tej chwili najniższą cene oferują :) jest to NAJNOWSZY parking :) a przynajmniej tak wygląda bo niedawno wybudowany :)

Strona parkingu RONDO: Parking lotnisko Wrocław


Polecam również poczytać więcej o moich wrażeniach z parkowania na parkingu Rondo

Polecam również post arka na temat parkingów przy lotnisku we Wrocławiu


Ostatnio edytowany przez mariuszznany, 18 Maj 2013 10:25, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 26 Paź 2012 13:58 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
mariuszznany napisał(a):
Ja polecam Parking "Pod Żyrafą" - parkowałem i chyba w tej chwili najniższą cene oferują :)

Strona Pod Żyrafą: Parking lotnisko Wrocław


no! no! strona pełna wyczerpujących informacji :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 06 Lis 2012 15:39 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2
HE HE : ) no fakt, ja tam wtedy się kontaktowałem telefonicznie :) ale z tego co widzę się postarali i jest już strona na której znajdziesz więcej informacji hehehe ( strona: Parking Rondo ; )


Ostatnio edytowany przez mariuszznany, 18 Maj 2013 10:27, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 06 Lis 2012 15:53 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
mariuszznany napisał(a):
jest już strona na której znajdziesz więcej informacji

o, teraz już całkiem nieźle. a ceny rzeczywiście konkurencyjne - dobrze wiedzieć. dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 21 Lis 2012 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 108
Dobrze, że ceny są niższe niż u konkurencji. Za 6 dni parkowania 3 dyszki PLN do przodu :) Może i "Parking lotnisko" obniży ceny jeśli pojawi się jeszcze więcej terenów do parkowania. Póki co, obłożenie mają duże i chyba się nie zapowiada na jakakolwiek zmianę cen.
_________________
W podróży korzystam z komunikatora Skype.
markandtravel.com - powoli uzupełniam bloga treściami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 10 Gru 2012 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
Mam takie spostrzezenie.
na "Parkingu Lotnisko" http://parking-lotnisko-wroclaw.com wlasciciele sprytnie oszczedzaja na podatku VAT. Nie pamietam kwot dokladnych ale na paragonie na 15zl bylo 10,50 za usluge transportowa (VAT 8%), z ktorej nawet nie skorzystalismy bo na lotnisko jest pare krokow. Samo parkowanie kosztuje (na papierze) 4,50 (VAT 23%). W sumie nie przeszkadza mi to ale podziwiam spryt :)
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 14 Gru 2012 18:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 108
xyrxis napisał(a):
Mam takie spostrzezenie.
na "Parkingu Lotnisko" http://parking-lotnisko-wroclaw.com wlasciciele sprytnie oszczedzaja na podatku VAT. Nie pamietam kwot dokladnych ale na paragonie na 15zl bylo 10,50 za usluge transportowa (VAT 8%), z ktorej nawet nie skorzystalismy bo na lotnisko jest pare krokow. Samo parkowanie kosztuje (na papierze) 4,50 (VAT 23%). W sumie nie przeszkadza mi to ale podziwiam spryt :)


Dokładnie, w tym przypadku większość na paragonie stanowi usługa transportowa :) Nawet sobie jeden taki paragon zatrzymałem, żeby pokazywać naszą narodową umiejętność kombinowania. Zauważyłem też, że pracownik bardzo często proponuje podwózkę na lotnisko. Już wiecie dlaczego :)
_________________
W podróży korzystam z komunikatora Skype.
markandtravel.com - powoli uzupełniam bloga treściami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 10 Lut 2013 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
A ja polecam ostatni po lewej stronie parking przed lotniskiem, czyli ten "piaszczysty", całkiem spory, i przede wszystkim DARMOWY :)
Czy jest bezpiecznie? Ja mam opla, autko stało tam najdłużej podczas 8-dniowej wycieczki do Turcji + do tego kilka razy przy innych lotach, brat stawiał audi a szwagier vw, czyli "chodliwe" marki a nikt się nie "skusił". Przyznam, że trochę się bałem za pierwszym razem ale jak zobaczyłem, że na parkingu stoją i duuużo lepsze auta to trochę mi było lżej;) Nie zauważyłem i nie słyszałem też, żeby przytrafiły się tam komuś historie typu kradzież lusterka, przerysowania etc. Oczywiście może się coś przydarzyć - jak wszędzie.
Czy nie odholują? Nie ma tam żadnego zakazu odnośnie "parkingu" i funkcjonuje on całkiem długo, poza tym jeśli nawet.. to nie odholują przecież ani nie założą blokad na tych 50-80 aut naraz; ;)
Podsumowując, jak dla mnie jest to pewny parking, a największym niebezpieczeństwem są DUŻE DZIURY;)
PS. jeśli nie byłoby na nim miejsca (ale raczej zawsze się znajdzie) darmowo, blisko terminala i bezpiecznie (kamery) można auto postawić przy bramie do cargo/wieży kontroli lotów (wcześniejsza droga w lewo jadąc od miasta), sprawdźcie sobie na mapach google (podpisane jest jako Lotniczy Dworzec Towarowy).
Pozdrawiam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 18 Maj 2013 15:43 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Polecam Parking pod żyrafą - ostatni parking po prawej stronie przed lotniskiem.
Za 8dni wyszło nam 65zł. Pełna kulturka pan podwozi pod terminal i po przylocie przyjeżdza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group