Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Wrz 2023 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Szukam auta do wynajmu z tego lotniska, jakieś polecenia, ostrzeżenia, doświadczenia?
Aktualnie z korzystnych cen znalazłem Panek (przy czym tania opcja zawiera kaucję bez ubezpieczenia felg, opon, szyb) oraz Odkryj-Auto. Tej drugiej zupełnie nie znam, jest tania, ale w internecie mało o nich opinii. Ktoś korzystał?
Góra
 Profil Relacje PM off
Captivity uważa post za pomocny.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 17 Wrz 2023 10:47 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Bartek z Bez Planu wrzucił dzisiaj film (odcinek 107), gdzie wypożycza auto z Odkryj-auto. Ma z nimi współpracę. Niby poleca.. zakladam, że raczej nie wszedł w promocje krzaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Wrz 2023 11:18 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Raczej poleca się to, co daje pieniądze za to, niekoniecznie to, co się używa ;-) Co oczywiście nie przekreśla wypożyczalni, ale też nie oznacza, że jest w jakiś sposób dobra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Wrz 2023 11:21 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
No wiadomo,że płacą za polecenie i mowienie o nich dobrze. Ale też zazwyczaj nie wchodzisz w relacje z marka, której nie chcesz promować.. zresztą nieistotne. Tak akurat zwróciłem uwagę,że się promują poprzez kanał Bez Planu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Wrz 2023 14:36 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Trzykrotnie w tym roku pożyczałem auto w odkryj-auto, z tym że w Szymanach. Zawsze biorę z pełnym ubezpieczeniem i cena była najkorzystniejsza. Dodatkowo, po wypożyczeniu, po pewnym czasie, dostaje się ankietę (prośbę o ocenę), a po jej wypełnieniu kod na 5%. Po trzech wypożyczeniach dostaje się plastikową kartę stałego klienta, dającą 10% we wszystkich wypożyczalniach firmy. Za każdym razem miałem upgrade auta (oczywiście nie jest to gwarantowane).

Bardzo zadowolony jestem z obsługi. Za drugim razem miałem zderzenie z zającem, który wbiegł prosto pod koła, trochę oberwała się osłona u dołu auta. Zero problemu, szybko spisany protokół i po sprawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Wrz 2023 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Jest jeszcze kod chyba na 10%: mocnyvlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group