Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sie 2010 09:50 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
czy ktoś korzystał z parkingów nie-lotniskowych, np. tego
http://www.parkingwroclaw.pl/
a może jest coś bliżej lotniska i żeby było taniej niż na lotnisku, i z dowozem ;-)


Ostatnio edytowany przez mashacra, 14 Gru 2014 19:53, edytowano w sumie 1 raz
aktualizacja tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
#2 PostWysłany: 18 Sie 2010 12:07 

Rejestracja: 21 Mar 2010
Posty: 91
jezeli nie masz nowego samochodu, z ktorego mozna powykrecac alufelgi, antene cb, chromy, lusterka podgrzewane i bog wie co jeszcze - to smialo mozesz zostawic po prostu na osiedlowym parkingu na nowym dworze. po czym wsiadziesz w autobus 406 i dojedziesz na lotnisko, lub wezmiesz taryfe ktore wyniesie Cie pewnie pare zlotych.

jezeli jednak upierasz sie nad platnym parkingiem dozorowanym - to w okolicach lotniska, na ulicy granicznej, parkingowy interes kwitnie. ludzie poprzerabiali swoje podworka, stodoly na parkingi i chetnie Cie na pewno przyjma ;) i odpowiednio skasuja ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Sie 2010 12:51 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
szkoda napisał(a):
j
jezeli jednak upierasz sie nad platnym parkingiem dozorowanym - to w okolicach lotniska, na ulicy granicznej, parkingowy interes kwitnie. ludzie poprzerabiali swoje podworka, stodoly na parkingi i chetnie Cie na pewno przyjma ;) i odpowiednio skasuja ;)

a konkretnie znasz ceny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Sie 2010 16:19 

Rejestracja: 21 Mar 2010
Posty: 91
nie znam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Sie 2010 09:46 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
chwila w googlu i masz przykąldowe ceny:

http://parking.wroclaw.pl/?parking=1
http://www.parkinvest.pl/lotnisko/cennik.html

to tak na szybko... po drodze na lotnisko i w pobliżu (ok 5 min busem) jest parenascie parkingów więc naprawdę nie ma problemu z miejscem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Lut 2011 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
czy ktoś z Was ma namiar [np telefon] na taki 'nieoficjalny' parking w pobliżu wrocławskiego lotniska ? [coś jak opisywane przeze mnie viewtopic.php?f=38&t=1095 ]

chodziłoby mi o zrobienie rezerwacji, żebym miał pewność co i jak a nie żebym biegał od parkingu do parkingu o 4 rano ; )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Maj 2011 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
i odpowiadam sobie sam - sa kulturalne parkingi - bardziej kulturalne niz w Gdansku [ i sporo drozsze ] - jakies 200 czy 300 metrow przed lotniskiem
dobrze oznakowane, widac je zdala, przeoczyc nie sposob
nie pamietam juz teraz, 25 albo 30 pln za dobe, ciec siedzi w budce 24h
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Cze 2011 17:10 

Rejestracja: 20 Cze 2011
Posty: 1
Ja polecam parking RONDO - wiele razy zostawiałem i jestem zadowolony : )
_________________
Parking lotnisko Wrocław
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Cze 2011 17:45 

Rejestracja: 09 Maj 2011
Posty: 26
chodexer napisał(a):
Ja polecam parking RONDO - wiele razy zostawiałem i jestem zadowolony : )


Tja.. tylkoś nierozgarniety i zupelnie przypadkiem w stopce masz reklame z linkiem do tego parkingu:

"_________________
Parking lotnisko Wrocław"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 22 Cze 2011 09:28 

Rejestracja: 22 Mar 2010
Posty: 132
niebieski
ExGliwice napisał(a):
a konkretnie znasz ceny?

Właśnie wróciłem z Wrocka. Generalnie od ronda w kierunku terminala jest kilka posesji z parkingami, ale tam wszystko zajęte. Zostawialem auto na parkingu przed nawrotem po lewej. http://tnij.org/mcy3Strzezony, ogrodzony, monitoring itp. Na przeciwko jest podobny. Do terminala 2 minuty. Ceny wszędzie są zbliżone. 1sza doba-30, 2ga-20, 3cia-15, nastepne po 10pln. Nie było problemów z miejscem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 22 Cze 2011 09:56 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Nie wiem czy Kamil będzie miał za złe, czy nie, ale tutaj jest zestawienie wszystkich parkingów wokół wrocławskiego lotniska:
Parkingi przy wrocławskim lotnisku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 22 Cze 2011 10:20 

Rejestracja: 10 Sty 2011
Posty: 29
Tak się składa, że przez 28 lat mieszkałem na Nowym Dworze i nadal tam często bywam, więc jeśli ktoś chciałby zostawić tam samochód, mogę wskazać konkretne miejscówki, gdzie spokojnie i bezpiecznie można zostawić samochód za darmo. Wiem, jak to jest, jak się nie zna danego osiedla - zawsze są obawy, czy może jakiś społeczniak przebije opony albo parkingi będą należały do wspólnot mieszkaniowych itp. itd. Ostatnio leciałem z Gdańska i sam zostawiłem na strzeżonym. Cena całkiem spoko, bo 110 zł za 16 dni, ale wiadomo, że zawsze to dodatkowy wydatek. Autobus 406 z Nowego Dworu jedzie na lotnisko około 10 minut, więc luz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 22 Sie 2011 11:33 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
Witam,
To ja bym poprosił o wskazanie takiej miejscówki na nowym dworze, nie znam wrocławia więc prosiłbym o jakąś ulice, ewentualnie numer klatki. Potrzebuję zostawić auto na 8-10 dni.
Z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 24 Sie 2011 00:13 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 354
niebieski
jak nie na nowym dworze, to na osiedlu literatow-skrecajac z granicznej w minska a potem w strone przeciwna do hipermarketow. sam nie parkowalem tam nigdy, ale widzialem sporo wolnych miejsc i jest spokojnie (mysle ze spokojniej niz na Nowym Dworze)
_________________
Swiat konczy sie tam, gdzie nie dociera Ryanair
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 11 Paź 2011 11:12 

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 11
można również zostawić auto na Zemskiej, parking ubezpieczony, strzeżony i dowiezie na lotnisko- cene ma niższą niż parkingi przy samym lotnisku. tutaj mozna znalezc ten parking lub np. parking przy samym lotnisku http://www.lotnisko-parkingi.pl/parkingi-wroclaw.html trzeba sledzic promocje, ale najlepiej oplaca sie z wyrzedzeniem, wtedy mozna znizke negocjowac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 20 Sty 2012 01:50 

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 1
Polecam Wam również nowy parking tuż naprzeciwko nowego terminala.
Korzystam z ich usług co dwa tygodnie, i w czystym sumieniem mogę ich polecić.
Poniżej link do strony parkingu http://www.parking-lotnisko-wroclaw.com

P.S.
I jeszcze jedno, od lutego we Wrocławiu działa już tylko nowe lotnisko, więc jest to JEDYNY parking przy nowym terminalu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 20 Sty 2012 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
Para napisał(a):
.S.
I jeszcze jedno, od lutego we Wrocławiu działa już tylko nowe lotnisko, więc jest to JEDYNY parking przy nowym terminalu.

Nie nowe lotnisko, tylko nowy terminal i nie od lutego, tylko od marca. ;) Ale dzięki za info o parkingu.
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 27 Sty 2012 17:27 

Rejestracja: 27 Sty 2012
Posty: 1
Polecam również parking tuż przy nowym terminalu lotniska we Wrocławiu.
Lokalizację mają wprost genialną (tuż przy lotnisko) no i ceny normalne.
Więcej szczegółów znajdziesz na stronie http://www.parking-lotnisko-wroclaw.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 27 Sty 2012 18:16 

Rejestracja: 26 Sty 2012
Posty: 36
Czy ktoś zna jakiś tani parking we Wrocławiu w pobliżu ulicy Marszałka Piłsudskiego (okolice hotelu Scandic). Z góry dziękuje za pomoc :).
_________________
:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 27 Sty 2012 18:32 

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 132
czego potrzebujesz? czegoś strzeżonego, czy chciałbyś zostawić gdzieś samochód w miarę bezpiecznie bez opłaty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group