Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 23 Sie 2021 17:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2244
https://unipark.pl/pl/parking/Lotnisko- ... a-Warszawa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#122 PostWysłany: 12 Sie 2022 18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Gru 2019
Posty: 36
Loty: 1
Kilometry: 630
Pozwólcie, że ożywię wątek. Szybkie pytanko, mam grata za 5000 PLN, tj Daewoo Lanos, więc o kradzież kata się nie boję, przyjadę na lotnisko i będę się parkować na tydzień czasu, czy to dobre miejsce by zostawić auto za darmo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 16 Sie 2022 12:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie słyszałem żeby tam coś się działo, na pewno istnieje ryzyko otarć - obok jest WORD gdzie wyjeżdżają ludzie z nauki jazdy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Mokradok lubi ten post.
 
      
#124 PostWysłany: 16 Sie 2022 12:59 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Jeszcze możesz spróbować na tym ciągu parkingów na Radarowej po drugiej stronie Łopuszańskiej - w stronę Komitetu Obrony Robotników, zazwyczaj też sporo miejsc tam jest, ale też dużo L uczy się tam parkować ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Mokradok uważa post za pomocny.
 
      
#125 PostWysłany: 26 Wrz 2022 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 133
Kilometry: 162 215
niebieski
Pozwolę zadać Sobie trochę podobne pytanie jak u góry. Mianowicie potrzebuje zostawić samochód średniej klasy na pomorskich blachach na jedną noc. Fajnie jak by się udało za darmo. Które miejsca polecacie? Ewentualnie jakiś tani parking. Mogę podejść do 2-3 km do lotniska nie ma problemu. Jest tez opcja zostawić samochód na "P+R Al. Krakowska" i podjechać autobusem.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 26 Wrz 2022 19:59 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 809
platynowy
Jak zostawisz samochód na noc na P+R Al. Krakowska, to będzie to kosztować 100 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
#127 PostWysłany: 06 Paź 2022 10:15 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Nie wiem czy ktoś już tutaj wspominał, ale ostatnio udało mi się znaleźć- Parking Podziemny CPG przy Lotnisku Chopina. Znajduje się przy ulicy Postępu 4. Do Lotniska jakieś niecałe 2 km. Dobra alternatywa dla nieprzyzwoicie drogiego parkingu przy lotnisku. Ostatnio za 12 dni zapłaciłem 160 zł. Parking całkowicie bezobsługowy więc nie trzeba użerać się z żadnym dziadem w budzie jak na większości innych parkingów. Nie trzeba również dogadywać się z żadnym kierowcą busa bo po prostu nie ma transferu :D co moim zdaniem jest dobrą opcją. Uber na lotnisko 15-20 zł.
Opłacamy wszystko wcześniej przez Internet, a przy wjeździe i wyjeździe kamerka cyka nam foteczkę rejestracji i szlabany się podnoszą ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#128 PostWysłany: 06 Paź 2022 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 133
Kilometry: 162 215
niebieski
To jak obecnie wygląda parkowanie za darmo koło lotniska w Warszawie?
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 06 Paź 2022 22:34 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Możesz próbować w okolicy Radarowej co zostało polecone lub coś wzdłuż Żwirki i Wigury.
Ewentualnie w zależności od dnia możesz poszukać gdzieś w okolicy metra Wilanowska, w dni robocze z rana i wieczorem jeździ autobus 331 na lotnisko bezpośrednio.

Ogólnie na jedną noc to bez większej różnicy moim zdaniem - tyle żeby nie na trawie tylko na legalnym miejscu parkingowym i może nie komuś bezpośrednio na wjeździe do domu, blachy nie mają znaczenia bo w Wawie i tak jest taki mix wszystkich, że jedyna "egzotyka" jest tylko Szczecin i Zielona Góra :D osobiście bym szukał coś na linii 175 żeby mieć jak podjechać

Z miejsc gdzie nie polecam to nie jedz w okolice Postępu/Domaniewska - tam jest dzielnica biurowa i po prostu nie ma żadnych miejsc wyznaczonych na drodze (a jak są to baaardzo trudno dostępne i rzadko wolne)
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
macio106 uważa post za pomocny.
 
      
#130 PostWysłany: 11 Paź 2022 18:49 

Rejestracja: 27 Gru 2021
Posty: 86
Zbanowany
odświeżam temat. gdzie obecnie będzie najtańszy parking w okolicach lotniska chopina ? chcę zostawić auto na 12 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 20 Paź 2022 11:28 

Rejestracja: 26 Lut 2014
Posty: 79
Loty: 76
Kilometry: 133 758
Mikolaj23 napisał(a):
Opłacamy wszystko wcześniej przez Internet, a przy wjeździe i wyjeździe kamerka cyka nam foteczkę rejestracji i szlabany się podnoszą ;)

Mógłbyś podpowiedzieć gdzie to można zarezerwować? Jest w opiniach [na mapach google] odnośnik do tej strony, ale tu nic nie widzę: https://www.cityparkinggroup.pl/#parking/kompleks-p4-a

Trzeba wcześniej zarezerwować i opłacić czy można gdzieś w kasie parkingu przy wyjeździe zapłacić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 25 Paź 2022 08:06 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 83
smahhy napisał(a):
Mikolaj23 napisał(a):
Opłacamy wszystko wcześniej przez Internet, a przy wjeździe i wyjeździe kamerka cyka nam foteczkę rejestracji i szlabany się podnoszą ;)

Mógłbyś podpowiedzieć gdzie to można zarezerwować? Jest w opiniach [na mapach google] odnośnik do tej strony, ale tu nic nie widzę: https://www.cityparkinggroup.pl/#parking/kompleks-p4-a

Trzeba wcześniej zarezerwować i opłacić czy można gdzieś w kasie parkingu przy wyjeździe zapłacić?


To jest ten parking: https://unipark.pl/pl/parking/Lotnisko- ... a-Warszawa płaciłem przy wyjeździe
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#133 PostWysłany: 27 Sty 2023 00:19 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 224
niebieski
Korzystał ktoś ostatnio z parkingu CPG przy Postępu 4? Jakieś zmiany w cenniku? Ewentualnie polecacie coś innego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 13 Lut 2023 21:57 

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 29
Również jestem zainteresowany parkingiem CPG przy Postępu 4, ale widzę że ich strona z rezerwacjami on-line nie działa, czy ktoś ma aktualne informacje na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 13 Lut 2023 22:07 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 224
niebieski
Parking działa. Rezerwacja przez parkvia. Można też próbować bez rezerwacji, jak będzie miejsce można parkować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 13 Lut 2023 22:20 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 670
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
https://www.parkinglotniskowy.pl

https://goo.gl/maps/mHx2fnrVhYDyPqTA9

Oba testowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 14 Lut 2023 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2233
złoty
FUX napisał(a):
https://www.parkinglotniskowy.pl

Ktoś tam się chyba uderzył głową w biurko albo klawiatura mu się zacięła.

Załącznik:
Defekt_Muzgó.png
Defekt_Muzgó.png [ 22.42 KiB | Obejrzany 1997 razy ]

FUX napisał(a):
https://goo.gl/maps/mHx2fnrVhYDyPqTA9

Start Parking jest dobry, gdy nie przeszkadza Ci kilkuminutowy spacer z końca parkingu i gdy się nie spieszysz na lot, zdarzyło mi się kilka razy długo stać z gromadą ludzi czekając na ten ich autobus transferowy.

Po sąsiedzku jest bliskolotniska.pl, testowałem ostatnio i wszystko było w porządku, zarezerwowałem ponownie.
Jedyny minus to brak rezerwacji on-line i potwierdzenia, ale na prośbę otrzymałem potwierdzenie sms'em.
Na plus cennik i zniżki przy kolejnych rezerwacjach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 14 Lut 2023 09:42 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 670
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
W Katowicach korzystałem dwa razy i złego słowa. Wieczorem zostałem dostarczony z parkingu do hotelu. Korzystałem ostatnio i 150 za 12 dni w miejscu najlepszym.

Co do Warszawy i P7 to testowane 3 lata temu. Bez uwag. Ceny nie pamiętam. Transfer bez problemu w jedną i drugą.

Czy komuś klawiatura się zacięła? Nie wiem, nie sprawdzałem, nie miałem takiej potrzeby.
😉
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 02 Mar 2023 12:15 

Rejestracja: 08 Maj 2020
Posty: 70
Ktoś miał jakieś problemy CPG Park & Fly P4 przy Postępu? Wyczytałam, że miejsce nie jest gwarantowane przy rezerwacji przez ParkVia i teraz mam wątpliwości

@opcio jakieś doświadczenia? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 02 Mar 2023 18:10 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 224
niebieski
Przyjechałem na parking bez uprzedniej rezerwacji
Góra
 Profil Relacje PM off
Pierniczeq uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group