Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lip 2011 09:40 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1569
niebieski
gdzie najlepiej i najtaniej zostawić samochód w okolicach okęcia tak na ok. 10 godzin ???
z góry dzięki za pomoc


Ostatnio edytowany przez mashacra, 14 Gru 2014 18:51, edytowano w sumie 1 raz
aktualizacja tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
#2 PostWysłany: 26 Wrz 2011 15:47 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
dołączam sie do pytania o jakieś bezpieczne miejsce aby zostawić autko na tydzień, najlepiej w okolicy Okęcia, a nie płacić 80 zł, czy znacie takie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Wrz 2011 01:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
moge polecic daleko od okecia gdyby kogos interesowalo :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Wrz 2011 12:56 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
Ja dwa razy zostawiałem na tydzień samochód po prostu przy Żwirki i Wigury, na chodniku. A stamtąd już na lotnisko kilka przystanków autobusem miejskim. Inna sprawa że to było prawie 20-letnie auto więc się nie obawiałem że ktoś je ruszy ;) Ale generalnie w Warszawie nie słyszy się już specjalnie o kradzieżach samochodów, a okolice ul. Żwirki są raczej porządne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Kwi 2012 16:56 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 112
Czy zna ktoś tani parking w okolicy Okęcia lub nawet dalej? Przeglądam cenniki parkingów w okolicy Krakowskiej, Szyszkowskiej - i cena zwala mnie z nóg: za 6 dni wołają ...95 zł!
Może ktoś pomóc?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Wrz 2012 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 10
Znacie dobry i bezpieczny parking w okolicach Okęcia? Macie jakieś sprawdzone?

Wylatuję za niespełna tydzień i właśnie obudziłem się, że nie mam gdzie wozu zostawić ;) Szybkie poszukiwanie w sieci podsuwa mi przede wszystkim Park&Fly. Całkiem fajna wydaje się też opcja z tymi zniżkami na nurkowanie, tym bardziej, że wybieram się do Egiptu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Wrz 2012 22:39 

Rejestracja: 29 Wrz 2012
Posty: 1
Szukam dobrego (tj. bezpiecznego i rozsądnego cenowo) miejsca blisko Okęcia do zaparkowania samochodu na 30 dni - najchętniej na prywatnej działce u kogoś, kto mieszka blisko lotniska i przyjmuje auta. Może także ktoś podpowie sensowne parkingi.
Znalazłem kilka na Parkomi nawet z rezerwacją on-line, co jest bardzo wygodne,
chociaż wiem ,że bywają dobre miejsca o których nie ma info w sieci, a warto tam stanąć szczególnie kiedy potrzeba na dłużej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Lis 2012 10:46 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 103
Nie korzystałem z parkingu, natomiast wypożyczałem u nich auta. Ceny zarówno za wypożyczenia jak i parking uważam za bardzo dobre.

http://parking.eurostyle.pl/ - 120zł za 30 dni to uważam rewelacyjna cena biorąc pod uwagę lokalizację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Gru 2012 14:55 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 26
Podbijam temat :)
Czy to miejsce przy Żwirki i Wigury, na chodniku jest płatne? Ktoś zna inne pewne miejsca, skąd można komunikacją miejską łatwo dotrzeć na Okęcie? (myślę o parkingu na tydzień)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 08 Gru 2012 10:23 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
paulaneo napisał(a):
Podbijam temat :)
Czy to miejsce przy Żwirki i Wigury, na chodniku jest płatne?


Nie jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 22 Gru 2012 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5642
HON fly4free
Odświeżę temat - gdzie w okolicach lotniska w zasięgu pieszego dojścia do terminala/krótkiego dojazdu komunikacją miejską można bezpłatnie i w miarę bezpiecznie zostawić auto na kilka godzin?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 22 Gru 2012 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Na kilka (ile to jest kilka ???) godzin w dzień można od biedy zostawić w Galerii Mokotów http://www.galeriamokotow.pl/W/do/centre/parking - pierwsze 3 h gratis, potem 4 zł za 1 g. max 50 zł. Bez opłacenia kwitu pobieranego na wjeździe nie wyjedziesz, system skanuje rejestracje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 22 Gru 2012 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Na ulicy Zwirki i Wigury, pod budynkiem Dowództwa Sił Powietrznych RP jest bezpłatny parking (zaraz przy Pomniku Lotnika). Miejsce raczej bardzo bezpieczne bo niedaleko przy bramie zawsze stoją żołnierze. W tygodniu jest zwykle mocno zastawiony. Stamtąd bezposrednio na lotnisko autobusy 188 i 175, kilka przystankow (trzeba wziac pod uwagę, że w godzinach szczytu zdarzają się korki)
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Gru 2012 01:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Wolny parking i obiekty wojskowe :mrgreen: ??? Tam jest zakaz wjazdu z tabliczką "Nie dotyczy pojazdów WP". Pewnie każdy inny samochód jest odholowany.

Widać to nawet w google. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Gru 2012 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
za tym parkingiem dla wojska jest ul. Miecznikowa - i tam już nie ma zakazu a stoisz przytulony do siatki wojskowej...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Gru 2012 03:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
To pisz dokładnie gdzie ten parking jest bo według Twojego opisu
olus napisał(a):
Na ulicy Zwirki i Wigury, pod budynkiem Dowództwa Sił Powietrznych RP jest bezpłatny parking (zaraz przy Pomniku Lotnika).
można te miejsca pomylić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 27 Gru 2012 18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
zulu napisał(a):
To pisz dokładnie gdzie ten parking jest bo według Twojego opisu
olus napisał(a):
Na ulicy Zwirki i Wigury, pod budynkiem Dowództwa Sił Powietrznych RP jest bezpłatny parking (zaraz przy Pomniku Lotnika).
można te miejsca pomylić.


Przy bramie jest rzeczywiscie kawalek parkingu tylko dla wojska ale dalej wzdluz plotu budynku rownolegle do ulicy Zwirki i Wigury parking jest bezplatny i dostepny.
Jest tez parking przy Miecznikowa. I raczej nikogo w blad nie wprowadzam bo srednio 2 razy w tygodniu tam parkuje. Wiec proponuje nie wyciagac wnioskow na podstawie Google Earth.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 27 Gru 2012 18:58 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 285
Loty: 229
Kilometry: 333 099
niebieski
Moim zdaniem najlepszym miejscem jest Parking P+R Metro Imielin, 15 minut autobusem linii 148 od Okęcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 28 Gru 2012 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
olus napisał(a):
zulu napisał(a):
To pisz dokładnie gdzie ten parking jest bo według Twojego opisu
olus napisał(a):
Na ulicy Zwirki i Wigury, pod budynkiem Dowództwa Sił Powietrznych RP jest bezpłatny parking (zaraz przy Pomniku Lotnika).
można te miejsca pomylić.


Przy bramie jest rzeczywiscie kawalek parkingu tylko dla wojska ale dalej wzdluz plotu budynku rownolegle do ulicy Zwirki i Wigury parking jest bezplatny i dostepny.
Jest tez parking przy Miecznikowa. I raczej nikogo w blad nie wprowadzam bo srednio 2 razy w tygodniu tam parkuje. Wiec proponuje nie wyciagac wnioskow na podstawie Google Earth.
Nie wyciągam wniosków na podstawie Google tylko czytam Twój opis. Początkowo był nie precyzyjny wiec nie ma co tu nad tym dyskutować. Dla kogoś kto nie jest z Warszawy lub nie zna tego miejsca mogło by to być mylące. I to chyba wszystko w tym temacie i nie ma co go dalej drążyć gdyż zaczniemy robijać kisiel na atomy.

Oczywiście można wjechać na ten parking od drugiej strony czyli można zaparkować tam gdzie piszesz oraz można tez zaparkować przy ul. Miecznikowa. Niestety w Warszawie jest tak że że "interpretacja" przepisów np. przez SM co do możliwości korzystania z takich parkingów (tego wzdłuż płotu) może być mocno niekorzystna dla parkującego ale to każdy zdecyduje sam czy podejmuje takie ryzyko. 100 razy się uda a 101 już nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 28 Gru 2012 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
zulu napisał(a):
Nie wyciągam wniosków na podstawie Google tylko czytam Twój opis. Początkowo był nie precyzyjny wiec nie ma co tu nad tym dyskutować. Dla kogoś kto nie jest z Warszawy lub nie zna tego miejsca mogło by to być mylące. I to chyba wszystko w tym temacie i nie ma co go dalej drążyć gdyż zaczniemy robijać kisiel na atomy.
Oczywiście można wjechać na ten parking od drugiej strony czyli można zaparkować tam gdzie piszesz oraz można tez zaparkować przy ul. Miecznikowa. Niestety w Warszawie jest tak że że "interpretacja" przepisów np. przez SM co do możliwości korzystania z takich parkingów (tego wzdłuż płotu) może być mocno niekorzystna dla parkującego ale to każdy zdecyduje sam czy podejmuje takie ryzyko. 100 razy się uda a 101 już nie.


Tez nie chce mi się dyskutować, bo widzę,że to bez sensu, ale zapewniam jeszcze raz, że mój opis od początku był precyzyjny (dla ludzi myślących, którzy jak zobaczą, że w jednym miejscu jest zakaz, to postawią samochód 5 metrów dalej, gdzie zakazu nie ma, znaki jednoznacznie to wskazują). I nigdy się nie spotkałam, żeby straż miejska czepiała się o korzystanie z ogólnie dostępnego parkingu (zwłaszcza w tym miejscu, a jestem tam codziennie a kilka razy w tygodniu parkuję samochód)
Pozdrawiam
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group