Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1380 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
#1241 PostWysłany: 01 Lis 2020 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
@Piatek mieszkałem w tamtej okolicy nie tak dawno temu i jest tam baardzo spokojnie. Jak nie ma sezonu działkowego to właściwie nikt tam się nie kręci. A w okolicznych blokach mieszkają głównie starsi ludzie. Jak dla mnie- no worries.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Piatek lubi ten post.
Piatek uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#1242 PostWysłany: 01 Lis 2020 23:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
W Uberze jest taka opcja jak kierowca na godziny (hourly driver).

Bierze się takiego kierowcę i bez względu na kilometry płaci się 45zł/h, co jest bardzo konkurencyjne wobec standardowej stawki 109zł-129zł.

W godzinę (45zł) dojedzie się niemal z każdej części Warszawy na lotnisko w Modlinie. Ktoś testował?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1243 PostWysłany: 01 Lis 2020 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1259
srebrny
Dokładnie o tym samym kiedyś myślałem... Nigdzie nie mogę znaleźć zapisu o limicie kilometrów, ale w godzinę, to można się dostać w okolice słynnego radomskiego lotniska nawet... Biorąc pod uwagę, że kierowca miałby dostać za dojazd do Radomia i powrót do Warszawy 45 zł, wydaje się nierealne, ale może jednak tak to działa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1244 PostWysłany: 04 Lis 2020 02:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
Wspomniany Pan Andrzej stosuje niezłą inflację. W sierpniu brał 50zł, w październiku 60zł, teraz mi krzyknął 70zł. Podziękowałem.

Wziąłem Ubera wyżej wymienionym sposobem i zapłaciłem 55zł. Chyba nie każdy kierowca ma udostępnioną tę opcję i czeka się trochę dłużej (ok. 15 minut) wczesnym rankiem. Ale kierowca Polak jak najbardziej w porządku, chyba na emeryturze, auto normalne, uberowe - Skoda Octavia. Żadnych dąsów, pełna kulturka, aż mi było go szkoda że tyle jechał dla 55zł minus prowizja.

ncn napisał(a):
Dokładnie o tym samym kiedyś myślałem... Nigdzie nie mogę znaleźć zapisu o limicie kilometrów, ale w godzinę to można się dostać w okolice słynnego radomskiego lotniska nawet... Biorąc pod uwagę, że kierowca miałby dostać za dojazd do Radomia i powrót do Warszawy 45 zł, wydaje się nierealne, ale może jednak tak to działa?


Sam support o tym nie wie, ale przy próbie zamówienia wyskakują pełne warunki. Maksymalny czas przejazdu w tej opcji to 6 godzin, ale co chyba najważniejsze limit kilometrów to 40 km, po czym stawka za każdy dodatkowy wynosi 2,3zł/km. Czyli nie opłaca się jechać do Radomia, ani do Gdańska czy Berlina :mrgreen:

Mimo wszystko ze Śródmieścia/Żoliborza i innych południowych dzielnic spokojnie można się wyrobić w 40km, czyli zapłacić 45zł. Przy jednej osobie jest to dobry deal za brak konieczności jechania na stację kolejową, szarpania się z walizkami, przesiadek w Modlinie itp. - do tego zysk czasu. A przy dwóch osobach, to nie ma o czym rozmawiać.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
kbk uważa post za pomocny.
 
      
#1245 PostWysłany: 04 Sty 2021 02:16 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Chyba wspominany Pan Andrzej zweryfikował inflacje bo mnie przedwczoraj w nocy na trasie Lotnisko Modlin - centrum Warszawy skasował na 60 zł :) Z czystym sumieniem polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1246 PostWysłany: 24 Lut 2021 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 6
Wspomniany pan Andrzej zweryfikował inflację w ten sposób, że pomimo, iż umówiłem się na prywatny przejazd (potwierdziłem to w czasie rozmowy telefonicznej), to przed samym wyjazdem okazało się, że umówił się także z kimś innym i będziemy jechać razem, rozwożąc po kolei. Tak się można bawić, ale na pewno nie w czasach epidemii i nie w pełnej cenie (70 zł). Niepoważny człowiek - ja nie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1247 PostWysłany: 19 Mar 2021 23:03 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Ma ktos moze wiedze dlaczego wyszukiwarki polaczen kolejowych (lacznie z Kolejami Mazowieckimi) po 25 marca nie pokazuja odjazdow Modlin Lotnisko - Warszawa (dowolna), a wciaz normalnie znajduja polaczenia ze stacji Modlin?
Czy to oznacza, ze od 26 marca bus juz nie bedzie jezdzil???
Hm...dziwna sprawa...
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1248 PostWysłany: 20 Mar 2021 01:22 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Będzie jeździł, widocznie jeszcze nie wbili rozkładu do systemu.
Można sprawdzić samemu na: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/rozkl ... -iii-12-vi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1249 PostWysłany: 20 Mar 2021 01:38 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
@p27 No wlasnie o to chodzi, ze od 26 marca nie mozna.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1250 PostWysłany: 20 Mar 2021 12:02 

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 502
Tom Jed

Może ma to jakiś związek z remontem na stacji Warszawa Zachodnia i reorganizacji całej siatki kolejowej KM? Rozkład busa normalnie wisi na stronie https://www.mazowieckie.com.pl/sites/de ... 2%20VI.pdf

*Ważny 26.03 -12.06
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom Jed uważa post za pomocny.
 
      
#1251 PostWysłany: 20 Mar 2021 15:10 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Ciezko wyczuc o co chodzi. Sprawdzalem nawet w druga strone, czyli np. trase Lotnisko Modlin - Dzialdowo i tez nic, wiec watpie, zeby remont na Zachodnim mial cos z tym wspolnego...
Dzieki za rozklad - wyjdzie w praniu, czy bedzie obowiazywal.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1252 PostWysłany: 16 Maj 2021 13:23 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
A oplaca się już wziac Ubera na godziny z WMI do Warszawa Centralna? NIe wiem ile to kilometrów i jak najtaniej tam dojechac :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1253 PostWysłany: 22 Maj 2021 19:02 

Rejestracja: 22 Maj 2021
Posty: 2
kochani, jak się dostać na lotnisko Modlin w pandemicznej rzeczywistości? mam wylot samolotu o 6:40, a najwcześniejszy pociąg zajeżdża tam o 7! nie przyszło mi do głowy podczas kupowania biletów, że mogą być takie koszmarne problemy z dojazdem! ponadto nie kursuje żaden przewoźnik autobusowy... help?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Maj 2021 19:17, edytowano w sumie 1 raz
M
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1254 PostWysłany: 22 Maj 2021 19:06 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
Np

lotnisko-modlin-dojazd-panek-car-sharing,1285,121461&p=1436248&hilit=Panek#p1436248
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1255 PostWysłany: 22 Maj 2021 19:21 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
@jetaime , Na kiedy i gdzie sprawdzałe/aś ? bo na jutro strona K. Maz. podaje przyjazd 1-go pociagu (+ busu wahadłowego) o 4:03
*rozkład jest do 12.VI. ale potem raczej będzie podobnie (aussi :)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
jetaime uważa post za pomocny.
 
      
#1256 PostWysłany: 22 Maj 2021 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
wspomniane tu transporty prywatne (np. pan Andrzej, ale info nt dowolnego innego też wysłucham) jakimi samochodami jeżdżą? będę potrzebował podwózkę najprawdopodobniej z WWA Dworzec Gdański do Modlina, ale będę miał torbę 155cm + duży bagaż rejestrowany, więc musi to być jakiś godny samochód ze składanymi siedzeniami

@MattheW @klapio @manyaky
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1257 PostWysłany: 22 Maj 2021 22:19 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Ja niestety nie pamiętam jaki to był samochód, ale chyba najlepiej zadzwonić i podpytać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1258 PostWysłany: 22 Maj 2021 23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
no tak, znalazłem właśnie na poprzedniej podstronie zdjęcie wizytówki z numerem. Skręciłem sobie prawie kark przy okazji, dzięki @Marco Manno
jakby ktoś znał jakichś innych ludzi wożących do Modlina - możecie wrzucić kontakt na PMa
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1259 PostWysłany: 23 Maj 2021 16:44 

Rejestracja: 22 Maj 2021
Posty: 2
Abcn napisał(a):
@jetaime , Na kiedy i gdzie sprawdzałe/aś ? bo na jutro strona K. Maz. podaje przyjazd 1-go pociagu (+ busu wahadłowego) o 4:03
*rozkład jest do 12.VI. ale potem raczej będzie podobnie


Dzięki, faktycznie, sprawdzałam na jakdojadę i z przyzwyczajenia chyba wstukałam Gdański zamiast Centralny :) Faktycznie KM kursuje. Problem rozwiązany, dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#1260 PostWysłany: 29 Maj 2021 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
wysiadam na dworcu kolejowym Wawa Zachodnia o godz. 18.09 (sobota, 26 czerwca). Wsiadam w umówioną wcześniej taxę / ubera / coś w tym stylu i jadę na lotnisko WMI.
Czy mi się zdaje, czy szanse na to, żebym się mógł spóźnić na checkin bagażu (samolot planowo powinien odlecieć o 20.35, czyli teoretycznie nawet jak będę na lotnisku ok. 19.30 to jest ok - zakładając że kolejki do odprawy w Modlinie są podobne jak gdzie indziej) są bliskie zeru?
Mam dwie torby do zdania w tym jedną ze sprzętem sportowym. Wątpię, żeby to coś zmieniało, ale na wszelki wypadek daję znać.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1380 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 69  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group