Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1380 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
#1221 PostWysłany: 03 Lip 2020 09:11 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@ncn koło północy to na pociąg za późno - proponuję sprawdzić Panek carsharing, mają swoje miejsca parkingowe w Modlinie. Jak się nie uda, to niestety zostaje taryfa albo umówienie się z kimś znajomym, żeby po ciebie przyjechał na lotnisko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ncn lubi ten post.
 
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#1222 PostWysłany: 03 Lip 2020 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1235
srebrny
No tak myślałem...
Ostatni bus 00:05 ... Szkoda, bo z Pankiem różnie bywa, często nie ma żadnego na parkingu (a przynajmniej tak było przed epidemią), a taryfa czy nawet Uber mogą często przewyższać cenę biletu, no ale cóż... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1223 PostWysłany: 04 Lip 2020 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
P3 pod lotniskiem nie jest aktualnie strefą Panek, więc trzeba dostać się do miasta na najbliższy parking w strefie.
Nie wiedzą kiedy wrócą na lotnisko.

Przy okazji zapytam, najtańsza opcja z Warszawy do WMI taxi/uber/bolt wszystko z Pragi Południe pokazuje mi powyżej 120 PLN. Jakiś nightdriver, albo niszowa korpo? Przejazd przed 5 rano na lot o 7.20.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#1224 PostWysłany: 04 Lip 2020 12:22 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Sprawdź Glob taxi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1225 PostWysłany: 04 Lip 2020 13:28 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
4:12 Koleje Mazowieckie ze Wschodniego i na lotnisku jestes o 5:00. O ile nie lecisz z gromadka dzieci i jestes w stanie uniesc swoj bagaz, to zdecydowanie najtansza opcja +/-20pln
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1226 PostWysłany: 04 Lip 2020 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Kashpir napisał(a):
Sprawdź Glob taxi

Wychodzi tyle co uber :/
Tom Jed napisał(a):
4:12 Koleje Mazowieckie ze Wschodniego i na lotnisku jestes o 5:00. O ile nie lecisz z gromadka dzieci i jestes w stanie uniesc swoj bagaz, to zdecydowanie najtansza opcja +/-20pln

Dobry czas, zobaczymy lecimy w 4 więc te 120 PLN za taxi glob wydaje się rozsądne :)

Dzięki panowie.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1227 PostWysłany: 04 Lip 2020 23:17 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Przy 4 osobach na jedno wyjdzie, bo z Pragi Pld na dworzec tez jakos musicie dojechac, wiec po 30pln na glowe za taxi do Modlina to dobra stawka, zwlaszcza, ze Modlin Bus potrafil kasowac po 35pln.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1228 PostWysłany: 05 Lip 2020 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Ostatecznie stanęło na Panek CS, 64,80 z doprowadzeniem do domu i lekko opóźnionym zwrotem ze względu na brak łączności samochodu (telefon na infolinię) +10/12 minut spaceru z najbliższej strefy w Modlinie.

W razie awarii taxi było w odwodzie ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1229 PostWysłany: 20 Sie 2020 23:25 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 191
Mam pytanie. Rozważam kupno biletu autobusowego z lotniska do stacji kolejowej Modlin. Dalej Intercity do mojego miasta. Robiąc próbny zakup tego biletu przez stronę internetową KM, trzeba wpisać dane osoby i dokumentu. Kupując taki bilet w automacie na lotnisku tez trzeba wklepywać te dane? Jakoś nie widzi mi się stanie przed biletomatem i skrupulatne klikanie na monitorze i wpisywanie tych danych danych. To zabiera czas, a jak wiadomo, czas po przylocie jest cenny... Nie da się kupić tego biletu bez danych osobowych? Czy ktoś miał doświadczenia w tym temacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1230 PostWysłany: 20 Sie 2020 23:48 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
W automacie nie trzeba wklepywać, a jeśli chcesz oszczędzić czas to możesz kupić bilet przez SkyCash.
Góra
 Profil Relacje PM off
incognita uważa post za pomocny.
 
      
#1231 PostWysłany: 22 Sie 2020 12:51 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Mam pytanie: ok. godz. 20 ląduję , pociąg do domu o 21.30 z Centralnego. Nie ma Modlinbusa, pociąg z Modlina nie da rady godzinowo. Jak się dostac do W-wy? Wynajem auta odpada. Na stronie FR jest wzmianka o transferze. Nigdy nie korzystałam. Nie ma tam godzin odjazdu. Czy to jest zgrane z godzinami lądowań?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1232 PostWysłany: 22 Sie 2020 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
taxi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1233 PostWysłany: 22 Sie 2020 15:31 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
@ewaolivka ,
dopis - o ile nie bedziesz odbierac bagażu nadawanego
taxi - do dworca w Modlinie
żeby złapać pociąg o 20:18
( start najpóźniej ok 20:08 przy dobrych wiatrach, bo nie jedzie dużo krócej niż bus wahadłowy,
parę lat temu cena ok. 30 zł )

- ew. ciut później do dw. Nowy Dwór Maz. na TLK Delfin o 20:32 do końca sierpnia :idea:
( jeśli nie będzie opóźniony z Łeby
taxi 20:15 , 15 min jazdy w-g google, ok 50 zł? )
Jak się da, to zamiasy taxi - uber itp.
Panek Car Sharing (jw mashacra) odpada?
Z tym że 30 sierpnia zmienia się rozkład ...
Teoretycznie* , dla zdesperowanych ... z Legionowa (ale taxi ~ 30 min ) jest o 20.45 SKW S9 do Warszawy Gdańskiej, potem , *o ile to dzień roboczy, Metro do Centrum
i bieg na Dw. Centralny ,
ale takie sztukowanie to szuka dla sztuki już tylko chyba :roll: :?:

To wszystko jesli samolot nie wyląduje wcześniej ,
na tyle by złapać bus KMaz. o 19:58 oczywiście.


Z transferu plusairportline.com też nie korzystałem,
ale widzę że rezerwują 1 godzinę na przejazd do Pałacu Kultury, więc też zostaje mały margines, jesli odjazd pociągu będzie o czasie,
- może napisz do nich email żeby sprawdzić kiedy jest możliwy wyjazd i dojazd.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ewaolivka uważa post za pomocny.
 
      
#1234 PostWysłany: 23 Sie 2020 04:48 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
@ewaolivka Jedyna rozsadna opcja przy tych ramach czasowych jest taka, ze jak sie tylko dzis obudzisz, to korzystajac z niedzieli koniecznie idz do kosciola i pomodl sie porządnie, zeby zdazyc po przylocie na busa KM z lotniska na stacje - godz 19:58 ' wtedy masz cale 10min na przesiadke w pociag KM 20:18 i na Centrale docierasz o 21, dzieki czemu masz 30min na uzupelnienie prowiantu na dalsza droge :)
A tak powaznie - w piatek przylecialem do Modlina 30min przed czasem, dzieki czemu udalo mi sie zlapac przeszlo godzine wczesniejszy, niz poeinienem pociag do Warszawy Gdanskiej :)
Duzo zalezy skad lecisz i jakie bedzie oblozenie twojego lotu (ja z Dublina mialem +/- 30%, wiec boarding i start odbyly sie bez opoznien:), ale jak np lecisz z jakiegos turystycznego kierunku i oblozenie jest np 80%, albo na krotkiej trasie, na ktorej nie ma szans sporo wczesniej doleciec, to nawet dzisiejsza modlitwa moze nie pomoc :(
W tym Twoim challengu moga liczyc sie doslownie minuty, o ile nie sekundy - bagaz tylko podreczny...? Nawet miejsce w samolocie i ilosc przylotow w danym czasie, bo to wplynie na Twoje miejsce startowe do odprawy paszportowej :)
Nie zakladam, zebys z Centralnego miala pociag np do Olsztyna, czy Malborka, ktory jedzie "gdanska magistrala", mijajac po trasie m.in Modlin :),, bo w tej sytuacji latwiej byloby zlapac go np w Dzialdowie :)
Juz Ci kibicuje - to bedzie emocjonujacy wyscig - napisz jak sie skonczyl.
Powodzenia
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ewaolivka uważa post za pomocny.
 
      
#1235 PostWysłany: 23 Sie 2020 07:38 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Dzięki, chłopaki :) . Ale; lot z Porto, raczej samolot pełen +bagaż rejestrowany. Musiałby cudem przylecieć wczesniej.
Dowiem się na czacie (lub nawet na infolinii) jak działa ten transfer Ryana. A jadę w kierunku Poznania.
Napiszę jak się to wszystko udało. O ile w ogóle polecę. To byłaby moja pierwsza, nieodwołana podróż od pół roku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1236 PostWysłany: 23 Sie 2020 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Polecam Pana Andrzeja - za 50 zł odbierze oraz dowiezie pod wskazany adres :)

manyaky napisał(a):
Wspomniany Pan Andrzej w sierpniu brał 50zł, w październiku 60zł, w listopadzie 70zł.


Image
517554205
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1237 PostWysłany: 02 Wrz 2020 15:40 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Zgodnie z obietnicą wiadomość
Nie ma raczej co liczyć na transfer Ryanaira :(
przy dojeździe z WMI ok.godz. 20.żeby zdążyć na Centralny na godz. 21.30.

Pytałam pani w informacji na lotnisku, jak to wyglada w praktyce. Otóż pasażerowie nie mają pojęcia co za pojazd i gdzie ma czekać :( . I raczej często go nie ma, więc ona nie poleca.
Nie dzwoniłam na infolinię linii ani nie miałam czasu na czat.
Tym razem miałam podwózkę znajomego.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#1238 PostWysłany: 02 Paź 2020 21:49 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Marco Manno napisał(a):
Polecam Pana Andrzeja - za 50 zł odbierze oraz dowiezie pod wskazany adres :)
Image
517554205

Z czystym sumieniem polecam Pana Andrzeja. Dziś korzystając z jego usługi jechałem z parkingu pod Modlinem na Okęcie. Wszystko super.
Zalety:
- punktualnie,
- dobry kontakt telefoniczny,
- bardzo miły Pan,
- wysoki komfort jazdy (dziś jechaliśmy luksusową limuzyną, prawie nową),
- bardzo dobra cena (Modlin - Okęcie - 60 PLN).
Minusy:
- nie dostrzegłem.
Warto go polecać i z jego usług korzystać.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1239 PostWysłany: 01 Lis 2020 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
@Piatek na upartego możesz "porzucić" auto przy ogródkach działkowych, ok 1,5 km od terminala.
https://goo.gl/maps/2qqnrqoyQ7Qbtder6
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Piatek lubi ten post.
Piatek uważa post za pomocny.
 
      
#1240 PostWysłany: 01 Lis 2020 20:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 929
złoty
Pytanie jeszcze jak z bezpieczeństwem w tamtym miejscu - nie chciałbym, żeby cokolwiek z autem się stało, chociaż przy listopadzie mao osób na działkę jeździ więc chyba nikomu nie powinno przeszkadzać jak sobie tam postoi 5dni? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1380 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 69  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group