Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Reklamującym się dziękujemy "za udział w programie". Na forum obwiązuje zakaz działalności reklamowej. Wyślijcie na adres redakcji informacje:

www parkingu
dokładna lokalizacja GPS
liczba kilometrów drogą Wasz parking - lotnisko
częstotliwość kursowania parking-lotnisko
koszt dzień
koszt dwa dni
koszt 3 dni
koszt tydzień
ewentualne zniżki na hasło Fly4free

Założymy nowy temat "informacja o parkingach przy Modlinie". Ten wątek dedykujemy opiniom pasażerów, którzy byli i korzystali.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 30 Kwi 2015 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2519
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Witam
W drugiej połowie maja lecę pierwszy raz z Modlina. Proszę o polecenie dobrego parkingu (nie za drogi, aby mi auta nie obili w miarę możliwości) - na który trafię jadąc z południa kraju. Może macie jakieś sprawdzone (parking z podwiezieniem pod terminal oczywiście).
Z góry dzięki za pomoc :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn 30 Kwi 2015 23:51, edytowano w sumie 2 razy
Przenoszę do istniejącego już wątku, gdzie masz trochę info a jeśli potrzebujesz większe szanse na odpowiedź(i)
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
katka256 uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 30 Kwi 2015 23:51 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Pod poniższym linkiem masz stronkę, która jest pośrednikiem parkingów w Modlinie (i nie tylko).
Najciekawsze jest to, że robiąc rezerwację przez tę stronę zapłacisz taniej niż bezpośrednio na stronie konkretnego parkingu. Osobiście zawsze parkuje na najtańszym Lider Parking do którego jest bardzo łatwo trafić, jest 1,5km od lotniska i oczywiście transfer z/na lotnisko jest w cenie.

http://www.parkvia.com/pl-PL/parking-lo ... oCwLzw_wcB
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 01 Maj 2015 00:24 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
Również polecam Lider Parking, b. blisko, dobrze zorganizowane dowozy na/z lotniska. Korzystałam 2 razy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 08 Maj 2015 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Niestety ceny na parkingach w Modlinie pooooszły w górę. Za jedniodniówkę (10 -11 h) najtaniej wołano 25 zł. Niektóre opcje były droższe od parkingu na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 10 Maj 2015 20:57 

Rejestracja: 10 Maj 2015
Posty: 2
Ja opiszę moją przygodę z Lider Parking Modlin. Całą rezerwacja przebiegłą bezproblemowo. Otrzymałem powiadomienia mailowo i na telefon. I to mi się bardzo podobało. Dostałem również przypomnienia i maila po zakończeniu parkowania.

Przejazd na lotnisko przebiegł spokojnie jednak, obsługa mając do dyspozycji 2 pojazdy jeden nowy a drugi w bardzo słabym stanie (wręcz wątpliwy stan techniczny w tym pordzewiały zepsute tylne drzwi dla pasażerów ślady po wymontowanym rzędzie siedzeń*) zapakowała nas właśnie do tego starszego i zakładam że ten pojazd jest częściej wybierany. Tu dwie osoby stały podczas transportu na lotnisko i średnio mogły się czegoś złapać.

W drodze powrotnej zadzwoniłem do obsługi parkingu i poinformowałem kiedy będę na lotnisku. I tu było jeszcze gorzej. Zapewne panowie kompletnie nie byli przygotowani na transport większej ilości osób. Czekałem wraz z żoną i teściową na wyznaczonym miejscu, nie widząc jednak transportu, postanowiłem zadzwonić aby upewnić się czy czekamy w dobrym miejscu. Wówczas dowiedziałem się że kierowca już odjechał bo samochód był zapełniony i za kilka minut powinien pojawić się drugi kierowca. Tak też się stało, jednak liczba osób oczekujących przewyższyła już ilość miejsc w samochodzie i wszyscy koniecznie chcieli wejść do pojazdu. Kierowca totalnie tego nie kontrolował i upchnął nas do środka. Gdyby nie fakt że żona miała gorączkę i siedzieliśmy już w głębi pojazdu, nie zdecydował bym się wracać przepełnionym transporterem. Podczas wsiadania ludzie o mało się nie stratowali i posypało się wiele nieprzyjemnych słów. Kierowca jechał jak by wiózł ziemniaki i śpieszył się na spotkanie rangi życia i śmierci. Po dojechaniu na miejsce, zwróciliśmy uwagę obsłudze iż samochód był przepełniony i niedopuszczalnym jest aby na 7 miejsc przewozić 17 osób! Na co w odpowiedzi usłyszeliśmy że "jest 8 miejsc"...
*wracając do wymontowanych siedzeń teraz już wiadomo w jakim celu zostały one wymontowane...

Reasumując:
- przepełnione busy (17 osób na 8 siedzących)
- czas oczekiwania ~20 min
- nieuprzejma obsługa
- brak organizacji (pomimo że obsługa wiedziała ilu osób się spodziewać i o której godzinie)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 18 Maj 2015 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2234
złoty
Czy ktoś wie co stało się z Parking Hotel Modlin (http://on.fb.me/1IGKdOO) ?

Kilka razy zostawiałem u nich auto, wszystko zawsze o czasie, lokalizacja i ceny w porządku.
Telefon nie odpowiada a domena (http://www.parkinghotelmodlin.pl) przekierowuje na Lider Parking.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 19 Maj 2015 07:43 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
Kilka dni temu robiłam u nich rezerwację przez formularz na jutro i działało, dzisiaj chciałam sprawdzić i okazało się, że nie działa. Na forum gazeta.pl znalazłam info, że parkingu już nie ma, a stronę przejął właśnie Lider.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 19 Maj 2015 08:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2234
złoty
W sobotę przejeżdżałem obok i obłożenie było dosyć spore, więc parking na pewno funkcjonuje.
Kasia111 - może masz do nich numer telefonu inny niż 500-740-404 ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 19 Maj 2015 12:45 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
Nie mam. Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to zadzwonić do tej restauracji, może coś wiedzą. A o której przejeżdżałeś w sobotę? Bo może była jakaś impreza i samochody należały do gości restauracji.

Edit: dodzwoniłam się na nr 500 74 04 04. Zgłosił się Lider Parking. Pan mnie poinformował, że teraz to jest Lider Parking Niebieski.
Góra
 Profil Relacje PM off
Hose uważa post za pomocny.
 
      
#70 PostWysłany: 19 Maj 2015 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2234
złoty
Przejeżdżałem około 20, parking "lotniskowy" jest kilkadziesiąt metrów dalej niż "regularny" i był tam spory ruch.
Sprawa się wyjaśniła, ale Lider cenami nie zachęca, szczególnie przy krótkich postojach. Zarezerwowałem już inny parking.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zulu lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 20 Maj 2015 10:11 

Rejestracja: 07 Lip 2013
Posty: 5
Witam!

Czy ktoś się orientuje jak wygląda opcja zostawienia samochodu na głównym parkingu lotniska w Modlinie (PA1) na okres długoterminowy (3 dni)?
Na stronie lotniska jest podany cennik ale nie ma możliwości rezerwacji, gdyż jak podają "ze względu na wysoki stopień zajętości miejsc i brak gwarancji wolnych miejsc".

Czy można tam zaparkować w dowolnym miejscu tak jakbym parkował krótkoterminowo i na koniec po prostu opłacić te 3 dni w automacie?

Zależy mi na pozostawieniu samochodu właśnie tam (nawet pomimo wyższego kosztu), gdyż podróżuje z kilkumiesięcznym dzieckiem i nie chcę się wozić busikami z innych parkingów (nie wiem nawet czy mają foteliki).

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 20 Maj 2015 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Tak jak piszesz...stajesz gdzie jest miejsce i tyle, tam nie ma stref...za 3 dni opłacasz, wyjeżdżasz i już...
A rezerwacji nie robią bo pewnie jest za duża rotacja..ale wolne miejsce znajdzie się na pewno
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
gordonek uważa post za pomocny.
 
      
#73 PostWysłany: 14 Wrz 2015 16:51 

Rejestracja: 18 Sie 2012
Posty: 468
Loty: 30
Kilometry: 33 014
Czy ktoś z Was parkował motocykl w okolicach lotniska w Modlinie? Najlepiej bezpłatnie i w bezpiecznym miejscu. :) No i im bliżej terminala, tym lepiej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 15 Gru 2015 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 987
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
Witam. Czy ktoś korzystał z parkingu Modlin P38 ? Po mapie w goglach widać że działa chyba od 2014 roku. Pytam bo Groupon oferuje fajne ceny szczególnie na 21 dni. ;)
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 08 Sty 2016 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
A może ma ktoś jakieś zdanie o http://www.automix-parking.pl/cennik/ ? tańszego nie znalazłam, przynajmniej po krótkim rzuceniu okiem na oferty.
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 09 Sty 2016 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 987
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
7 dni 30 zł, 14 dni 45 zł zobacz pod tym linkiem https://www.groupon.pl/deals/parking-lo ... odlin-p-38
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna lubi ten post.
Ancyna uważa post za pomocny.
 
      
#77 PostWysłany: 03 Lut 2016 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 987
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
Odpowiem sobie sam bo skorzystałem z P38 (Realizacja Groupona). Do parkingu nie mam zastrzeżeń , z jednym wyjątkiem - brak podłoża typu kostka, beton lub innego utwardzonego. Jest jakiś nierówny ubity szuter. Poza tym OK. Może ktoś powie , że się czepiam, ale to jest tylko moja opinia.
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 08 Lut 2016 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Też skorzystałam z P38 poprzez Groupon. Czy na innych parkingach też jest tylko jeden pracownik? Bo tu tak, chyba że akurat tak trafiłam. Gdy odwozi jakąś grupę na lotnisko auta stoją bez nadzoru. Ale sam transport bez zastrzeżeń, auto także szczęśliwie odebrane, więc w sumie ok...
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 08 Lut 2016 01:22 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
niebieski
Na parkingu pod wiatrakiem byl 1 gosc od nadzoru, a drugi pracownik byl kierowca busa. Tak bylo w sierpniu 2015 jak korzystalem z tego parkingu.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna lubi ten post.
Ancyna uważa post za pomocny.
 
      
#80 PostWysłany: 08 Lut 2016 10:23 

Rejestracja: 17 Sie 2015
Posty: 305
Loty: 139
Kilometry: 280 764
niebieski
Z czystym sumieniem mogę polecić http://www.parkujilec.pl( @parkujilec ) , parking na 3 dni wyniósł całe 21 zł ( z kodem dostępnym na forum,działa do końca lutego).
Obsługa bardzo miła, transfer Lotnisko-Parking i Parking-Lotnisko sprawny i szybki (jakieś 4-6 minut po telefonie). Duży plus za sms przed przyjazdem z adresem , oraz przed przylotem z numerem kontaktowym.
Auto bez uszkodzeń z katalizatorem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group