Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Reklamującym się dziękujemy "za udział w programie". Na forum obwiązuje zakaz działalności reklamowej. Wyślijcie na adres redakcji informacje:

www parkingu
dokładna lokalizacja GPS
liczba kilometrów drogą Wasz parking - lotnisko
częstotliwość kursowania parking-lotnisko
koszt dzień
koszt dwa dni
koszt 3 dni
koszt tydzień
ewentualne zniżki na hasło Fly4free

Założymy nowy temat "informacja o parkingach przy Modlinie". Ten wątek dedykujemy opiniom pasażerów, którzy byli i korzystali.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 16 Paź 2012 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
mieciu, też korzystałem 2x z Euro Park. w sumie mogę naprawdę polecić. obsługa sprawna miła i blisko. lecz na sam koniec zaliczyli wpadkę. odebraliśmy samochód, stoimy jeszcze na parkingu, no i miły pan pociągnął po tym żwirze. Niestety, na samochody spadł deszcz kamieni. Niestety nie jestem w stanie ocenić czy był to przypadek. Byliśmy z pięknymi kobietami - może chciał się popisać :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 16 Paź 2012 10:26 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
http://airport-modlin.com/

Zostawialiśmy wózek na polance u w/w panów dwa razy. Siatką otoczone, szału ni ma, czerwonych dywanów tym bardziej, ale nam nie przeszkadzało (piszę, gdyż wyżej wyczytałem o takich cudach). Samochod też się nie skarżył. Po przyjeździe odwieziono nas na lotnisko, co zajęło mniej niz 5 minut, po przylocie zadzwoniliśmy pod wskazany numer i po mniej niż 5 minutach pan przyjechał po nas na lotnisko. Na hasło fly4free uzyskaliśmy zniżkę 5 peelen, więc za dobę zapłaciliśmy 22 pln. Myślę że kolejnym razem tez wybierzemy tę polankę :) No chyba że będą gdzies ceny 5 zł :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 17 Paź 2012 02:13 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 2
adriano84 napisał(a):
mieciu, też korzystałem 2x z Euro Park. w sumie mogę naprawdę polecić. obsługa sprawna miła i blisko. lecz na sam koniec zaliczyli wpadkę. odebraliśmy samochód, stoimy jeszcze na parkingu, no i miły pan pociągnął po tym żwirze. Niestety, na samochody spadł deszcz kamieni. Niestety nie jestem w stanie ocenić czy był to przypadek. Byliśmy z pięknymi kobietami - może chciał się popisać :D


Proszę sobie wyobrazić co się tam dzieje jak nie widzimy "obsługi" Proszę dokładnie oglądać auta po odebraniu z takiego parkingu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 24 Paź 2012 08:19 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
ja polecam http://www.parking-lotniskomodlin.pl
Wczoraj przez cały dzień miałem okazje trzymać u Nich samochód i wszystko ok :)
Obecnie mają promocję i każda doba to koszt tylko 10 zł !!! Oczywiscie z dowozem i odbiorem z lotniska , a są w odległości 2,5 km od lotniska
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Paź 2012 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
[Parking ALCATRAZ http://www.parking-lotniskomodlin.pl/ )]
A my mieliśmy przyjemność skorzystać w weekend i możemy śmiało polecić. Zwłaszcza za dyszkę za dzień :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 28 Paź 2012 00:14 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
Maris83 napisał(a):
A ja proponuję zostawić auto zwyczajnie w Warszawie albo Modlinie na jakimś osiedlu i już. Za parking nie płacimy NIC -> dwa razy coś takiego praktykowałem i niepotrzebnie nie wydałem gotówki. Proponuje to każdemu, po co płacić za coś, co jest zbędne. Jak auto stoi przed naszym lokum, czy kilkaset kilometrów dalej przed domem/blokiem znajomych - jakoś nic się nie dzieje, tak samo zostawiając tak auto na lot nic mu nie będzie (jak i innym autom, które sobie tam stoją) :) A oszczędność jest.

A jak ktoś nie ma co z forsą robić mimo wszystko, to niech pisze na PW - podam nr. konta :)

tylko ze mieszkancy juz powoli sie denerwuja na takie wyczyny i prosze bardzo starego trupa mozna zostawic w innym wypadku szkoda lakieru. Na 1 noc ok ale 3-4 juz za duze ryzyko. Mieszkancy tez chca gdzies parkowac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 28 Paź 2012 12:44 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
Maris83 napisał(a):
A ja proponuję zostawić auto zwyczajnie w Warszawie albo Modlinie na jakimś osiedlu i już. Za parking nie płacimy NIC -> dwa razy coś takiego praktykowałem i niepotrzebnie nie wydałem gotówki. Proponuje to każdemu, po co płacić za coś, co jest zbędne. Jak auto stoi przed naszym lokum, czy kilkaset kilometrów dalej przed domem/blokiem znajomych - jakoś nic się nie dzieje, tak samo zostawiając tak auto na lot nic mu nie będzie (jak i innym autom, które sobie tam stoją) :) A oszczędność jest.



Tyle że czasem parkowanie blisko lotnisko się przydaje i nie jest zbędnym wydatkiem. My np. lądujemy w Modlinie w niedzielę ok. godz. 19 i musimy się dostać do Wołomina. Transportem publicznym to będzie na pewno ponad 3 godziny. Samochodem znacznie szybciej i wygodniej. Nie zawsze najważniejsza jest oszczędność pieniędzy, w końcu czas to też pieniądz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 30 Paź 2012 09:20 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 28
[Parking ALCATRAZ http://www.parking-lotniskomodlin.pl/ )]
Również korzystałem i gorąco polecam - SUPER obsługa, wszystko szybko i sprawnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 03 Lis 2012 00:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
Maris83 napisał(a):
A jak ktoś nie ma co z forsą robić mimo wszystko, to niech pisze na PW - podam nr. konta :)

Dałeś się już poznać jako materialista, co woli zyskać aniżeli nie przepłacić :)

zoska999 napisał(a):
korzystałam już dwukrotnie z parkingu OL-PARK www.parkowanieilatanie.pl. mogę szczerze polecić- auto całe a to najważniejsze. do lotniska bardzo blisko( ok. 2 min jazdy). obsługa super miła. na hasło fly for free dzień gratis.
POLECAM


Widać od razu że ktoś tu robi sobie reklamę, ale z ciekawości zapytam: z Modlina są dogodne jednodniówki do Liverpoolu i Skavsty. Rozumiem że na polecanym parkingu moje auto będzie stay4free?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 05 Lis 2012 01:33 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 208
niebieski
A ja polecam OL-PARK. Dzisiaj wróciłem z Budapesztu. Miło, tanio i parking bezpośrednio przy S7, więc nie trzeba szukać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 05 Lis 2012 09:44 

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 28
To jak ? polecacie zostawianie auta pod jakimś blokiem czy to zbyt ryzykowne ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 05 Lis 2012 10:08 

Rejestracja: 13 Wrz 2011
Posty: 51
falkory napisał(a):
To jak ? polecacie zostawianie auta pod jakimś blokiem czy to zbyt ryzykowne ?

Ja swój zostawiam, tyle że mój to taki złomek na którego mało kto się połasi. Średnio na 3-4 dni, ostatnio w Polsce, wcześniej na Litwie. Za każdym razem po powrocie stał tam gdzie zostawiłem, powietrze w kołach było, szyby całe, radia i tak nie mam:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 12 Lis 2012 01:20 

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 5
Skorzystałem z [url]parkowanieilatanie.pl[/url] i mogę polecić.

Zostawiłem auto na ok. 50h, a policzone było za 2 dni. Do tego szybki i sprawny transfer.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 12 Lis 2012 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
Czy ktoś wie, gdzie można znaleźć cennik głównego parkingu przy lotnisku w Modlinie? Po ostatniej aktualizacji strony lotniska cennik gdzieś znikł i nie mogę go znaleźć (a interesuje mnie koszt parkowania przez 4 dni).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 12 Lis 2012 16:37 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
Koszt za 4 dni to 95 PLN, ale tam się dziwne rzeczy dzieją i ciężko tyle zapłacić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 19 Lis 2012 02:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 369
Loty: 59
Kilometry: 74 028
niebieski
yarciak napisał(a):
A ja polecam OL-PARK. Dzisiaj wróciłem z Budapesztu. Miło, tanio i parking bezpośrednio przy S7, więc nie trzeba szukać.


Potwierdzam! Leciałem 2x w listopadzie i jeszcze 2 wyloty przede mną - za każdym razem ten parking. Tuż przy Statoilu. Ceny negocjowalne - 24h (+/- parę h) - 20 zł. 3 dni 50 zł. Uczynni i mili właściele, na busik nie czekałem dłużej jak 5 minut :) bo i taka odległość od parkingu do Aeroportu. Dla ułatwienia mapki z google maps.

Druga to zbliżenie - parking jest tuż za Statoilem .
Pierwsza to obraz całości :) i widać odległość do lotniska (gdy robiono zdjęcia SAT jeszcze go nie było).

Załączniki:
ScreenShot003.jpg
ScreenShot003.jpg [ 102.76 KiB | Obejrzany 3112 razy ]
ScreenShot004.jpg
ScreenShot004.jpg [ 90.96 KiB | Obejrzany 3112 razy ]
_________________
Image

Wish to be on the road again ... next step is ...
don't know yet :)
________________________________________________________

Wybierasz się do Warszawy i potrzebujesz pomocy? Wal śmiało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 24 Lis 2012 14:12 

Rejestracja: 24 Lis 2012
Posty: 1
Witam wszystkich.
Postanowiłem napisać bo sam szukałem ostatnio taniego sposobu na parkowanie. Leciałem kiedyś do Rzymu i na prywatnym parkingu blisko lotniska zostawiłem za 85 zł/tydzień (więcej niż bilet na samolot). Jak ostatnio leciałem do Londynu miałem ograniczony budżet i postanowiłem zaoszczędzić - znajomy powiedział mi, że niedaleko Lotniska jest osiedle i można spróbować zaparkować pod blokiem /sklepem. Jedyny minus - trzeba dojść ok 1,5 km na piechotę. Jak wróciłem po 4 dniach wszystko było ok. Myślę natomiast, że jest to opcja dla ludzi którzy nie mają w miarę nowego samochodu oraz nr rej wskazujących na odległe miejscowości. Jeżeli się nie da zawsze można podjechać na płatny parking.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 24 Lis 2012 17:12 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
Polecam jak poprzednicy OL-Park

http://parking-modlin-lotnisko.com/

Stałem 52h, policzone jak za 2 dni - 35zł.

Transfer bardzo szybki, miła obsługa i jeszcze w gratisie zapach do samochodu dają :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 24 Lis 2012 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2012
Posty: 149
To i ja napiszę, korzystałem dwukrotnie, raz z:

http://parking-modlin.net/ bardzo blisko lotniska, transfer dosłownie 2-3 minuty,

oraz z promocji 10 zł/dzień

http://www.parking-lotniskomodlin.pl/

trochę dalej ale również mogę polecić.

Generalnie wszystko ok, w tym drugim przypadku wcześniejszy ich adres Mieszka I nr 1 sprawił trochę problemów z dotarciem - navi doprowadziła mnie do Bramy Ostrołęckiej, tyle tylko, że ten parking był po drugiej stronie tejże bramy i musiałem objeżdżać ale w końcu się udało. Teraz mają też 2 lokalizację.

Btw orientuje się ktoś czy ten most na DK85w Kazuniu jest już otwarty (remont skończony) coby nie jechać "siódemką"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 15 Paź 2013 22:16 

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 7
My korzystaliśmy z http://solidparking.pl/ cały czas działa upust 10% dla użytkowników fly4free.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group