Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Reklamującym się dziękujemy "za udział w programie". Na forum obwiązuje zakaz działalności reklamowej. Wyślijcie na adres redakcji informacje:

www parkingu
dokładna lokalizacja GPS
liczba kilometrów drogą Wasz parking - lotnisko
częstotliwość kursowania parking-lotnisko
koszt dzień
koszt dwa dni
koszt 3 dni
koszt tydzień
ewentualne zniżki na hasło Fly4free

Założymy nowy temat "informacja o parkingach przy Modlinie". Ten wątek dedykujemy opiniom pasażerów, którzy byli i korzystali.

[ 278 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 30 Mar 2018 19:47 

Zbanowany
Co niektóre parkingi chyba znalazły sposób by obejść opłatę ja ostatnio korzystałem z xxx i za 4 dni zapłaciłem 30 zeta . Na pytanie co z opłatą wjazdową na na lotnisko pani się tylko uśmiechnęła i powiedziała bym nie doszukiwał się drugiego dna. Cała ta opłata jest w ogóle chora bo nie uderzyli tak w parkingi jak w ich klientów i weź tu człowieku żyj :? :?

Ostatnio edytowany przez Washington, 03 Kwi 2018 19:29, edytowano w sumie 1 raz
usunięto nazwę reklamowaną
 Relacje PM off  

#162 PostWysłany: 30 Mar 2018 20:12 
Awatar użytkownika

złoty
Trochę trąci kryptoreklamą, ale dobrze wiedzieć, że coś się w temacie ruszyło.
Ciekawe tylko czy się dogadali z lotniskiem, wożą klientów prywatnymi autami czy nakupowali szrotów specjalnie do tego ;)

#163 PostWysłany: 30 Mar 2018 20:26 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 380
Kilometry: 635 209
dla mnie też trąci, zwłaszcza że autor dokonał dzisiaj rejestracji i od razu taki wpis, a o tym parkingu pierwszy raz słyszę. Coś całkiem nowego?

#164 PostWysłany: 30 Mar 2018 23:08 

niebieski
Może odwożą klientów ich samochodami albo zmieniają za każdym razem tablice? :D
 Relacje PM off  

#165 PostWysłany: 31 Mar 2018 09:18 
Awatar użytkownika

złoty
@Kashpir Domena zarejestrowana 2 tygodnie temu :)

@yarciak Nie ma szans na podmianę tablic, zaraz "życzliwi" koledzy z innych parkingów poinformowaliby mundurowych.

Ostatnio edytowany przez Washington, 03 Kwi 2018 19:30, edytowano w sumie 1 raz
usunięto nazwę reklamowaną
 Relacje PM off  

#166 PostWysłany: 25 Kwi 2018 02:36 
Awatar użytkownika

niebieski
Uważam, że należy zbojkotować naszych Januszy Biznesu - właścicieli prywatnych parkingów, którzy nagle zaczęli doliczać ludziom +50 zł za parking (często bez powiadomienia po wykonanej rezerwacji bez tej dopłaty).
Po analizie mi, jak zapewne wielu innym, wyszło, że za tę samą cenę lub nawet taniej, wezmę "oficjalny" parking lotniskowy.

Nie rozumiem jednego.

Dlaczego prywatni właściciele parkingów nie oferują budżetowego rozwiązania w postaci dowożenia pasażerów z parkingu do ronda przed terminalem? Można tam wypuszczać pasażerów na nieużywanym przystanku (można też bardzo tanio uiszczać symboliczne opłaty zarządcy za korzystanie z przystanku) - myślę, że dla oszczędzenia 50 zł wielu budżetowych klientów zdecydowałoby się przejść te 100-200 metrów przez parking lotniska, bez wjeżdżania na jego teren. Podobnie z drogą powrotną.

A nawet jeśli to byłoby z jakichś powodów niemozliwe to nadal pobieranie 2x25 zł od osoby za wjazd jest nieuczciwe - bo zwykle wwozi się więcej niż jednego pasażera na lotnisko a opłata jest za wjazd całego pojazdu, a nie od osoby.
 Relacje PM off  

#167 PostWysłany: 25 Kwi 2018 14:14 

srebrny
Rozumiem ze P7 juz sie nie da rezerwowac online ?
 Relacje PM off  

#168 PostWysłany: 25 Kwi 2018 14:36 
Moderator forum
Awatar użytkownika

@mateusz323 rozumiem, że chodzi o oficjalny lotniskowy PA7 (choć nawet na ich stronie zwany czasami P7)? W marcu robiłem rezerwację na kwiecień, ale teraz rzeczywiście wygląda na to, że strona do rezerwacji internetowych zniknęła. :?
@rdw na tym nieużywanym przystanku jest zakaz zatrzymywania się. A co do biznesu, jaki obecnie robią parkingi, to też wyraziłem swoją opinię i zgrubne wyliczenia na poprzednich stronach wątku - dla właścicieli parkingów to czysty zysk za nic i nikomu oprócz pasażerów nie zależy na szybkim dojściu do porozumienia w sprawie opłat za wjazdy... :evil:

#169 PostWysłany: 25 Kwi 2018 15:41 
Awatar użytkownika

niebieski
Jako, że auto mam ubezpieczone, poważnie zastanawiam się nad zostawieniem go na jakimś ogólnodostępnym miejscu posotojowym w mieście (1,5-2km od terminala). Stać mnie na parking i nie jeżdżę 20-letnim złomem, ale drażni mnie próba robienia w balona klientów. Może więc lepiej dać zarobić oficjalnemu parkingowi niż pazernym prywaciarzom?
 Relacje PM off  

#170 PostWysłany: 27 Kwi 2018 06:46 

srebrny
Kashpir napisał(a):
@mateusz323 rozumiem, że chodzi o oficjalny lotniskowy PA7 (choć nawet na ich stronie zwany czasami P7)? W marcu robiłem rezerwację na kwiecień, ale teraz rzeczywiście wygląda na to, że strona do rezerwacji internetowych zniknęła. :?
@rdw na tym nieużywanym przystanku jest zakaz zatrzymywania się. A co do biznesu, jaki obecnie robią parkingi, to też wyraziłem swoją opinię i zgrubne wyliczenia na poprzednich stronach wątku - dla właścicieli parkingów to czysty zysk za nic i nikomu oprócz pasażerów nie zależy na szybkim dojściu do porozumienia w sprawie opłat za wjazdy... :evil:

Mogę potwierdzić ze wyłączyli niestety rezerwacje
 Relacje PM off  

#171 PostWysłany: 21 Cze 2018 18:01 
Awatar użytkownika

Na początku lipca (dokładnie 8.07) będę zostawiać auto na 6 dni. Poleci mi ktoś parkingi, które warto brać pod uwagę? Chodzi mi o to, by uniknąć opłaty za wjazd na lotnisko i wszystkich innych "kruczków".

Znalazłam parking Modlin62 w Stanisławowie - cena 40 zł za 6 dni wygląda bardzo zachęcająco ale też trochę podejrzanie (inne od 60zł w górę).
Do wyboru jeszcze P7, ParkujiJedź, FortParking, Green Parking albo Alcatraz.
 Relacje PM off  

#172 PostWysłany: 22 Cze 2018 00:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Większość parkingów opłatę za wjazd na lotnisko ujęła od razu w cenniku. Jeśli chcesz jej uniknąć, to oficjalny parking lotniskowy P7 (długoterminowy) - za 6 dni zapłacisz 60zł.

#173 PostWysłany: 23 Cze 2018 23:27 

dla mnie PA7 jest bardzo wygodny i tani. nie mam potrzeby szukania innego, sprawdziłem kiedyś inne to były droższe wiec jaki sens.
 Relacje PM off  

#174 PostWysłany: 11 Lip 2018 13:37 

-- 11 Lip 2018 13:35 --

Miałem taką samą sytuację z tym parkingiem. Po przyjeździe na parking zażądali dopłaty 25 zł. mimo, że z góry zapłaciłem przy rezerwacji biletu na samolot.
Powiedziano albo płace albo nie parkuje. Samolot za chwilę, żona z dzieckiem czekają więc nie miałem jak się kłócić.
Po powrocie próbowałem odzyskać kasę to mi powiedziano, że dla 25 zł nie będzie mi się opłacało wynajmować adwokata + uśmiech panów z recepcji.

Sprawy nie zostawiłem. Wysłałem pisma do tej firmy ale brak odpowiedzi lub adresat się wyprowadził.

Skierowałem sprawę do Pani Rzecznik Konsumentów w Grodzisku Mazowiecki (tam mieszkam): http://www.bip.powiat-grodziski.pl/inde ... kaz&id=142
Powiatowy Rzecznik Konsumentów
ul. Kościuszki 32
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.: (0-22) 724-07-11 lub. 724-05-01 wew. 216

poniedziałki 12:00 - 16:00
środy 8:00 - 11:00
czwartki 13:30 - 16:30

Z rozmowy z Panią Rzecznik wynika, że im więcej osób się do niej zgłosi tym lepiej.
Dlatego proszę, żeby każdy kto może skontaktował się z Panią Rzecznik.

-- 11 Lip 2018 13:37 --

chodzi o LIDER PARKING – Modlin - Żółty
 Relacje PM off  

#175 PostWysłany: 11 Lip 2018 13:43 

Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Jeżeli płaciłeś kartą kredytową za parking, to zrób charge back. Za każdy spór, nieważne od rozstrzygnięcia, sprzedawca płaci dodatkową opłatę. Czasami jest to nawet 40 EUR.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

#176 PostWysłany: 11 Lip 2018 13:53 

Przyjmowali tylko gotówkę.
Albo gotówka albo do widzenia.
Problem z tym, że z tą firma nie ma żadnego kontaktu. Na pisma nie odpowiadają.
Jak Rzecznik Konsumentów nic nie wskóra idę do sadu.
Nie chodzi o kasę ale o zasadę.
 Relacje PM off  

#177 PostWysłany: 11 Lip 2018 13:55 

Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Chodzi mi o płatność główna, za parkowanie, a nie dodatkowe 25.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

#178 PostWysłany: 11 Lip 2018 15:13 
Moderator forum
Awatar użytkownika

@juko8 oczywiście nie usprawiedliwiam parkingu, ale czy przypadkiem nie dokonywałeś tej rezerwacji przed wprowadzeniem dodatkowych opłat za wjazd przez lotnisko w Modlinie? Bodajże miało to miejsce 1 marca. Parkingi zaczęły oczywiście wtedy doliczać dodatkowe opłaty do wszystkich rezerwacji. Ale jeśli parking nie poinformował cię z wyprzedzeniem o dodatkowej opłacie do już opłaconej rezerwacji, to masz prawo walczyć o swoje.

#179 PostWysłany: 12 Lip 2018 08:12 

Masz rację. Korzystałem z parkingu w dniach 29 marca – 5 kwietnia br.
Nie zostałem poinformowany o żadnej zmianie ceny ani o konieczności dopłaty. Dowiedziałem się o tym dopiero gdy przyjechałem na parking.
Nie zmienia to faktu, że gdy już się umówiliśmy (zawarliśmy umowę) na konkretną cenę to firma jednostronnie nie ma po prostu prawa tego zmieniać.
A już na pewno nie w taki sposób jak stawianie klienta pod ściana.
 Relacje PM off  

#180 PostWysłany: 21 Lip 2018 11:38 
Awatar użytkownika

xcalliope napisał(a):
Na początku lipca (dokładnie 8.07) będę zostawiać auto na 6 dni. Poleci mi ktoś parkingi, które warto brać pod uwagę? Chodzi mi o to, by uniknąć opłaty za wjazd na lotnisko i wszystkich innych "kruczków".

Znalazłam parking Modlin62 w Stanisławowie - cena 40 zł za 6 dni wygląda bardzo zachęcająco ale też trochę podejrzanie (inne od 60zł w górę).
Do wyboru jeszcze P7, ParkujiJedź, FortParking, Green Parking albo Alcatraz.

Warto sprawdzić czy przy rezerwacji na stronie wybranego parkingu umieszczona jest informacja o tym, że ceny za rezerwację zawierają w sobie wszystkie opłaty. Jeśli nie mamy pewności skontaktujmy się z wybranym parkingiem i zapytajmy aby uniknąć rozczarowania.

@xcalliope nazywamy się Parkuj i Leć :D :) ;)
 Relacje PM off
rafal100_2004 uważa post za pomocny.

[ 278 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości