Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Reklamującym się dziękujemy "za udział w programie". Na forum obwiązuje zakaz działalności reklamowej. Wyślijcie na adres redakcji informacje:

www parkingu
dokładna lokalizacja GPS
liczba kilometrów drogą Wasz parking - lotnisko
częstotliwość kursowania parking-lotnisko
koszt dzień
koszt dwa dni
koszt 3 dni
koszt tydzień
ewentualne zniżki na hasło Fly4free

Założymy nowy temat "informacja o parkingach przy Modlinie". Ten wątek dedykujemy opiniom pasażerów, którzy byli i korzystali.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 12 Lut 2016 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
My jakiś czas temu lecieliśmy z Modlina do Anglii. Był to nasz pierwszy lot z tych okolic.Parking rezerwowaliśmy na stronie: https://www.startparking.pl/ .Wybieracie tam lotnisko, datę oraz wyskakują Wam oferty. Zapłaciliśmy od razu z góry. Niewiele bo 50 zł za tydzień parkowania samochodu. Potem zawieźli nas busikiem, odebrali. Podobało nam sie to, że nie trzeba było długo czekać , raptem kilka minut.Sam parking był oddalony jakieś 3 minuty jazdy od lotniska tak wiec nie musieliśmy dużo krążyć. Jedyny niewielki problem był z znalezieniem konkretnego miejsca na parkingu bo był dość spory ale pomogła nam obsługa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#82 PostWysłany: 22 Lut 2016 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
marek.lysy napisał(a):
Z czystym sumieniem mogę polecić http://www.parkujilec.pl( @parkujilec ) , parking na 3 dni wyniósł całe 21 zł ( z kodem dostępnym na forum,działa do końca lutego).
Obsługa bardzo miła, transfer Lotnisko-Parking i Parking-Lotnisko sprawny i szybki (jakieś 4-6 minut po telefonie). Duży plus za sms przed przyjazdem z adresem , oraz przed przylotem z numerem kontaktowym.
Auto bez uszkodzeń z katalizatorem :)


A możesz podać gdzie ten kod? " Fly4free"?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 22 Lut 2016 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2013
Posty: 12
marek.lysy napisał(a):
Z czystym sumieniem mogę polecić http://www.parkujilec.pl( @parkujilec ) , parking na 3 dni wyniósł całe 21 zł ( z kodem dostępnym na forum,działa do końca lutego).
Obsługa bardzo miła, transfer Lotnisko-Parking i Parking-Lotnisko sprawny i szybki (jakieś 4-6 minut po telefonie). Duży plus za sms przed przyjazdem z adresem , oraz przed przylotem z numerem kontaktowym.
Auto bez uszkodzeń z katalizatorem :)



Marku zapraszamy ponownie :)

Oczywiście dbamy o katalizatory klientów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 22 Lut 2016 23:55 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 76
Ja też z czystym sumieniem polecam "parkujileć". Samochód stał od poniedziałku do piątku - zapłaciliśmy z "kodem" 27,00 pln. Obsługa bardzo miła i sprawna. Wszystko poszło jak z płatka - przed wylotem i po wylądowaniu. W 100% spełnili nasze oczekiwania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 26 Maj 2016 14:12 

Rejestracja: 26 Maj 2016
Posty: 1
Witam, potrzebuje podpowiedzi, mianowicei jak jest liczony parking przy lotnisku płaci się za dzień czy liczy się doba?? albo inaczej przyjeżdzam 8-06-2016 (godzina 17:00 17:30) wyjazd 19.06.2016 wyjazd 16:00 może 16:30 może ktoś mi podpowiedzieć jak to jest liczone??-
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 11 Cze 2016 08:00 

Rejestracja: 11 Cze 2016
Posty: 1
Jeśli chodzi o P38, to niestety nam paliwo 'wyparowało' i prawdopodobnie coś uszkodzili, bo szybciej ubywa. We wtorek zostawiam auto u mechanika i wtedy się dowiem co konkretnie uszkodzono i ile mnie to będzie kosztować. :( Nie wiem czy to ich sprawka, czy może ktoś inny to zrobił w czasie kiedy nikogo nie było na parkingu, bo faktycznie (jak ktoś już pisał) był tylko jeden pracownik, który nas przyjmował i odwoził. Gdy wracałam, było 2 pracowników w biurze i jeden kierowca, ale widać, że jednak są takie momenty, kiedy parking jest zostawiony bez nadzoru.
Teraz szukam innego parkingu i chyba wybiorę coś bliżej głównej drogi.
Góra
 Profil Relacje PM off
dusiu88 lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 11 Cze 2016 19:56 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
W tym tygodniu parkowałam na Parkingu pod Wiatrakiem i mogę z czystym sumieniem polecić.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 12 Cze 2016 09:29 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Równej korzystałem z Parkingu Pod Wiatrakiem kilkukrotnie. Ceny bardzo w porządku, transfer na lotnisko praktycznie od razu, z powrotem czasem trzeba trochę poczekać. Ale generalnie polecam, zawsze tam stawiam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 12 Cze 2016 10:49 

Rejestracja: 11 Sie 2011
Posty: 32
AniaT80 napisał(a):
Jeśli chodzi o P38, to niestety nam paliwo 'wyparowało' i prawdopodobnie coś uszkodzili, bo szybciej ubywa. We wtorek zostawiam auto u mechanika i wtedy się dowiem co konkretnie uszkodzono i ile mnie to będzie kosztować. :( Nie wiem czy to ich sprawka, czy może ktoś inny to zrobił w czasie kiedy nikogo nie było na parkingu, bo faktycznie (jak ktoś już pisał) był tylko jeden pracownik, który nas przyjmował i odwoził. Gdy wracałam, było 2 pracowników w biurze i jeden kierowca, ale widać, że jednak są takie momenty, kiedy parking jest zostawiony bez nadzoru.
Teraz szukam innego parkingu i chyba wybiorę coś bliżej głównej drogi.


w dniach 08 - 10 kwietnia 2016 zostawiłem samochód na parkingu Lidar Niebieski; nie mam zastrzeżeń do jakości obsługi i ceny parkingu; ale następnego dnia po odebraniu auta (po przenocowaniu go pod blokiem) zorientowałem się, że brakuje ok. 10 litrów paliwa;
machnąłem na to ręką, nie mając pewności czy paliwo "wyparowało" na parkingu, czy w nocy po odebraniu samochodu

relacja AniT80 może wskazywać na to, że coś się jednak dzieje z paliwem albo raczej z autami podczas ich pobytu na strzeżonych parkingach; czy ktoś jeszcze miał podobną przygodę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 06 Lip 2016 18:17 

Rejestracja: 25 Gru 2014
Posty: 91
Loty: 234
Kilometry: 405 739
Trzeba koniecznie rezerwować wcześniej czy bez rezerwacji też się znajdzie miejsce? Widzę, że 50 zł na tydzień to taka standardowa cena. I tak dobrze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 09 Lip 2016 11:53 

Rejestracja: 09 Lip 2016
Posty: 1
Witam na naszym parkingu nie ściągamy paliwa gdyż my nie bierzemy kluczyków klientów.Sprawdzić można na kamerach.Proszę podać pani imię i nazwisko oraz markę auta i numer rejestracyjny a wyjaśnimy tą sytuację.Prosimy o skontaktowanie się z parkingiem a nie rzucanie oszczerstw do internetu.Parking P-38

-- 09 Lip 2016 11:58 --

AniaT80 napisał(a):
Jeśli chodzi o P38, to niestety nam paliwo 'wyparowało' i prawdopodobnie coś uszkodzili, bo szybciej ubywa. We wtorek zostawiam auto u mechanika i wtedy się dowiem co konkretnie uszkodzono i ile mnie to będzie kosztować. :( Nie wiem czy to ich sprawka, czy może ktoś inny to zrobił w czasie kiedy nikogo nie było na parkingu, bo faktycznie (jak ktoś już pisał) był tylko jeden pracownik, który nas przyjmował i odwoził. Gdy wracałam, było 2 pracowników w biurze i jeden kierowca, ale widać, że jednak są takie momenty, kiedy parking jest zostawiony bez nadzoru.
Teraz szukam innego parkingu i chyba wybiorę coś bliżej głównej drogi.


Witam na naszym parkingu nie ściągamy paliwa gdyż my nie bierzemy kluczyków klientów.Sprawdzić można na kamerach.Proszę podać pani imię i nazwisko oraz markę auta i numer rejestracyjny a wyjaśnimy tą sytuację.Prosimy o skontaktowanie się z parkingiem a nie rzucanie oszczerstw do internetu.Parking P-38
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 19 Lip 2016 05:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
Przy stwierdzeniu że na którymś parkingu lotniczym z samochodu zniknęło paliwo OBOWIĄZKOWO WZYWAJCIE POLICJĘ !!!
Pomożecie w ten sposób nie tylko sobie ale również następnym potencjalnym poszkodowanym. Dla mnie to jasne jak słońce i sam bym to zrobił.

Oczywiście o ile te oskarżenia są prawdziwe bo konto AniaT80 ma zero postów, założone tuż przed napisaniem wiadomości...
Policji pewnie też nie wezwała aby sporządzili notatkę / sprawdzili kamery bo jej się nie chciało i wolała pojechać do mechanika :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 25 Lip 2016 15:42 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
Który parking najrozsądniejszy-najbliższy? Znalazłem parę parkingów za 25 zł na dobę (na tyle zostawiam), ale który będzie najlepszy i najbardziej zaufany?
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 26 Sie 2016 10:14 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
A właśnie, miałem napisać

Spoko jest ten Parking Pod Wiatrakiem, jednak powrót był dość ciekawy - kierowca nie widział problemu w 9 osobym vanie jechać w 12 osób... Na szczęście to były tylko te 2 km
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 21 Wrz 2016 08:57 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1852
srebrny
przestrzegam przed ufaniem komentarzom na parkvia.
Jakiś czas temu (ok. 2 msc) napisałem inny niż pozytywny komentarz na temat jednego z parkingów. Następnie dostałem informację, że pojawi się jak zostanie "zweryfikowany", do dziś nie pojawił się na stronie, za to w między czasie same 5 i 4,5 pkt. zostały opublikowane. Wniosek - system komentarzy na parkvia to jedynie niepotrzebna reklama, więc nie sugerujcie się nimi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 24 Paź 2016 12:47 

Rejestracja: 17 Paź 2016
Posty: 4
Na szczęście nigdy mi się nic z samochodem nie stało, zawsze zastawałam go w stanie nienaruszonym. Zostawialiśmy na ponad tydzień tutaj http://www.automix-parking.pl/. Im dłużej się zostawia, tym bardziej się to opłaca tak naprawdę. Na informacje o parkingu trafiliśmy szukając opinii w Internecie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 09 Gru 2016 21:19 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Czy jest aktywny lotniskowy parking średnioterminowy PA3? Bo nie ma widocznego cennika na stronie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 16 Sty 2017 12:58 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 138
Loty: 63
Kilometry: 112 829
Chciałbym z czystym sumieniem polecić parking Parkuj i Leć. Ceny zdecydowanie najbardziej korzystne, szybki dojazd na lotnisko po zostawieniu samochodu. Powrót z lotniska na parking również bardzo szybki, kilka minut od telefonu samochód już był. Obsługa bardzo miła i pomocna.
Polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 16 Sty 2017 17:03 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
ja polecam ten Pod Wiatrakiem. Niedrogo, uprzejma obsługa. Przy zostawieniu samochodu od razu podajemy godzinę o której przylatujemy i pod wylądowaniu bus już czeka, bardzo polecam :)
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 16 Sty 2017 17:23 

Dla tych co niekoniecznie budżetowo (ale cena ok) i podobnie jak ja zwłaszcza zimą oraz latem szukają zadaszonych parkingów jest i taki przy Lotnisku w Modlinie
http://parking-modlin24.pl/
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group