Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Wrz 2023 18:17 

Rejestracja: 18 Wrz 2023
Posty: 2
Witam wszystkich serdecznie.
Mam pytanie do osób znających lotnisko w Tiranie. Mam zaplanowany lot na trasach Kraków-Tirana, Tirana-Bari. Powiedzcie mi jak technicznie wygląda kwestia przesiadki. Czy po przylocie do Tirany muszę wychodzić na zewnątrz terminala przylotów i powtórnie przechodzić przez kontrolę bezpieczeństwa i kontrolę dowodowo-paszportową, czy jest opcja pozostania w strefie odlotów i tam czekania na drugi lot do Bari? Czasu będę miał około 1,5h, więc teoretycznie przy punktualnych lotach, wszystko powinienem ogarnąć, ale nie ukrywam, że byłoby fajnie oszczędzić sobie ponownego przechodzenia przez całą lotniskową procedurę.
Pozdrawiam. Rafał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 18 Wrz 2023 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Musisz przejść kontrolę paszportową + odebrać fizyczną kartę pokładową Wizz na lotnisku przy stanowisku a następnie ponownie kontrola i paszportowy.
Kolejki do stanowiska Wizz są spore gdyż każdy musi odebrać fizyczną kartę.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Wrz 2023 18:34 

Rejestracja: 18 Wrz 2023
Posty: 2
Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. Orientujecie się może jak może wyglądać kwestia kolejek w okresie świątecznym? Lecę 27 grudnia. Zaczynam się obawiać czy te około 1,5h będą wystarczające...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Wrz 2023 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@szamanr

Może być ciężko ale jak to mawiają...kto nie ryzykuje ten...

Ps. Pomogłem? + nie zaszkodzi ;)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
szamanr lubi ten post.
szamanr uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 14 Paź 2023 15:41 

Rejestracja: 14 Paź 2023
Posty: 1
Mam pytanie o przesiadkę lecąc Ryanair z Rzymu do Krakowa, na przesiadkę mamy około 1.5h. Rozumiem, że musimy przejść powtórnie kontrolę paszportowa, ale czy musimy drukować kartę podkładowa na stanowisku Ryanair?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Paź 2023 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@strefa34

Ponowna kontrola konieczna, nie ma strefy tranzytowej. Weź Paszport to przejdziesz przez automatyczne bramki bez czekania do okienka.

Obstawiam że tak, musisz podjeść do Checkin po kartę pokładową gdyż po kontroli bezpieczeństwa i po przejściu przez automatyczne bramki graniczne stoi policja i stawia stempel na karcie pokładowej.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
strefa34 lubi ten post.
strefa34 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group