Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Sty 2019 10:23 

Istnieje jakaś komunikacja publiczna z lotniska Terceira do stolicy wyspy ?
Czy tylko auto /taxi ?
Góra
 PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#2 PostWysłany: 21 Sty 2019 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Nie kojarzę takowego. Jeśli go faktycznie nie ma, to raczej odradzam taksówkę, bo z lotniska jest kawałek, więc opłata będzie pewnie spora, a w takiej sytuacji lepiej przeznaczyć tą kwotę na wypożyczenie auta.

Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Sty 2019 10:32 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 353
niebieski
Internet twierdzi że jest:
http://www.evt.pt/percursos/documentos/ ... -angra.pdf
http://www.evt.pt/percursos/

Ale nie próbowałem tego w praktyce (szukałem tego pod kątem robienia island-hoppingu rok temu, ale końcem końców zostaliśmy tylko na San Miguel)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Sty 2019 10:44 

tropikey napisał(a):
Nie kojarzę takowego. Jeśli go faktycznie nie ma, to raczej odradzam taksówkę, bo z lotniska jest kawałek, więc opłata będzie pewnie spora, a w takiej sytuacji lepiej przeznaczyć tą kwotę na wypożyczenie auta.

Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka


Raczej i tak auto wypożyczę na lotnisku. Ale jakby coś jeździło publicznego , to warto wiedzieć , że jest jakaś alternatywa.
Góra
 PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 21 Sty 2019 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Uważaj tylko na tamtejszy Interrent, bo to w gruncie rzeczy jakiś klon/kuzyn Gold ara (być może nie tylko tam). Mają wspólne stanowisko obsługi i równie zawiłe i niekorzystne warunki, o czym nie wiedziałem gdy brałem auto u pośrednika. Na szczęście, nie dałem im powodu do zastosowania opłat dodatkowych.

Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Sty 2019 10:52 

Właśnie zacząłem czytać Twoją relację. :D Jakąś ryskę znaleźli. To nie Kanary , gdzie nikt niczego nie ogląda.
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Sty 2019 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Autobusy z lotniska do Angra da Heroismo są, a rozkłady i cennik w internecie jest zgodny z rzeczywistością. Jechałam autobusem akurat z Praia da Vittoria do Angry i z powrotem i wszystko było OK. Autobusy co prawda się nieco spóźniają, ale niezbyt wiele z 10-15 minut maksymalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 21 Sty 2019 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Anonymous napisał(a):
Właśnie zacząłem czytać Twoją relację. :D Jakąś ryskę znaleźli. To nie Kanary , gdzie nikt niczego nie ogląda.
To fakt - pod tym względem (i pod wieloma innymi) Kanary rządzą :)

Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Maj 2019 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
To prawda, że autobusy jeżdżą. Bilet na ten bezpośredni kosztuje 3 EUR. Cena taryfiarza wynosi 17 EUR, więc też rozsądnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Paź 2022 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 118
Loty: 126
Kilometry: 165 727
Autobus linii 151+2 z/do lotniska do Angra do Heroismo kosztuje 3,13 euro, natomiast linia 151 do Praia da Victoria 0,60 euro. Przystanek znajduje się naprzeciwko hali check-in (+3). Cena taxi z/do lotniska do Angra do Heroismo to wydatek 17-24 euro, w zależności od negocjcacji ;)
_________________
„Tu y yo, somos iguales.”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group