Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Paź 2014 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Na którym lotnisku w SIN operuje AirAsia? Czy mają oddzielny terminal z oddzielnym pasem w innym miejscu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#2 PostWysłany: 12 Paź 2014 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Co prawda nie byłem, ale zbieram informacje, bo może się to zmieni ;) http://www.airasia.com/ask/template.do?id=510
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#3 PostWysłany: 12 Paź 2014 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5645
HON fly4free
refiko napisał(a):
Na którym lotnisku w SIN operuje AirAsia? Czy mają oddzielny terminal z oddzielnym pasem w innym miejscu?

Jest jedno lotnisko, własnego pasa startowego też raczej nie mają... :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#4 PostWysłany: 13 Paź 2014 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2013
Posty: 249
Loty: 88
Kilometry: 201 994
niebieski
kemot napisał(a):
refiko napisał(a):
Na którym lotnisku w SIN operuje AirAsia? Czy mają oddzielny terminal z oddzielnym pasem w innym miejscu?

Jest jedno lotnisko, własnego pasa startowego też raczej nie mają... :roll:


Lotnisko jest jedno, terminale są trzy. Miedzy terminalami śmiga darmowy pociąg, wszystko jest dobrze oznaczone, dużo punktów informacyjnych z mapkami. Myślę, że bardziej ogarnięty szympans by trafił na właściwy terminal :P Zdziwiło mnie tylko, że na stacjach było bardzo dużo uzbrojonych żołnierzy/mundurowych (kilku na stacji z karabinami)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#5 PostWysłany: 11 Paź 2017 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Planuję 1 dniowke z SIN do KUL. Czy kojarzycie ile czasu wcześniej trzeba być na lotnisku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#6 PostWysłany: 18 Paź 2017 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
Z podręcznym, to i godzina starczy. Kontrola przy gate, to bez stresu wcześniej.

Kwestia jeszcze tego jakie linie i czy musisz się udać do odprawy celem potwierdzenia dokumentów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#7 PostWysłany: 10 Kwi 2018 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
W czerwcu lecę Scootem na weekend do Singapuru.
Ląduję o 03:35 i zamierzam najwcześniejszym porannym transportem udać się do miasta.
Na którym terminalu ląduje Scoot ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Kwi 2018 00:42 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Ląduje i startuje z terminala 2.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomo14 lubi ten post.
Tomo14 uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 04 Maj 2018 03:04 

Rejestracja: 12 Lip 2017
Posty: 1
Również mam kupione bilety do Singapuru (docelowo na Bali) i w związku z tym mam pytanie. Czy jeśli planowy przylot do Singapuru jest o godzinie 17:00, a wylot z Singapuru następnego dnia o godz. 00:25, to czy jest do zrealizowania krótka wycieczka do miasta? Czy to zbyt ryzykowne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Maj 2018 06:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 670
srebrny
Metro jedzie do centrum około 0.5h, do tego trzeba doliczyć przejscie przez lotnisko z możliwym przejazdem kolejką lotniskową między terminalami. Ale między tymi lotami jest 7h, więc to wystarczająco dużo czasu, żeby skoczyć "na miasto". Godzina jest też niezła, bo można na przykład zobaczyć pokaz światło-dźwięk Supertree Grove przy Gardens by the Bay.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Cze 2018 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 996
amphi napisał(a):
Metro jedzie do centrum około 0.5h, do tego trzeba doliczyć przejscie przez lotnisko z możliwym przejazdem kolejką lotniskową między terminalami. Ale między tymi lotami jest 7h, więc to wystarczająco dużo czasu, żeby skoczyć "na miasto". Godzina jest też niezła, bo można na przykład zobaczyć pokaz światło-dźwięk Supertree Grove przy Gardens by the Bay.


jeśli twoja przesiadka jest dłuższa niż 5h to można skorzystać z bezpłatnej wycieczki z lotniska po mieście
my tak zrobiliśmy, zabiorą cię autokarem na wycieczkę pokażą miasto, pokaz światła i dźwięku w GB
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Cze 2018 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Tutaj szczegóły:
http://www.changiairport.com/en/airport-experience/attractions-and-services/free-singapore-tour/free-singapore-tour-city-sights-tour.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 28 Sie 2018 11:54 

Rejestracja: 24 Sty 2012
Posty: 63
A czy lecąc z Berlina na Phuket z przesiadką w Singapurze / z podręcznym/ mogę przewieźć zakupy z bezcłówki? Im więcej czytam tym mniej rozumiem:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 28 Sie 2018 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Możesz , tylko musisz przy pakowaniu poprosić o zapakowanie w torbę celna , bo masz przesiadkę.
Nawet w Pekinie nikt nie był zdziwiony, gdy wiozłem do Hongkongu Żubrówkę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 28 Sie 2018 12:26 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
A znajomym w Pekinie na przesiadce zabrali właśnie Żubrówkę mimo, że była w torbie celnej. Odebrali przy powrocie, ale do Chin nie wwieźli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 05 Wrz 2018 11:44 

Rejestracja: 30 Lip 2016
Posty: 129
Będę leciał Norwegianem z Singapuru do Londynu i zastanawiam się nad kwestią wody. Na pokładzie samolotu nie otrzymam ponoć żadnych napojów (poza możliwością kupienia ich w cenie ~5 EUR). Z kolei na lotnisku Changi kontrola bezpieczeństwa jest przy bramce. Czy to oznacza, że nie mam żadnej możliwości wniesienia napojów > 100 ml na pokład? Czy może po przejściu kontrol bezpieczeństwa jest chociaż ujęcie wody, żebym napełnił swoją pustą butelkę? Mowa o terminalu 1.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 05 Wrz 2018 11:55 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Znajdziesz wodę przy toaletach.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 05 Wrz 2018 11:57 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 153
niebieski
Po kontroli bezpieczeństwa są krany z wodą do picia ( toalety są przed kontrolą), można napełnić puste butelki, sprawdzone w lipcu br.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#19 PostWysłany: 05 Wrz 2018 11:59 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Toalety i woda są równieź po kontroli.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 07 Wrz 2018 10:25 

Rejestracja: 23 Sty 2018
Posty: 51
Loty: 24
Kilometry: 62 985
Przewoził ktoś tabletki nikotynowe lub epapierosa? czytałem, że za efajkę mogą być spore problemy i mam zamiar wziąć tabletki nikotynowe żeby jakoś przetrwać bez nikotyny, da radę czy lepiej odpuścić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group